FOX i FOX Comedy w sierpniu 2017

W sierpniu kanał FOX wyemituje nowy izraelski serial „Podwójna gra” oraz 6 sezon serialu „Skandal’. Kanał FOX Comedy wyemituje nowy serial „Jak się robi historię„, „Czarno to widzę„, „Jak poznałem waszą matkę” sezon 6″Jim wie lepiej, sezon 6,7 i 8 oraz „Hoży doktorzy” sezon 8.

 

PREMIERY W SIERPNIU NA FOX

FOX w sierpniu szykuje nie lada gratkę dla wielbicieli szpiegowskich thrillerów i politycznych perturbacji na szczytach władzy. Widzowie zobaczą wysoko oceniany i nagradzany nieanglojęzyczny serial dramatyczny Podwójna gra (False Flag) i szósty sezon zmagań Olivii Pope, ekspertki w zakresie ochrony tajemnic i wizerunku polityków, osób publicznych, znanych, bogatych, czy u szczytu kariery, w serialu Skandal. Tego nie można przegapić!

 

 

PODWÓJNA GRA, sezon 1
False Flag, season 1
(8 odcinków po 60 minut)


PREMIERA: CZWARTEK 3 SIERPNIA O GODZ. 21:00 (2 odcinki)
Emisja w czwartki o godz. 22:00 (1 odcinek)
Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

 

 

Widzowie FOX, jako jedni z pierwszych w Europie, będą mogli zobaczyć trzymający w napięciu izraelski thriller szpiegowski Podwójna gra (False Flag), zainspirowany zamachem na lidera Hamasu, dokonanym przez agentów Mossadu. Jedną z jego producentek jest Maria Feldman, pracująca przy serialu Homeland. Ośmioodcinkowy dramat, pełen nieoczekiwanych wydarzeń i zwrotów akcji sprawi, że widzowie z niecierpliwością będą czekać na kolejne epizody.
Serial Podwójna gra to opowieść o pięciorgu, z pozoru zwyczajnych, obywatelach Izraela, którzy w ciągu zaledwie jednej nocy zostają wciągnięci w porywającą międzynarodową aferę szpiegowską. Pochłonięci codziennymi sprawami, pewnego ranka poprzez medialne relacje odkrywają, że są wplątani w brutalne porwanie, związane ze zniknięciem irańskiego ministra obrony podczas jego tajnej wizyty w Moskwie. Wydają się być niewinni, a cała historia sprawia wrażenie tragicznej pomyłki. Szybko okazuje się, że każdy z bohaterów ma coś do ukrycia…
Produkcja zyskała ogromne uznanie w Izraelu, powodując jednocześnie szerokie międzynarodowe zainteresowanie. Została m.in. wybrana do Special Series Selection na festiwalu Berlinale w 2015 roku. W głównych rolach zobaczymy:
ISHAI GOLAN (Więźniowie wojny), jako Ben „Benny” Rephael
MAGI AZARZAR (The kind words), jako Natalie Alfassia
ANIA BUKSTEIN (Gra o tron), jako Asia Brindich
ANGEL BONANNI (Rock Ba-Casba), jako Sean Tilson
ORNA SALINGER, jako Emma Lipman
Dwuodcinkowa premiera „Podwójnej gry”, nazwanej przez krytyków „Nowym Homeland”, tylko na FOX już w czwartek 3 sierpnia o godz. 21:00.

 

 

SKANDAL, sezon 6
Scandal, season 6
(16 odcinków po 60 minut)

PREMIERA: SOBOTA 5 SIERPNIA O GODZ. 20:05 (2 odcinki)
Emisja w soboty o godz. 20:05 (2 odcinki)

 

Serialu Skandal nie trzeba widzom FOX przedstawiać – w sierpniu fani zobaczą premierowy, szósty sezon tego amerykańskiego serialu. Olivia Pope (Kerry Washington, Django, Nominacja) jest pierwszą osobą, do której dzwonią osoby publiczne, znane i bogate aby zatuszować swoje błędy i ukryć potencjalne skandale. W swoim fachu jest najlepsza, a swoje spektakularne sukcesy zawdzięcza niesamowitej intuicji. Olivia i jej partnerzy codziennie ścigają się z czasem, żeby opanować niewielkie kryzysy zanim staną się olbrzymimi katastrofami. Zespół tworzą niezwykłe osobowości ale one także skrywają swoje prywatne tajemnice.
Sezon 6. kontynuuje wątek zmagań Olivii i jej zespołu z politycznymi skandalami u szczytów władzy Białego Domu w Waszyngtonie. Ogłoszone zostały wyniki wyborów prezydenckich. Tymczasem narodowy kryzys zmusza ustępującego prezydenta Fitzgeralda Granta (Tony Goldwyn) do podjęcia ostatnich ważnych decyzji, wywołując tym samym ciąg gwałtownych skutków.
Twórcą i producentem wykonawczym Skandalu jest Shonda Rhimes, znana m.in. z wielokrotnie nagradzanego serialu Grey’s Anathomy: Chirurdzy.
Premiera szóstego sezonu Skandalu odbędzie się w sobotę 5 sierpnia o 20:05 tylko na kanale FOX.

 

 

PREMIERY W SIERPNIU NA FOX COMEDY

 

Jak się robi historię, sezon 1
Making History, season 1
(9 odcinków po 30 minut)

TYLKO NA FOX COMEDY
PREMIERA: NIEDZIELA 20 SIERPNIA O GODZ. 22:55 (3 ODCINKI)
Emisja: niedziele od godz. 22:55 (3 odcinki)

 

 

Druga połowa wakacji w FOX Comedy będzie obfitowała w potężną dawkę humoru. Pierwszą z komediowych propozycji jest Jak się robi historię. Serial skupia się na Danie (Adam Pally, Happy Endings, Co Ty wiesz o swoim dziadku?), profesorze informatyki, który na uczelni uważany jest za oderwanego od rzeczywistości nerda. Jednak pewnego dnia odkrywa wehikuł czasu, co na zawsze zmienia jego życie. Dan zaczyna przenosić się w czasie do drugiej połowy XVIII wieku, gdzie nie dość, że wszyscy go uwielbiają, to dodatkowo udaje mu się zdobyć dziewczynę Deborah Revere (Leighton Mester, Plotkara). Stety albo niestety, podczas jednej z wypraw „coś” idzie nie tak i główny bohater zmienia bieg historii Stanów Zjednoczonych. Czy uda mu się naprawić swoją wpadkę?
Jak się robi historię zadebiutuje na FOX Comedy w niedzielę 20 sierpnia o godz. 22:55!

 

 

Czarno to widzę, sezon 3
Black-Ish, season 3
(24 odcinki po 30 minut)

TYLKO NA FOX COMEDY
PREMIERA: SOBOTA 26 SIERPNIA O GODZ. 20:10 (4 ODCINKI)
Emisja: soboty od godz. 20:10 (4 odcinki)

 

 

Kolejną sierpniową propozycją na FOX Comedy jest jeden z najlepszych sitcomów ostatnich lat, czyli Czarno to widzę. Andre ‘Dre’ Johnson (Anthony Anderson, Od kołyski aż po grób, Barbershop) pragnie wychować czwórkę swoich dzieci zgodnie z zasadami swojej kultury, pomimo że mieszka w sąsiedztwie białych i zamożnych ludzi. Niestety nie do końca podoba się to jego żonie Rainbow (Tracee Ellis Ross) oraz ojcu (Laurence Fishbourne, Matrix).
Już od pierwszego odcinka rodzina Johnsonów zostanie rzucona w wir wydarzeń, a wszystko za sprawą ojca rodziny, który postanowił zabrać swoją szalona rodzinę do parku Walta Disneya. Jednak żeby umilić im czas, funduje wszystkim wejściówki VIP. Wszystko dlatego, aby dzieciaki doświadczyły czegoś niesamowitego. Niestety nie wszystko idzie zgodnie z planem.
Premierowe odcinki Czarno to widzę będzie można oglądać na FOX Comedy od soboty 26 sierpnia od godz. 20:10!

 

 

Jim wie lepiej, sezon 6,7,8
According to Jim, season 6,7,8
(18 odcinków po 30 minut)

PREMIERA 6. SEZONU: CZWARTEK 3 SIERPNIA O GODZ. 09:55 (2 ODCINKI)
PREMIERA 7. SEZONU: ŚRODA 16 SIERPNIA O GODZ. 09:55 (2 ODCINKI)
PREMIERA 8. SEZONU: 30 SIERPNIA O GODZ. 22:00 (2 ODCINKI)
Emisja: od poniedziałku do piątku od godz. 09:00 (4 odcinki)

 

Jim (James Belushi, Świąteczna gorączka) to szef dobrze prosperującej firmy z branży budowlanej. W domu jednak sprawy nie zawsze wyglądają tak dobrze jak w pracy. Wszystko za sprawą jego dość swobodnego podejścia do życia i „dziecięcych” wygłupów. Natomiast jego piękna żona Cheryl (Courtney Thorne-Smith, Dwóch i pół) jest jego przeciwieństwem i równie silną osobowością co sprawia, że tworzą osobliwą parę, darzącą się ogromną miłością. Sytuacji nie ułatwia trójka, a może już niedługo piątka, nad wiek rozwiniętych dzieci: Ruby (Taylor Atelian), Gracie (Billi Bruno) i Kyle (Conner Rayburn) oraz będący jego najlepszym kumplem, a także szwagrem Andy (Larry Joe Campbell).
Nowe odcinki serialu Jim wie lepiej będzie można oglądać od czwartku 3 sierpnia od godz. 9:55 tylko na FOX Comedy.

 

Hoży doktorzy, sezon 8
Srubs, season 8
(19 odcinków po 30 minut)

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 21 SIERPNIA O GODZ. 06:30 (2 ODCINKI)
Emisja: od poniedziałku do piątku od godz. 06:30 (2 odcinki)

 

Kultowy już na całym świecie serial Hoży doktorzy przedstawia przygody młodego lekarza dr. Johna Doriana (Zach Braff), zwanego „J.D.”, oraz trójki jego przyjaciół – lekarza chirurga dr. Chrisa Turka (Donald Faison), pielęgniarki Carli Espinosa (Judy Reyes) oraz lekarki dr Elliot Reid (Sarah Chalke), pracujących w Szpitalu Świętego Serca. Opiekę nad początkującymi lekarzami sprawuje szorstki ordynator szpitala dr Bob Elso (Ken Jenkins) oraz arogancki dr Perry Cox (John C. McGinley). Do tego dochodzi jeszcze woźny Neil Flynn (Neil Flynn), który nieraz lubi uprzykrzyć życie głównemu bohaterowi.
Hoży doktorzy powrócą na FOX Comedy w poniedziałek 21 sierpnia o godz. 06:30!

 

Jak poznałem waszą matkę, sezon 6
How I met your mother, season 6
(24 odcinki po 30 minut)

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 28 SIERPNIA O GODZ. 18:40 (3 ODCINKI)
Emisja: od poniedziałku do piątku o godz. 18:40 (3 odcinki)

 

Szósty sezon przygód architekta Teda Mosby’ego (Josh Radnor), który pragnie ustatkować się i znaleźć miłość na całe życie. W poszukiwaniach pomagają mu jego przyjaciele: długoletnia para Marshall (Jason Segel) i Lily (Alyson Hannigan), ekscentryczny i wszystkowiedzący podrywacz Barney (Neil Patrick Harris) oraz reporterka Robin (Cobie Smulders). Co tym razem czeka głównych bohaterów? Jak to zwykle bywa Barney zakłada się z Tedem, któremu z nich uda się poderwać dziewczynę przy barze. Szybko jednak okaże się, że jest ona bardzo bliską przyjaciółką Cindy, z którą Ted aktualnie się umawia. A to tylko początek dalszych losów paczki przyjaciół!
Jak poznałem waszą matkę zobaczymy na FOX Comedy od poniedziałku 28 sierpnia od godz. 18:40!

 

 

FILMOWE LATO NA FOX COMEDY
Miesiąc miodowy w Las Vegas
Honeymoon in Las Vegas
PREMIERA: SOBOTA 5 SIERPNIA O GODZ. 15:15
Emisje:
Wtorek 8 sierpnia o godz. 22:00
Piątek 11 sierpnia o godz. 22:00

 

Prywatny detektyw Jack Singer (Nicolas Cage, Twierdza, Zostawić Las Vegas) obiecał umierającej matce, że nigdy się nie ożeni. Jednak pod wpływem swojej pięknej narzeczonej Betsy (Sarah Jessica Parker, Seks w wielkim mieście) zmienia zdanie i wyrusza z nią do Las Vegas, by jak najszybciej zawrzeć związek małżeński. W stolicy hazardu poznaje Tommy’ego Kormana (James Caan, Ojciec Chrzestny), który zaprasza go do gry w pokera. Partyjka nie jest jednak zbyt szczęśliwa, a Jack przegrywa 64 tys. dolarów. Tommy proponuje mu unieważnienie długu, ale stawia warunek – w zamian chce spędzić weekend z Betsy, która przypomina mu jego dawną dziewczynę Donnę. Po rozmowie z narzeczoną Jack zgadza się. Ale sprawy się komplikują, a Tommy zrobi wszystko, by do ślubu między nimi nie doszło.
Filmowe wieczory na FOX Comedy od poniedziałku do piątku o 22.00

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

1 komentarz do “FOX i FOX Comedy w sierpniu 2017

  1. I have noticed you don’t monetize your page, don’t waste your traffic, you can earn extra cash every month because you’ve got hi quality
    content. If you want to know how to make extra $$$, search for: Ercannou’s essential adsense alternative

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.