FOX i FOX Comedy we wrześniu 2016

AMERICAN HORROR STORY 6W we wrześniu na kanale FOX, 6 FOX HDsezon serialu „American Horror Story” , 3 sezon serialu „Wirus”, 7 sezon serialu „Zabójcze umysły” oraz 4 sezon serialu „Kochanki”. Kanał FOX Comedy wyemituje nowy serial „Atlanta” oraz 13 sezon serialu animowanego „Family Guy: Głowa rodziny”.fox_comedy-blue

Aktualizacja:

Premiera serialu „Atlanta” zaplanowana na 22 września na kanale FOX Comedy, została przełożona na listopad. O nowej dacie premiery poinformujemy w najbliższej przyszłości,

FOX

AMERICAN HORROR STORY 6
American Horror Story 6

AMERICAN HORROR STORY 6
PREMIERA: CZWARTEK, 15 WRZEŚNIA, GODZ. 23:00
Emisja w czwartki o godz. 23:00
Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

We wrześniu na kanale FOX premiery, które nie pozwolą widzom na nudę przed telewizorami. Już 15 września wielbiciele tajemniczej szóstki będą mogli zobaczyć premierowy odcinek 6. sezonu serialu „American Horror Story”. To pierwszy w historii serialu debiut kolejnego sezonu, który nie odbędzie się w październiku.

Szczegóły dotyczące fabuły nowej serii oraz obsady trzymane są w tajemnicy. Jest to niekonwencjonalna próba przyciągnięcia zainteresowania fanów. Wiadome jest jedynie to, że splot wydarzeń kręcił się będzie wokół dzieci. Z kolei sam Rayan Murphy uchylając rąbka tajemnicy zdradza, że sezon ten będzie jeszcze bardziej „szelmowski” i „mroczny” niż sezon poprzedni zatytułowany „Hotel”. To jeszcze nie koniec tajemnic, po publikacji zdjęć pochodzących ze zbioru Santa Clarita, popularna stała się teoria, że seria ta będzie nawiązywała do wydarzeń z 1590 roku i tajemniczego opustoszenia kolonii Roanoke. 6. sezon jest pierwszą częścią, począwszy od premiery „American Horror Story”, kiedy widzowie do ostatniej minuty nie poznają tytułu nadchodzącej serii.

Już 15 września w Polsce, zaledwie kilkanaście godzin po premierze w USA, na ekranach telewizorów pojawią się aktorzy doskonale znani widzom poprzednich sezonów „American Horror Story”: Evan Peters („X-Men: Przeszłość, która nadejdzie”), Denis O’Hare („Czysta krew”), Kathy Bates („Sześć stóp pod ziemią”, „Biuro”), Angela Bassett („Tina”), Finn Wittrock („The Big Short”), Wes Bentley („Igrzyska śmierci”), Matt Bomer („Białe kołnierzyki”, „Magic Mike”), Cheyenne Jackson („Rockefeller Plaza 30”), Leslie Jordan („Dorastająca nadzieja”, „Will i Grace”).

Pierwszy teaser nowego sezonu ujrzał światło dzienne 6 godzin, 6 dni i 6 tygodni przed premierą 6. części.

W tym sezonie na kanale zagości ponownie Lady Gaga – w jakiej roli wystąpi znana piosenkarka? Odpowiedź już 15 września o godz. 23 na FOX.

Polscy widzowie zobaczą 6. serię 18 godzin po premierze serialu w USA.

WIRUS, sezon 3
The Strain, Season 3
(10 odcinków po 60 minut)
wirus 3
PREMIERA: WTOREK, 20 WRZEŚNIA, GODZ. 23:00
Emisja we wtorki o godz. 23:00
Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

Już od 20 września na widzów FOX czeka kolejny sezon mrożącego krew w żyłach thrillera „Wirus”. Serial opowiada o losach dr. Ephraima Goodweathera, który wraz ze swoją ekipą badawczą zmaga się z groźnym wirusem, zmieniającym ludzi w wampiry. Ephraim i jego zespół, składający się ze zwykłych nowojorczyków, toczą wojnę nie tylko o swoje życie, ale również o losy świata.

Pierwszy odcinek 3. sezonu ukazuje Nowy Jork jako pole bitwy. Nowojorczycy spisani przez rząd federalny na straty muszą walczyć o przetrwanie na własną rękę. Kto wygra tę wojnę – ludzie czy tytułowy wirus? Mieszkańcy nękani przez osobiste konflikty, dotykające zdrady, rozczarowań i obłąkania – są coraz słabsi… Tymczasem Mistrz nie daje za wygraną i jest blisko przeprowadzenia nieodwracalnej przemiany świata. Czy jest jeszcze nadzieja na uratowanie miasta i ludzkości?

„Wirus” to adaptacja książkowej trylogii autorstwa Guillerma del Toro i Chucka Hogana, będących również twórcami i producentami serialu.

W roli dr. Ephraima wystąpi niezastąpiony Corey Stoll znany z „House of Cards”. Na ekranach pojawią się również aktorzy łączeni z najlepszymi światowymi produkcjami m.in. David Bradley („Gra o tron”, „Dynastia Tudorów”) jako serialowy Abraham Setrakian oraz Natalie Brown („Piła V”, „Jak stracić chłopaka w 10 dni”), Jonathan Hyde („Titanic”), Kevin Durand („Zagubieni”), Ruta Gedmintas („Ostatni Samarytanin”, „Prowl”).

Czy zwycięzca bitwy okaże się wielkim wygranym wojny? Odpowiedź już 20 września na kanale FOX.

 

 

ZABÓJCZE UMYSŁY, sezon 7
Criminal Minds, Season 7
(24 odcinki po 60 minut)

zabojcze umysly 7
PREMIERA: WTOREK, 6 WRZEŚNIA, GODZ. 20:05
Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 20:05

Dla spragnionych kryminalnych wrażeń FOX przygotował 7. sezon popularnego serialu „Zabójcze umysły”. Amerykański serial kryminalny stworzony przez Jeffa Davisa opowiada o elitarnej grupie agentów FBI, którzy zajmują się badaniem psychiki kryminalistów. Pomagają w ujęciu najgroźniejszych morderców – wnikając w umysł przestępcy i analizując metody jego postępowania. Fabuła skupia się na codziennej pracy agentów, która przeplata się z prywatnym życiem bohaterów.

Członkowie Jednostki Analiz Behawioralnych zostają postawieni przed życiowym wyborem, gdy ich decyzje dotyczące działań przeciwko Doyle’owi zostają zakwestionowane przez Komisję Senatu. Z pomocą w rozprawianiu się z komisją przychodzi Jennifer Jareau. Podczas rozprawy, zespół dowiaduje się, że Morgan był śledzony przez Doyle’a od dnia „śmierci” Prentiss, a jego syn jest w niebezpieczeństwie. Rozpoczyna się wyścig z czasem, aby odnaleźć Doyle’a, zanim zrobi to ktoś inny. Grupa podejrzewa, że istnieje tajemnicza osoba, która testuje zaufanie pomiędzy członkami ich zespołu.

W najnowszym sezonie wystąpi nieustraszony Joe Mantegna („Ojciec chrzestny III”) w roli Davida, Paget Brewster („Batman I”) – jako Emily, Shemar Moore („Motyw”), Matthew Gray Gubler („500 dni miłości”), A.J. Cook („Oszukać przeznaczenie 2”, „Szkoła Przetrwania”) czy Kirsten Vangsness („In My Sleep”).

Sposób w jaki Morgan (Shemar Moore) i Garcia (Kirsten Vangsness) prowadzą pertraktacje wynika ze sposobu, w jaki rozmawiają ze sobą w realnym życiu.

Z kolei Matthew Gray Gubler (Dr Spencer) nosi rozparowane skarpetki, gdyż uważa, że pomoże mu to uniknąć nieszczęścia. W kilku odcinkach można dostrzec jego wyróżniającą się część garderoby.

Kto okaże się tajemnicą 7. sezonu? Odpowiedź już 6 września na kanale FOX.

 

KOCHANKI, sezon 4
Mistresses, Season 4
(14 odcinków po 60 minut)

kochanki 4
PREMIERA: NIEDZIELA, 25 WRZEŚNIA, GODZ. 21:00
Emisja w niedziele (od października po dwa odcinki od godz. 20.05)
Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

Z kolei na miłośników intryg i dramatów czeka kolejny sezon „Kochanek”. Ten amerykański, prowokacyjny, a zarazem ekscytujący serial opowiada o skomplikowanym życiu przyjaciółek: April Malloy (Rochelle Aytes, „Zabójcze umysły”), Karen Kim (Yunjin Kim, „Zagubieni”) i Josslyn Carver (Jes Macallan, „Ocean’s 7-11”), które znajdują się na życiowym zakręcie.

Akcja najnowszej serii toczy się rok po nocnym spotkaniu Joss z niebezpiecznym Wilsonem. Wiąże się to z powrotem bolesnych wspomnień, ponieważ kobieta musi złożyć przeciwko mężczyźnie zeznania w procesie o morderstwo. Marc i April zamieszkują razem, nie zmienia to jednak sytuacji – Marc nadal nie znajduje stałej pracy, a April martwi się, że Lucy dorasta zbyt szybko. Z kolei Karen przywyknie w końcu do macierzyństwa, dostrzegając plusy bycia mamą w osobie atrakcyjnej „męskiej niani” (gościnnie Jerry O’Connell). W tym samym czasie Harry i Joss postawią kolejny krok w ich związku, niestety kobieta wciąż myślami sięgała będzie do swojej przeszłości.

Czego serialowe kochanki dowiedzą się o sobie tym razem? Odpowiedź już w niedzielę 25 września na kanale FOX.

 

 

FOX COMEDY

 

ATLANTA, Sezon 1
Atlanta, Season 1
(10 odcinków po 30 minut)

atlanta
PREMIERA: LISTOPAD
PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. TYLKO na FOX Comedy!

We wrześniu na widzów FOX Comedy czeka premiera produkcji „Atlanta”. Ten kręcony jedną kamerą serial komediowy przedstawia losy dwójki kuzynów i ich drogę ku spełnieniu marzeń. Młodzi mężczyźni pragną zostać znanymi raperami i podbić scenę muzyczną Atlanty, jednak każdy z nich ma inną wizję tej kariery.

Jedną z głównych postaci jest Earnest „Earn” Marks – w tej roli Donald Glover („Magic Mike XXL”) – otusider, który powraca do Atlanty, po tym jak nie udaje mu się zrealizować artystycznych aspiracji i chciałby, aby jego życie w końcu wyglądało tak, jak sobie to wymarzył. W tym czasie jego kuzyn stał się nową gwiazdą rapu w Atlancie… .

Wśród obsady pojawią się również: Zazie Beetz („Wolves”) w roli Van, Brian Tyree Henry („Żona Idealna”, „The Knick”), który zagra Alfreda oraz Keith Stanfield („Selma”, „Przechowalnia numer 12”) jako serialowy Darius.

Sam Donald Glover określa produkcję jako połącznie „Miasteczka Twin Peaks” z kulturą rapu.

Czy Earnestowi uda się dosięgnąć gwiazd i jak potoczą się losy jego kuzyna?

 


FAMILY GUY: GŁOWA RODZINY, Sezon 13
Family Guy, Season 13
(21 odcinków po 30 minut)Family Guy 13

PREMIERA: PIĄTEK 16 WRZEŚNIA, OD GODZ. 22.00 (2 ODC.)
Emisja: piątki od godz. 22:00 (2 odc.)
PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. TYLKO na FOX Comedy!

Już 16 września na antenie FOX Comedy zagości kolejny – 13. sezon słynnego serialu animowanego „Family Guy: Głowa rodziny”.

Serial ukazuje losy wyjątkowo zabawnej, „dysfunkcyjnej” rodziny Griffinów, zamieszkującej Quahog. Fabuła opiera się na historii Petera Griffina i jego nie do końca zwyczajnych bliskich. Lois, kochająca żona Petera, każdego dnia walczy o utrzymanie odrobiny normalności i spokoju w ich życiu. Do grona domowników należy również trojka dzieci: 18-letnia Meg, która jest szkolnym wyrzutkiem i workiem treningowym rodziny, 13-letni syn Chris, obibok, który nie ma pojęcia o płci przeciwnej oraz roczny niemowlak Stewie, bystry maluch, który całymi dniami snuje plany zawładnięcia świata i ma nadzwyczaj dużą świadomość seksualną. Ostatnim członkiem rodziny jest inteligentny, gadający pies Brian – kobieciarz, który zawsze służy poradą lub krytycznym komentarzem.

13. sezon rozpoczyna się od godzinnego crossovera „Family Guy: Głowa rodziny” z „Simpsonami” pod tytułem „The Simpsons Guy”.

W nadchodzącej serii widzowie zobaczą m.in. jak sąsiad Griffinów Joe pisze książki dla dzieci, Peter i Lois otwierają sklep z ciasteczkami oraz spotykają w centrum handlowym samego Jezusa Chrystusa i dowiadują się, że jest on prawiczkiem. Z kolei Chris prawdopodobnie nie zda do następnej klasy, jeśli nie zaliczy testu z historii dlatego Brian i Stewie zabierają go na wycieczkę w przeszłość, by mógł nauczyć się z tego co zaobserwuje. To jeszcze nie koniec niespodzianek – rządna uwagi Meg postanawia zostać modelką stóp, a Stewie pragnie zobaczyć jak wygląda życie poza żłobkiem.

W nowym sezonie gościnnie głosu użyczą takie osobistości jak: Liam Neeson, Conan O’Brien, Ariana Grande, Jeff Daniels, Michelle Dockery, Tony Sirico, Yvette Nicole Brown oraz Gary Cole.

Już 16 września jako Petra, Stewie i Briana widzowie usłyszą Setha MacFarlane’a („Ted”, „Kosmos”), Lois – głosu użyczy sama Alex Borstein („Ted”, „Kobieta-kot”), Chris brzmiał będzie jak Seth Green („Wyścig szczórów”), a Meg – przemówi głosem Mili Kunis, znanej z takich produkcji jak „Czarny łabędź” czy „Różowe lata 70.”.

„Family Guy: Głowa rodziny” ma na swoim koncie wiele nagród, w tym aż 5 statuetek i 18 nominacje do Emmy oraz 2 nominacje do nagrody BAFTA.

Czym jeszcze zaskoczy nas rodzina Griffinów? Odpowiedź już niebawem na FOX Comedy.

 

KOMEDIOWE FILMOWE WTORKI
W KAŻDY WTOREK O GODZ. 22:00

JA, IRENA I JA
Me, Myself & Irene
Emisja: 6 września, godz. 22:00

Cierpiący na rozdwojenie jaźni policjant, w starciu ze swoim alter ego walczy o względy ukochanej Ireny. W rolach głównych – niezastąpiony Jim Carrey („Bruce Wszechmogący”, „Maska”, „Głupi i głupszy”) jako Charlie oraz Renée Zellweger („Dziennik Bridget Jones”, „Chicago”) jako Irena. Ten wieczór zarezerwowany jest dla fanów najlepszych światowych komedii.

SZCZĘŚLIWY DZIEŃ
One Fine Day
Emisja: 13 września, godz. 22:00

Czy zabiegani rodzice, którzy nie mają z kim zostawić swoich pociech na czas zawodowych obowiązków, spotkają się przypadkiem, by przeżyć choć jeden szczęśliwy dzień? Michelle Pfeiffer („Człowiek z blizną”, „Młodzi gniewni”) w roli uroczej i przebojowej mamy oraz George Clooney („Grawitacja”, „Od zmierzchu do świtu”) jako przystojny tata – oczarują i rozbawią fanów FOX Comedy już 13 września.

OLIMPIADA
The Ringer
Emisja: 20 września, godz. 22:00

Pełen uroku Steve Barker, w tej roli Johnny Knoxville („Faceci w czerni II”), wpada na nieprawdopodobny, zasługujący na prawdziwą pogardę, lecz zwariowany pomysł. Udaje niepełnosprawnego, by wziąć udział w Olimpiadzie Specjalnej.

RODZINNY DOM WARIATÓW
The Family Stone
Emisja: 27 września, godz. 22:00

„Rodzinny dom wariatów” to film komediowy w gwiazdorskiej obsadzie: Sarah Jessica Parker, Claire Danes, Diane Keaton, Rachel McAdams, Luke Wilson. Podczas świąt Bożego Narodzenia w domu Stone’ów wybucha konflikt. Czy tym razem sprawdzi się powiedzenie, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach? Odpowiedź już 27 września na FOX Comedy.

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.