FOX i FOX Life w grudniu 2013

Dawno dawno temu 3W grudniu na kanale FOX, najnowszy FOX HD3 sezon serialu „Dawno, dawno temu” oraz 4 sezon serialu animowanego „Archer”. Kanał FOX Life wyemituje FOX LIFE2 sezon serialu „Ostry dyżur”.

PREMIERY W GRUDNIU NA FOX

 

DAWNO, DAWNO TEMU, Sezon 3

Once Upon A Time, Season 3

(22 odcinki po 60 minut)

Dawno dawno temu 3

PREMIERA: WTOREK, 10 GRUDNIA, GODZ. 21:00 I 22:00

Emisja we wtorki o godz. 22:00

Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

Mistrzowie opowieści Edward Kitsis i Adam Horowitz („Zagubieni”, „Tron Dziedzictwo”) zapraszają wszystkich do Storybrooke, w stanie Maine, małego, pełnego magii miasteczka, którego z pewnością nie znajdziecie na żadnej mapie.

Aby mieć całkowitą pewność, iż w baśniowej krainie nikt, a zwłaszcza Królewna Śnieżka nie zazna już nigdy szczęścia, Zła Królowa Regina (Lana Parilla, „JAG – Wojskowe Biuro Śledcze”) rzuciła klątwę, która zamroziła bajkowe postaci w czasie i przeniosła do naszego, współczesnego świata. Chociaż bohaterowie wciąż pozostali przy życiu, nie zdawali sobie sprawy z własnej tożsamości. Nie starzejąc się, przez 28 lat kroczyli przez życie niczym lunatycy, aż do momentu, w którym pojawiła się ich wybawicielka Emma Swan (Jennifer Morrison, „Dr. House”, „Jak poznałem waszą matkę”). Emma nie miała pojęcia o tym, iż jest córką Śnieżki i Księcia, którzy pragnąc uchronić dziewczynkę przed straszliwą klątwą, wysłali ją do naszego świata jeszcze jako niemowlę. Życie Emmy dalekie było od magii  i nie za bardzo wiedziała, co ją w nim czeka. Kiedy u progu jej drzwi pojawił się oddany do adopcji wiele lat wcześniej, 10-letni syn Henry, trzymając
w ręku książkę pełną baśni i opowiadając historię o tym, iż Emma jest córką magicznych bohaterów uwięzionych w miasteczku Storybrooke, ta pomyślała, że chłopiec jest szalony. Ciekawość wzięła jednak górę i kiedy przywiozła Henry’ego z powrotem do miasteczka, gdzie zawsze rządna władzy Regina ustanowiła siebie burmistrzem, będąc jednocześnie przybraną matką chłopca, Emma odkryła, że Storybrooke było czymś więcej niż się wydawało.

W trzecim sezonie główni bohaterowie wybierają się do Nibylandii aby uwolnić Henry’ego (Jared Gilmore) spod wpływów Piotrusia Pana i ta opowieść trochę odbiega od tej, którą znamy z książki autorstwa J. M. Barriego. W tym sezonie pojawi się także Arielka (JoAnna Garcia-Swisher).

 

ARCHER, Sezon 4

Archer, Season 4 

(13 odcinków po 30 minut)

Archer 4

PREMIERA: ŚRODA, 18 GRUDNIA, GODZ. 22:00 i 22:25

Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

Archer to animowana komedia, której fabuła kręci się wokół Tajnej Agencji Wywiadowczej (ISIS) i życia jej pracowników. Każda tajna akcja i globalny kryzys to tylko kolejna wymówka ISIS by podkopać, sabotażować i oszukać innych – dla własnych korzyści.

Głosu serialowym postaciom użyczyli m.in.: H. Jon Benjamin (Carl z „Family Guy: Głowa rodziny”) wysoko wykwalifikowanemu i niezwykle próżnemu szpiegowi ‘Sterlingowi Archerowi’ – Aisha Tyler („Zaklinacz dusz”) współpracowniczce Archera i jego byłej dziewczynie ‘Lenie Kane’; Jessica Walter („Prawo i porządek”, „90210”, „Teoria wielkiego podrywu”) despotycznej matce Archera i szefowej ISIS ‘Malory Archer’; Chris Parnell („Rockefeller Plaza 30”) ‘Cyrilowi Figgisowi’, bojaźliwemu księgowemu, który teraz pracuje jako agent; Judy Greer („Dwóchi pół”, „Californication”) sekretarce Malory ‘Cheryl Tunt’; Amber Nash dla ‘Pam Poovey’, fałszywej szefowej działu personalnego, Adam Reed jako głos rozsądku ISIS ‘Ray Gillette’; Lucky Yates szalonemu naukowcowi ISIS ‘Kriegerowi’ i George Coe („Grey’s Anathomy: Chirurdzy”) podstarzałemu i wiecznie wykorzystywanemu lokajowi Archera ‘Woodhouseowi’.

PREMIERY W GRUDNIU NA FOX Life

OSTRY DYŻUR, Sezon 2

ER, Season 2

Ostry dyzur 2

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK, 9 GRUDNIA, GODZ. 20:00

Emisja: od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00

Stworzony przez autora bestsellerów Michaela Crichtona (Jurajski Park) serial „Ostry dyżur”, to opowieść o zdeterminowanych pracownikach szpitala County General,

którzy pomimo własnych problemów starają się jak najlepiej pomagać co chwilę pojawiającym się na przepełnionym oddziale ratunkowym pacjentom.

Drugi sezon serialu to jeszcze więcej dramatów i zapierających dech
w piersiach akcji ratowniczych.

W pierwszym dniu swojej rezydentury stażysta Bentona – Carter  (Noah Wyle, „Biały Oleander” ) przybywa do szpitala mocno spóźniony i od razu zaczyna interesować się nową studentką medycyny – Harper Tracy (Christine EliseBeverley Hills 90210”). Nowy, niezwykle surowy szef rezydentów – Kerry Weaver (Laura Innes „Dzień Zagłady”) już pierwszego dnia zraża do siebie wszystkich w szpitalu, a zwłaszcza Susan (Sherry StringfieldMiłość w Nowym Jorku”). Benton (Eriq La SalleKsiążę
w Nowym Jorku
”) pragnie żeby Jeanie (Gloria Reuben, „Lincoln”) powiedziała o ich romansie swojemu mężowi, jednak ona postanawia zakończyć ten związek.

„Ostry dyżur” został uhonorowany wieloma prestiżowymi nagrodami, w tym 22 statuetkami Emmy oraz czterema nagrodami Amerykańskiej Gildii Aktorów Filmowych.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Gadu-Gadu Live
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • RSS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.