FOX i FOX Life w maju 2014

24 Jeszcze jeden dzien W maju kanał FOX wyemituje kolejną FOX HDodsłonę serialu kryminalnego „24: Jeszcze jeden dzień”, oraz 8 sezon serialu komediowego „Trawka”. Na kanale FOX Life, nowy serial kryminalny „Zabójczy instynkt”, nowy serial komediowy „Żona na pokaz” i 5 sezon serialu komediowego „Cougar Town: Miasto kocic” .FOX LIFE

 

PREMIERY W MAJU NA FOX

24: JESZCZE JEDEN DZIEŃ, Sezon 1

24: Live Another Day, Season 1

(12 odcinków po 60 minut)

24 Jeszcze jeden dzien

PREMIERA: SOBOTA, 10 MAJA, GODZ. 22:00 (dwuodcinkowa premiera)

Emisja: w soboty, o godz. 22:00

Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

Twórcy serii „24 godziny” – zdobywcy trzech nagród Emmy oraz dwóch Złotych Globów, stworzyli zupełnie nową historię z kultowym Jackiem Bauerem w roli głównej.

Akcja serialu rozgrywa się w Londynie, cztery lata po wydarzeniach z ósmego sezonu i w dalszym ciągu skupia się na osobie byłego agenta CIA, Jacka Bauera (Kiefer Sutherland).

Cztery lata temu Jack uciekł przed wymiarem sprawiedliwości. Dzisiaj będąc w dalszym ciągu na wygnaniu, wychodzi z ukrycia by po raz kolejny obronić świat przed globalną katastrofą. Zadanie nie jest łatwe, albowiem po piętach depczą mu inni wyszkoleni agenci, a nawet sam szef CIA – Steve Navarro (Benjamin Bratt „Prywatna praktyka”). W poszukiwaniu Bauera pomagają mu pomysłowa i bezwzględna agentka Kate Morgan, w której rolę wcieliła się znana z serialu „Dexter” aktorka polskiego pochodzenia Yvonne Strahovski, elegancki i wyrafinowany geniusz komputerowy Jordan Reed (Giles Matthey „Czysta krew”) oraz arogancki agent Erik Ritter (Gbenga Akinnagbe „Prawo ulicy”).

Przebywający na wygnaniu Jack, kiedy dowiaduje się, że życie obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych – Jamesa Hellera (William Devane „Mroczny Rycerz powstaje”) może być w niebezpieczeństwie jest w stanie poświęcić dla niego swoje życie i wolność. W stałym otoczeniu prezydenta znajduje się szef jego sztabu – Mark Boudreau (Tate Donovan „Operacja Argo”) oraz córka prezydenta – Audrey (Kim Raver „Grey’s Anatomy: Chirurdzy”), była miłość Jacka, obecnie żona Boudreau. Bauerowi w jego misji pomagają stara, zaufana znajoma Chloe O’Brian (Mary Lynn Rajskub „Legalna Blondynka 2”) oraz dobrze znany w podziemnym światku hacker Adrian Cross (Michael Wincott „Kruk”).

 

 

TRAWKA, Sezon 8

Weeds, Season 8

(13 odcinków po 30 minut)

trawka8

PREMIERA: ŚRODA, 28 MAJA, GODZ. 22:00

(dwuodcinkowa premiera)

Emisja: środa, o godz. 22:00 (po dwa odcinki)

 

Handlująca trawką, samotna matka Nancy Botwin (Mary-Louise Parker, zdobywczyni Emmy i Złotego Globu „Anioły w Ameryce”) to chodząca katastrofa. Na szczęście talent do manipulowania przyjaciółmi, rodziną, a nawet prawem pozwala jej radzić sobie z najróżniejszymi życiowymi problemami. Im trudniejsza sytuacja, tym bardziej desperackie kroki gotowa jest podjąć Nancy – niezależnie od tego, kogo będzie musiała za sobą pociągnąć…

Sezon ósmy zaczyna się w momencie, w którym zakończył się sezon siódmy. Po tym jak Nancy w czasie rodzinnej kolacji została postrzelona w głowę przez snajpera trafia do szpitala, gdzie lekarze wprowadzają ją w farmakologiczną śpiączkę. Shane w tym czasie stara się bezskutecznie schwytać zamachowca.

 

 

PREMIERY W MAJU NA FOX Life

 

ZABÓJCZY INSTYNKT, Sezon 1

Those Who Kill, Season 1

Zabojczy instynkt

(10 odc. po 60 min.)

PREMIERA: PIĄTEK, 9 MAJA, GODZ. 21:00

(dwuodcinkowa premiera)

Emisja: w piątki o godzinie 21:00 (po dwa odcinki)

PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. TYLKO na FOX Life!

“Zabójczy instynkt” to trzymający w napięciu, przesiąknięty mrocznym klimatem serial kryminalny, oparty na duńskim formacie „Zabójcy” („Den som dræber”). Główna bohaterka serialu – Catherine Jensen, w którą wciela się nominowana do Oscara i Złotego Globu Chloë Sevigny, to tropiąca seryjnych morderców detektyw, która równie mocno co schwytać zabójców pragnie odkryć prawdę, która kryje się za tajemniczym zniknięciem jej brata. W łapaniu pozbawionych skrupułów przestępców pomaga jej psycholog sądowy Thomas Schaffer (James D’Arcy, „Hitchcock”).

Odtwórczynią głównej roli jest Chloë Sevigny, która za rolę w filmie „Nie czas na łzy” otrzymała nominację do Oscara i Złotego Globu, zaś za rolę w serialu „Trzy na jednego” otrzymała Złotego Globa. Aktorka znana jest także z takich produkcji jak „American Psycho”, „Melina i Melinda” czy „Zodiak”, a także serialu „American Horror Story: Asylum”. Sevigny posiada polskie korzenie – jej matką jest amerykanka polskiego pochodzenia – Janine Malinowski.

ŻONA NA POKAZ, Sezon 1

Trophy Wife, Season 1

(22 odc. po 30 min.)

 RYAN LEE, BAILEE MADISON, MARCIA GAY HARDEN, BRADLEY WHITFORD, MALIN AKERMAN, NATALIE MORALES, MICHAELA WATKINS, ALBERT TSAI

PREMIERA: SOBOTA, 10 MAjA, GODZ. 20:00

(dwuodcinkowa premiera)

Emisja: w soboty o godzinie 20:00 (po dwa odcinki)

PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. TYLKO na FOX Life!

Podobno do trzech razy sztuka, a przynajmniej Kate (Malin Akerman „Narzeczony mimo woli”) ma taką nadzieję, gdy staje się żoną numer trzy starszego od siebie Pete’a (Bradley Whitford „Zapach kobiety”). Kate i Pete padli sobie w ramiona (dosłownie) w barze karaoke, wtedy ona nie wiedziała jeszcze, że przyjdzie jej zmierzyć się z dwiema byłymi żonami mężczyzny oraz trójką jego dzieci, ale Kate jest mocno zdeterminowana i zrobi wszystko by stać się częścią tej rodziny.

W serialu zobaczymy również nagrodzoną Oscarem Marcie Gay Harden („Pollock”, „Rzeka tajemnic”) oraz znaną z serialu „White Collar: Biały kołnierzyk” Natalie Morales.

 

 

COUGAR TOWN: MIASTO KOCIC, Sezon 5

Cougar Town, Season 5

(13 odc. po 30 min.)

 cougar town miasto kocic

PREMIERA: SOBOTA, 17 MAJA, GODZ. 18:10

(dwuodcinkowa premiera)

Emisja: w soboty o godzinie 18:10 (po dwa odcinki)

PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. TYLKO na FOX Life!

W „Cougar Town: Mieście kocic” grupa przyjaciół stara się zachować poczucie humoru, jednocześnie wspierając się nawzajem pośród wyzwań

i problemów życiowych – w trochę dysfunkcyjny sposób i zawsze z dużą domieszką wina. W roli głównej występuje Courteney Cox („Przyjaciele”, „Dirt”) jako Jules Cobb, matka dorosłego syna, która niedawno wyszła ponownie za mąż i nigdy nie oddala się od swojego wina oraz grupy przyjaciół, znanej jako „ekipa ze ślepego zaułka”. Do grupy należą jej były mąż, nieudacznik Bobby (Brian Van Holt, „John z Cincinatti”), sąsiadka i powiernica Ellie (Christa Miller, „Hoży doktorzy”), rozkosznie przeciętny mąż Ellie, Andy (Ian Gomez, „Rita daje czadu”), Grayson (Josh Hopkins, „Prywatna praktyka”) – kiedyś sąsiad Jules, który właśnie został jej mężem oraz zadziorna protegowana Jules, Laurie (Busy Philipps, „Jezioro marzeń”). 22-letni syn Jules, Travis (Dan Byrd, „Herosi”), często udowadnia, że jest bardziej dorosły niż ktokolwiek z całej tej grupy.

Sezon piąty to jeszcze więcej śmiesznych dialogów i abstrakcyjnych sytuacji, tym bardziej, że pod koniec sezonu czwartego Laurie i Travis zostali parą. Jules próbuje poradzić sobie z tą sytuacją, ale randkowanie syna z jej koleżanką nieustannie wprawia ją w zakłopotanie.

 

 

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Gadu-Gadu Live
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • RSS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.