FOX i FOX Life w styczniu 2014

Bob's Burger 3 W styczniu na kanale FOX FOX HDobejrzymy nowy sezony seriali animowanych: „Bob’s Burgers” sezon 3, „The Cleveland Show” sezon 4, „Archer” sezon 4 oraz 4 sezon serialu kryminalnego „Orły z Bostonu”. Kanał Fox Life wyemituje 10 już sezon serialu FOX LIFEGrey’s Anatomy: Chirurdzy”, 3 sezon serialu komediowego „Szczęśliwy los”, 3 sezon serialu „Ostry dyżur” oraz nowy brytyjski reality show „Chłopaki do ogarnięcia”.

 

PREMIERY W STYCZNIU NA FOX

 

 

BOB’S BURGERS, Sezon 3

Bob’s Burgers, Season 3

(23 odcinki po 30 minut)

 Bob's Burger 3

PREMIERA: ŚRODA, 8 STYCZNIA, GODZ. 21:00 I 21:30

 

Emisja: środy, o godz. 21:00 (po dwa odcinki)

Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

Restaurator w trzecim pokoleniu, Bob (H. Jon Benjamin, „Family Guy”, „Archer”), prowadzi z pomocą swej żony i trójki dzieci restaurację Bob’s Burgers. Bob ma wspaniałe pomysły dotyczące hamburgerów, sałatek
i dodatków, lecz niespecjalnie dba o obsługę klientów i zarządzanie firmą. Nie bacząc na zatłuszczone lady, hałaśliwe otoczenie i niekiedy niedoskonałą obsługę, mężczyzna jest przekonany, iż jego hamburgery mówią same za siebie.

Mimo, iż interesy idą kiepsko, Bob przystępuje do pracy wraz ze swoją rodziną. Jego żona, Linda (John Roberts), wspiera marzenia męża (choć prawdę mówiąc wiele ją to kosztuje). Ich najstarsza córka, Tina (Dan Mintz, „Zbroja Boga 2”) to 13-letnia, bezradna romantyczka, która nie najlepiej radzi sobie w kontaktach towarzyskich. Średnie dziecko, Gene (Eugene Mirman) jest początkującym muzykiem i dowcipnisiem, który częściej serwuje żarty niż hamburgery. Najmłodsza córka, Louise (Kristen Schaal, „Flight of the Conchords”) wykazuje największy optymizm wobec firmy ojca, lecz jej niekonwencjonalne poczucie humoru i nadmiar energii sprawiają kłopoty w kuchni.

W trzecim sezonie zobaczymy między innymi jak ekscentryczny pan Fischoeder (Kevin Kline „Last Vegas”) kupuje mechanicznego, zagrażającego bezpieczeństwu miasta rekina, a Louise przeżywa poważny kryzys tożsamościowy, kiedy łobuz kradnie jej królicze uszy. W tym sezonie gościnnie głosu użyczą takie sławy jak: Zach Galifianakis, Nick Offerman, Jeffrey Tambor, Aziz Ansari, Bill Hader, Megan Mullally i Sarah oraz Laura Silverman.

 

 

THE CLEVELAND SHOW, Sezon 4

The Cleveland Show, Season 4 

(23 odcinki po 30 minut)\

theclevelandshow 4

PREMIERA: ŚRODA, 8 STYCZNIA, GODZ. 22:00 i 22:25

 

Emisja: środy, o godz. 22:00 (po dwa odcinki)

Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

Wesoła, wąsata twarz Clevelanda Browna, powraca na kanał FOX wraz
z czwartym sezonem komediowej serii „The Cleveland Show”.

Serial opowiada o losach ulubieńca widzów, znanego z serialu „Family Guy: Głowa rodziny” – cichego i spokojnego sąsiada Griffinów – Clevelanda Browna, który powraca do rodzinnego miasteczka w Wirginii, gdzie osiada ze swoją szkolną miłością, jej niezdyscyplinowanymi dziećmi i swoim czternastoletnim synem Clevelandem Juniorem.

W Wirginii czeka na niego kilka niespodzianek: Roberta – zbuntowana pasierbica, Rallo – pięcioletni pasierb, który kocha kobiety oraz gromada sąsiadów, a wśród nich głośny grubianin Lester, maminsynek Holt oraz religijna para mówiących niedźwiedzi – Tim i Arianna.

W czwartym sezonie Cleveland odkrywa kryjący się za muzyką hip hopową spisek, realizuje swoje marzenia o zostaniu baseballistą oraz zaprzyjaźnia się z rodziną nowego lekarza.

 

 

ARCHER, Sezon 4

Archer, Season 4 

(13 odcinków po 30 minut)

Archer 4

PREMIERA: ŚRODA, 8 STYCZNIA, GODZ. 22:55 (cztery odcinki)

 

Emisja: środy, o godz. 22:55 (po cztery odcinki)

Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

Archer to animowana komedia, której fabuła kręci się wokół Tajnej Agencji Wywiadowczej (ISIS) i życia jej pracowników. Każda tajna akcja i globalny kryzys to tylko kolejna wymówka ISIS by podkopać, sabotażować i oszukać innych – dla własnych korzyści.

Głosu serialowym postaciom użyczyli m.in.: H. Jon Benjamin (Carl z „Family Guy: Głowa rodziny”) wysoko wykwalifikowanemu i niezwykle próżnemu szpiegowi ‘Sterlingowi Archerowi’ – Aisha Tyler („Zaklinacz dusz”) współpracowniczce Archera i

jego byłej dziewczynie ‘Lenie Kane’; Jessica Walter („Prawo i porządek”, „90210”, „Teoria wielkiego podrywu”) despotycznej matce Archera i szefowej ISIS ‘Malory Archer’; Chris Parnell („Rockefeller Plaza 30”) ‘Cyrilowi Figgisowi’, bojaźliwemu księgowemu, który teraz pracuje jako agent; Judy Greer („Dwóchi pół”, „Californication”) sekretarce Malory ‘Cheryl Tunt’; Amber Nash dla ‘Pam Poovey’, fałszywej szefowej działu personalnego, Adam Reed jako głos rozsądku ISIS ‘Ray Gillette’; Lucky Yates szalonemu naukowcowi ISIS ‘Kriegerowi’ i George Coe („Grey’s Anathomy: Chirurdzy”) podstarzałemu i wiecznie wykorzystywanemu lokajowi Archera ‘Woodhouseowi’.

ORŁY Z BOSTONU, Sezon 4

Boston Legal, Season 4 

(20 odcinków po 60 minut)

Orly z Bostonu 4

PREMIERA: WTOREK, 28 STYCZNIA, GODZ. 22:55

Emisja: od poniedziałku do piątku, o godz. 22:55

Błyskotliwi prawnicy z kancelarii Crane, Poole&Schmidt powracają na kanał FOX. „Orły z Bostonu” będą bawić, smucić, zaskakiwać i zmuszać do refleksji w kolejnej, czwartej już odsłonie serialu.

Do dobrze znanych twarzy dołączy kilku nowych bohaterów. Wśród nich utalentowana, spragniona nauki, świeżo upieczona absolwentka studiów prawniczych Katie Lloyd (Tara Summers, „Hitchcock”), która zostaje współpracownikiem Lorraine Weller (Saffron Burrows, „Troja”) – seksownej, wyrachowanej pani prawnik, mającej za sobą burzliwy romans z Alanem (James Spader, „Biuro”, „Lincoln”). Chemia, którą wciąż czuje się między tą dwójką nie ułatwia pracy żadnemu z bostońskich orłów.

Tak jak w poprzednich sezonach prawnicy z kancelarii Crane, Poole&Schmidt zmierzą się z niezwykle zróżnicowanymi sprawami, poruszając przy tym wiele społecznych i moralnych kwestii.

 

 

PREMIERY W STYCZNIU NA FOX Life

 

GREY’S ANATOMY: CHIRURDZY, Sezon 10

Grey’s Anatomy, Season 10

(24 odc. po 60 min.)

Grey’s Anatomy 10

PREMIERA: ŚRODA, 22 STYCZNIA, GODZ. 21:00 (dwuodcinkowa premiera)

Emisja: środy o godzinie 21:00 (po dwa odcinki)

PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. TYLKO na FOX Life!

Lekarze ze szpitala Grey Sloan Memorial (dawniej Seattle Grace) każdego dnia mierzą się z życiem i śmiercią. To między sobą znajdują pocieszenie, przyjaźń, a czasami nawet coś więcej. Wspólnie odkrywają, że nic nie jest jednoznaczne i ani medycyna ani relacje międzyludzkie nie mogą być definiowane wyłącznie w kategoriach czerni i bieli.

Bohaterowie ze szpitala Grey Sloan Memorial wracają na FOX Life
w dziesiątym sezonie tego niezwykle popularnego serialu, zdobywcy nagród Emmy i Złotych Globów. Najnowsze odcinki obfitują w zwroty akcji, zarówno  w wątkach medycznych, jak i tych opowiadających o życiu i związkach głównych bohaterów.

Dziesiąty sezon rozpocznie się dramatycznie. Lekarze z Grey Sloan Memorial stawią czoła zniszczeniom, które pozostawił po sobie sztorm. Olbrzymia lawina błotna rani grupę ratowników i obywateli, tym samym znacznie osłabiając ekipę ostrego dyżuru. Tymczasem Meredith (Ellen Pompeo, „Złap mnie jeśli potrafisz”) staje w obliczu trudnych decyzji, które będą miały wpływ na życie jej bliskich. Callie (Sara Ramirez I, „Spider – Man”) jest załamana niewiernością Arizony (Jessica Capshaw Raport mniejszości”),
a życiu Richarda grozi niebezpieczeństwo (James Pickens Junior, „Smak wolności”).

 

OSTRY DYŻUR, Sezon 3

ER, Season 3

(22 odc. po 60 min.)

1ERMak02.jpg

PREMIERA: PIĄTEK, 10 STYCZNIA, GODZ. 20:05

Emisja: od poniedziałku do piątku o godzinie 20:05

Stworzony przez autora bestsellerów Michaela Crichtona (Jurajski Park) serial „Ostry dyżur”, to opowieść o zdeterminowanych pracownikach szpitala County General, którzy pomimo własnych problemów starają się jak najlepiej pomagać co chwilę pojawiającym się na przepełnionym oddziale ratunkowym pacjentom.

Trzeci sezon serialu to jeszcze więcej dramatów i zapierających dech
w piersiach akcji ratowniczych.

Podczas swojej pierwszej nocy na oddziale chirurgicznym Carter (Noah Wyle, „Biały Oleander” ) wyprowadza z równowagi pielęgniarki, które w zamian przemieniają jego dyżur w piekło. Wynik testu Jeanie (Gloria Reuben, „Lincoln”) na AIDS jest pozytywny, dzieli się tą informacją  z Bentonem (Eriq La SalleKsiążę w Nowym Jorku”), który nie zamierza informować o tym szpitala. Susan (Sherry StringfieldMiłość w Nowym Jorku”) i Green (Anthony Edwards ITop Gun”) zaprzeczają, że mają się ku sobie. Susan oferuje Greenowi wspólne wakacje na Hawajach, ale mężczyzna odrzuca jej propozycję. Problemy Cartera nasilają się, chłopak zostaje bezdomny po tym jak jego nieostrożna sąsiadka puszcza z dymem budynek, który zamieszkiwał. W końcu Carter znajduje nowe lokum, które dzieli  z innym stażystą – Gantem (Omar Hashim Epps, „Dr House”).

„Ostry dyżur” został uhonorowany wieloma prestiżowymi nagrodami, w tym 22 statuetkami Emmy oraz czterema nagrodami Amerykańskiej Gildii Aktorów Filmowych.

 

CHŁOPAKI DO OGARNIĘCIA, Sezon 1

 

Man Up, Season 1

(10 odc. po 60 min.)

PREMIERA: SOBOTA, 25 STYCZNIA, GODZ. 17:05

Emisja: soboty o godzinie 17:05

PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. TYLKO na FOX Life!

Fanatycy gier komputerowych, miłośnicy Star Treka, maminsynkowie. Brytyjski program „Chłopaki do ogarnięcia” pokazuje niezwykłe metamorfozy tych pozbawionych życia osobistego dużych chłopców w błyskotliwych i nonszalanckich mężczyzn. W każdym odcinku zobaczymy nieszczęśliwego, samotnego faceta, który wyrusza w życiową podróż by odkryć, ukrytego głęboko we własnym wnętrzu, bohatera. Prowadząca program Olivia Lee nie boi się wyzwań, chętnie podaje pomocną dłoń każdemu z uczestników, próbując wyciągnąć z nich niewykorzystany potencjał. Olivia rzuca swoich podopiecznych na głęboką wodę do prawdziwego, pełnego damsko–męskich rozgrywek świata. Zadania, które powierza uczestnikom mają pomóc im w odnalezieniu pewności siebie nie tylko w relacjach z płcią przeciwną, ale również w życiu codziennym.
Z pomocą pani psycholog – Anjuli Mutandy i stylistki Gemmy Sheppard uczestnicy programu wywracają swoje dotychczas mocno żenujące życie do góry nogami.

SZCZĘŚLIWY LOS, Sezon 3

Winners & Losers, Season 3

(13 odc. po 60 min.)

Szczesliwy los 3

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK, 27 STYCZNIA, GODZ. 22:00

Emisja: poniedziałki o godzinie 21:00 (po dwa odcinki)

PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. TYLKO na FOX Life!

Losy czterech najlepszych przyjaciółek, które w licealnych latach wspólnie dzieliły tytuł szkolnych przegranych ponownie się krzyżują. Dziesięć lat później stają się wielkimi wygranymi, ale jakim kosztem?

Po przerażającej śmierci Matta wszyscy spodziewają się załamania Beccy (Zoe Tuckwell–SmithInstykt drapieżcy”), jednak ona zupełnie inaczej reaguje na odejście mężczyzny – nie zdradza żadnych objawów żałoby nawet podczas pogrzebowej ceremonii. Jenny (Melissa Bergland10 Terrorist”) próbuje poradzić sobie ze własnym życiem rodzinnym. Obecność w życiu Grossów Sam McKenzie (Katherine Hicks I, „Ekipa ratunkowa”), córki Briana (Francis GreensladeBastard Boys”) z poprzedniego związku, znacznie zmienia panujący do tej pory klimat w ich domu. Luźne żarty ustąpiły miejsca wymuszonym uprzejmościom. Z powodu śmierci Matta Sophia (Mellanie ValleoPower Rangers. Mistyczna moc”) planuje przełożyć swój wyjazd do Kenii.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.