FOX i FOX Life w czerwcu 2014

Salem W czerwcu kanał FOX wyemituje FOX HDdwa nowe seriale: dramat/fantasy „Salem” oraz kryminalny „Piętno gangu”. Kanał FOX Life wyemituje 3 sezon serialu komediowego FOX LIFE„Szczęśliwy los”.

PREMIERY W CZERWCU NA FOX

 

PIĘTNO GANGU, Sezon 1

Gang Related, Season 1

(13 odcinków po 60 minut)

Pietno gangu

PREMIERA: WTOREK, 3 CZERWCA, GODZ. 22:00

Emisja: we wtorki o godz. 22:00

Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

Każdy złoczyńca ma szlachetne pobudki… każdy bohater posiada mroczny sekret.

Trzymający w napięciu i pełen akcji serial Piętno gangu to opowieść o losach detektywa Ryana Lopeza (Ramon Rodriguez, Aniołki Charliego), wschodzącej gwiazdy jednostki specjalnej, zwalczającej gangi Los Angeles. Nikt jednak nie wie, iż na długo przed tym zanim Ryan wstąpił w szeregi stróżów prawa, deklarował wierność zupełnie innej kompanii braci – potężnemu gangowi o nazwie Los Latino Angelicos.

Gdy najlepszy przyjaciel i zarazem policyjny partner Lopeza zostaje bezsensownie zabity przez znanego członka mafii, mężczyzna łączy siły z długoletnim funkcjonariuszem policji – Cassiusem Greenem (RZA Kill Bill), dobrze znanym w przestępczym światku detektywem, który wypowiedział wojnę zorganizowanej przestępczości.

 

SALEM Sezon 1

Salem, Season 1

(13 odcinków po 60 minut)

Salem 

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK, 9 CZERWCA, GODZ. 21:00

 

Emisja: poniedziałki, o godz. 21:00

Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

Historia czarownic z Salem od lat inspiruje ludzi na całym świecie. Po serii książek, filmów, komiksów oraz sztuk teatralnych obrazujących niesławne procesy oskarżonych o uprawianie magii kobiet, przyszedł czas również na serial. Wyreżyserowana przez Richarda Sheparda („Dziewczyny”, „Brzydula Betty”), osadzona w siedemnastowiecznym Massachusetts produkcja to mroczna opowieść o wydarzeniach, które mogły kryć się za tym mrożącym krew w żyłach okresem amerykańskiej historii.

W Salem czarownice istnieją naprawdę, ale nie są tym, czym wydają się być. Serial, który w samym centrum opowieści umieszcza gorący romans Mary Sibley (Janet Montgomery, Czarny Łabędź, Szpiedzy w Warszawie) oraz weterana wojennego Johna Aldena (Shane West, Szkoła uczuć, Liga niezwykłych dżentelmenów) przedstawia widzom zupełnie nową, śmiałą wizję Salem i jeszcze odważniejszy obraz czarownic.

 

 

PREMIERY W CZERWCU NA FOX Life

 

SZCZĘŚLIWY LOS, Sezon 3

Winners & Losers, Season 3

(22 odc. po 60 min.)

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK, 23 CZERWCA, GODZ. 21:00

 Szczesliwy los 3

Emisja: poniedziałki o godzinie 21:00 (po trzy odcinki)

PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. TYLKO na FOX Life!

Losy czterech najlepszych przyjaciółek, które w licealnych latach uznawane były za grupę nieudaczników, ponownie się krzyżują. Dziesięć lat później stają się wielkimi wygranymi, ale jakim kosztem?

W trzecim sezonie po przerażającej śmierci Matta wszyscy spodziewają się załamania Bec (Zoe Tuckwell–Smith „Instykt drapieżcy”), jednak ona zupełnie inaczej reaguje na odejście mężczyzny – nie zdradza żadnych objawów żałoby nawet podczas pogrzebowej ceremonii. Jenny (Melissa Bergland „10 Terrorist”) próbuje poradzić sobie z własnym życiem rodzinnym. Obecność w życiu Grossów Sam McKenzie (Katherine Hicks I, „Ekipa ratunkowa”), córki Briana (Francis Greenslade „Bastard Boys”) z poprzedniego związku, znacznie zmienia panujący do tej pory klimat w ich domu. Luźne żarty ustąpiły miejsca wymuszonym uprzejmościom. Z powodu śmierci Matta Sophia (Mellanie Valleo „Power Rangers. Mistyczna moc”) planuje przełożyć swój wyjazd do Kenii.

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Gadu-Gadu Live
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • RSS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.