FOX i FOX Comedy w marcu 2018

W marcu kanał FOX wyemituje 2 sezon serialu „Tacy jesteśmy”, 2 sezon serialu „Castle” oraz 10 sezon serialu „Kości”. Na kanale FOX Comedy obejrzymy 2 sezon serialu „Tata ma plan” oraz 3 sezon serialu „Scenki z życia”.

 

TACY JESTEŚMY, sezon 2
This is us, season 2
(18 odcinków po 60 minut)

PREMIERA: SOBOTA 10 MARCA O GODZ. 21:05 (1 odcinek)
Emisja soboty o godz. 21:05 (1 odcinek)
Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

 

Każda rodzina ma swoją historię. Tacy jesteśmy to kronika rodziny Pearsonów na przestrzeni lat: od Jacka i Rebekki jako młodych rodziców w 1980 roku, do ich 37-letnich dzieci – Kevina, Kate i Rendalla, którzy poszukują miłości oraz spełnienia współcześnie. Produkcja ukazuje, jak nawet te najmniejsze wydarzenia z naszego życia oddziałują na to, kim się stajemy w przyszłości, i jak więzi, które dzielimy z innymi, mogą pokonywać czas, dystans, a nawet śmierć.
Co nas czeka w pierwszym odcinku serialu? Wielka Trójka obchodzi swoje 37. urodziny. Randall chce adoptować niemowlę, jednak Beth przekonuje go, że może uhonorować pamięć po Williamie biorąc pod opiekę starsze dziecko. Kate w końcu odważa się zawalczyć o swoje marzenia i bierze udział w przesłuchaniu dla piosenkarek, a Kevin wyjeżdża do Hollywood, co może negatywnie odbić się na jego związku z Sophie. Tymczasem Jack i Rebecca starają się na nowo poukładać sobie życie i relacje po druzgocącej kłótni. Drugi sezon przyniesie również odpowiedź na pytanie, które od niemal pierwszego odcinka zadają sobie widzowie: Jak zginął Jack?
W serialu ponownie zobaczymy Mandy Moore (Szkoła uczuć), Milo Ventimiglię (Herosi, Kochane kłopoty), Chrissy Metz (American Horror Story: Freak Show), Justina Hartleya (Tajemnice Smallville) oraz Sterlinga K. Browna (American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona), który za kreację Randalla otrzymał wiele nagród, m.in. Złoty Glob.
Premiera Tacy jesteśmy w sobotę 10 marca o godz. 21:05 tylko na FOX!

 

CASTLE, sezon 2
Castle, season 2
(24 odcinki po 60 minut)

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 5 MARCA O GODZ. 17:20 (2 odcinki)
Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 17:20 (2 odcinki)

 

Richard Castle (Nathan Fillion), popularny autor kryminałów, pomaga detektyw Kate Beckett (Stana Katic) z wydziału zabójstw nowojorskiej policji w ściganiu najgroźniejszych przestępców w mieście.
W drugim sezonie produkcji główni bohaterowie starają się naprawić swoje relacje. Castle przeprasza Beckett za prowadzenie śledztwa w sprawie morderstwa jej matki, mimo jej wyraźnego sprzeciwu. Ostatecznie Beckett podejmuje się tej sprawy i bardzo szybko trafia na ślepy zaułek. Dodatkowo staje się mocno zazdrosna o swojego partnera, który zbliża się do kilku kobiet, włączając w to swoją byłą dziewczynę (Alyssa Milano), agentkę FBI (Dana Delany) oraz uwodzicielską Hollywoodzką aktorkę.
Premiera drugiego sezonu Castle odbędzie się w poniedziałek 5 marca o godz. 17:20 na FOX!

 

KOŚCI, sezon 10
Kości, season 10
(22 odcinki po 60 minut)

PREMIERA: WTOREK 6 MARCA O GODZ. 19:10 (2 odcinki)
Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 19:10 (2 odcinki)

 

Serial Kości powraca na kanał FOX z 10. sezonem, który zaczyna się od scen aresztowania Seeleya Bootha (David Boreanaz), po tym gdy ktoś wrobił go w poważne przestępstwo. Temperance Brennan (Emily Deschanel) rozważa dopuszczenie się szantażu, by wydostać go z więzienia. W tym samym czasie zespół rozpoczyna śledztwo, aby dowiedzieć się, kto naprawdę zabił trzech agentów FBI.
Dwuodcinkowa premiera Kości odbędzie się we wtorek 6 marca o godz. 19:10 na kanale FOX!

POWROTY PO PRZERWIE NA FOX
Z ARCHIWUM X, 2018
CZWARTEK 1 MARCA O GODZ. 21:05 (odcinek 7)

ZABÓJSTWO VERSACE: AMERICAN CRIME STORY
CZWARTEK 1 MARCA O GODZ. 22:00 (odcinek 6)

 

FOX COMEDY

PREMIERY W MARCU NA FOX COMEDY

 

TATA MA PLAN, sezon 2
Man With A Plan, season 2
(21 odcinków po 30 minut)

PREMIERA 2 SEZONU: WTOREK 6 MARCA OD GODZ. 17:15 (3 ODCINKI)
Emisja: poniedziałek-piątek od godz. 17:15 (3 odcinki)

 

Serial Tata ma plan, w którym główną rolę gra nagrodzony Złotym Globem aktor Matt LeBlanc (Przyjaciele), opowiada historię małżeństwa, którego życie ulega drastycznej zmianie po tym jak żona przedsiębiorcy Adama Burnsa (Matt LeBlanc), Andi (Liza Snyder), po trzynastu latach przerwy wraca do pracy. W tej sytuacji mężczyzna jest zmuszony poświęcić się wychowaniu trójki ich dzieci. Początkowo Adam czuje się w pełni przygotowany do wzięcia większej odpowiedzialności za pociechy. Z czasem jednak, pełnoetatowy tata, zdaje sobie sprawę, że opanowanie tej trójki nie jest takie proste… Jednak, dzięki ogromnemu wsparciu ze strony małżonki i radom zaprzyjaźnionej pary rodziców, Adam bierze sprawy w swoje ręce i dochodzi do wniosku, że uda mu się pokonać wszystkie trudności.
Liza Snyder, zapytana o to, czego można spodziewać się po drugim sezonie odpowiada: Myślę, że najważniejszą rzeczą jest to, by serial dał widzom możliwość zabawy i śmiechu z ludźmi, których kochają i z którymi lubią spędzać czas. Śmiech jest najlepszym lekarstwem! Mam nadzieję, że to właśnie ludzie od nas otrzymują.
W serialu występują m.in.:  Matt LeBlanc (Przyjaciele), Liza Snyder (Podaj dalej), a także:  Stacy Keach, Matt Cook, Grace Kaufman, Matthew McCann, Hala Finley, oraz Kevin Nealon
Premiera drugiego sezonu Tata ma plan odbędzie się na FOX Comedy już we wtorek 6 marca o godz. 17:15!

SCENKI Z ŻYCIA sezon 3
Life in Pieces, season 3
(22 odcinki po 30 minut)

PREMIERA: NIEDZIELA 4 MARCA OD GODZ. 16:00 (2 odcinki)
Emisja: niedziele od godz. 16:00 (2 odcinki)

 

Scenki z życia to komediowy hit przedstawiający perypetie rodziny Shortów. W najnowszym sezonie ponownie będziemy mogli obejrzeć historie opowiedziane przez poszczególnych bohaterów, włączając w to seniora rodu, który właśnie kończy 70 lat (James Brolin) i jego żonę (Dianne Wiest), która zrobiłaby dosłownie wszystko dla tych, których kocha… tak długo jak jest się w stanie na to zgodzić, ich córkę (Betsy Brandt), która ma pełne ręce roboty z trójką swoich latorośli, syna (Thomas Sadoski), który właśnie poślubił miłość swojego życia oraz drugiego syna (Colin Hanks) wraz z żoną. Żeby wszystko było jeszcze bardziej zwariowane, najstarszy syn wraz z żoną mieszkają w rodzinnym domu wraz ze swoimi rodzicami.
W serialu występują m.in.: Colin Hanks (Fargo), Betsy Brandt (Masters of Sex, The Michael J. Fox Show), Thomas Sadoski (Newsroom), James Brolin (Wigilijny przyjaciel, Cyberatak), Dianne Wiest (Terapia) oraz: Zoe Lister-Jones, Dan Bakkedahl, Angelique Cabral, Niall Cunningham, Holly Barrett, Giselle Eisenberg, Hunter King.
Scenki z życia już od 4 marca o godz. 16:00 na FOX Comedy!

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.