FOX i FOX Comedy w lipcu 2017

W lipcu kanał FOX wyemituje nowy serial „Punkt zapalny” oraz 4 sezon serialu „Jeździec bez głowy”. Kanał FOX Comedy wyemituje finałowy 6 sezon serialu „Ostatni prawdziwy mężczyzna” oraz 14 sezon serialu animowanego „Family Guy: Głowa rodziny”.

 

 

PREMIERY W LIPCU NA FOX

Sezon wakacyjny na FOX wcale nie będzie sezonem ogórkowym! Widzowie zobaczą premierowy, pierwszy sezon serialu Punkt zapalny, opowiadającego o prokuratorach, którzy zostają przydzieleni do zbadania strzelaniny o podłożu rasowym, oraz czwarty sezon Jeźdźca bez głowy – horroru na podstawie współczesnej adaptacji opowiadania Washingtona Irvinga Legenda o Sennej Kotlinie z 1820 roku.

 

PUNKT ZAPALNY 1, sezon 1
Shots Fired 1, season 1
(10 odcinków po 60 minut)

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 10 LIPCA O GODZ. 21:00
Emisja w poniedziałki o godz. 21:00
Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

 

Strzelaniny o podłożu rasowym są niemal chlebem powszednim w USA, a rozwiązywaniu spraw kryminalnych nie sprzyjają napięte nastroje społeczne. Mający premierę w Polsce na FOX serial Punkt zapalny pokazuje niebezpieczne konsekwencje dwóch incydentów z bronią w małym miasteczku w Karolinie Północnej, sprawdzając jednocześnie stan amerykańskiego systemu wymiaru sprawiedliwości.
Miasto zmaga się z medialną i społeczną burzą po tym, jak czarnoskóry policjant Joshua Beck (Tristan Wilds, The Wire) śmiertelnie postrzela białego, nieuzbrojonego studenta. Zanim miasto oswoi się z tragedią, zostaje ujawnione zaniedbane morderstwo afroamerykańskiego nastolatka, otwierając rany, które grożą ostrymi podziałami w społeczności lokalnej.
Do wyjaśnienia sprawy zostają powołani czarnoskórzy prokuratorzy, którzy muszą podejść do niej w sposób obiektywny, zmagając się jednocześnie z presją społeczną, jak i własnymi podejrzeniami. Po bliższym zapoznaniu się z oboma przypadkami, śledczy zaczynają przypuszczać, że na ukryciu niektórych ich wątków może zależeć wysoko postawionym politykom, w tym gubernator Karoliny Północnej – Patricii Eamons (Helen Hunt, Lepiej być nie może, Cast Away – poza światem). Eaemons uczestniczy w twardej walce o reelekcję, a niedawna strzelanina w jej stanie czyni ją jeszcze trudniejszą
Obok głównej pary bohaterów: Ashe Bell (Sanaa Lathan, Contagion – Epidemia strachu), Trestona Perry’ego (Stephan James, Zwycięzca) oraz Helen Hunt w roli gubernator Patricii Eamons, w serialu zobaczymy m.in. Richarda Dreyfussa (Szczęki, Bliskie spotkania trzeciego stopnia) jako Arlena Coxa – potentata na rynku nieruchomości, Willa Pattona (Wrogie niebo, Armageddon) jako szeryfa Daniela Platta i Jill Hennessy (Mroczna dzielnica) w roli Alicii Carr.
Pierwszy sezon Punktu zapalnego będzie można oglądać na FOX od poniedziałku 10 lipca o godz. 21:00.

 

 

JEŹDZIEC BEZ GŁOWY 4, sezon 4
Sleepy Hollow 4, season 4
(13 odcinków po 60 minut)

PREMIERA: NIEDZIELA 16 LIPCA O GODZ. 20:05 (2 odcinki)
Emisja w niedziele o godz. 20:05 (2 odcinki)

 

 

Drugą propozycją FOX na lipiec jest Jeździec bez głowy, który powraca z czwartym, przełomowym sezonem pełnym tajemniczych postaci, nadprzyrodzonych mocy i poszukiwaniu prawdy o życiu Świadków.
Wskrzeszony po 250-letnim śnie Ichabod Crane (Tom Mison, Połów szczęścia w Jemenie) poświęca życie i wykorzystuje nadprzyrodzone zdolności do walki ze złymi siłami, które nękają miasteczko Sleepy Hollow. Jednak po śmierci jego partnerki i przyjaciółki Abbie Mills oraz niezwykłych wydarzeniach poprzedniego sezonu, świat Crane’a wywraca się do góry nogami. Został wyprowadzony z miasta przez tajemniczą grupę, obiecującą postawić go na czele walczącej ze złem organizacji, zorganizowanej setki lat temu przez samego George’a Washingtona.
Ichabod Crane znajduje się teraz w zupełnie innym mieście, pracuje z nowymi sojusznikami i stawia czoła nowym, pozaziemskim istotom, czyhającym na tych, którzy chcą im przeszkodzić w niszczeniu świata.
Najnowszy sezon Jeźdźca bez głowy będzie miał dwuodcinkową premierę w niedzielę 16 lipca o godz. 20:05 tylko na FOX.

 

 

MARATON NA FOX

Legion, sezon 1
SOBOTA 15 LIPCA OD GODZ. 22:00, 4 odcinki
NIEDZIELA 16 LIPCA OD GODZ. 22:00, 4 odcinki

Outcast: Opętanie, sezon 1
SOBOTA 22 LIPCA OD GODZ. 22:00, 5 odcinków
NIEDZIELA 23 LIPCA OD GODZ. 22:00, 5 odcinków

Outcast: Opętanie, sezon 2
SOBOTA 29 LIPCA OD GODZ. 22:00, 5 odcinków
NIEDZIELA 30 LIPCA OD GODZ. 22:00, 5 odcinków

 

 

PREMIERY W LIPCU NA FOX COMEDY

 

Ostatni prawdziwy mężczyzna, sezon 6
Last Man Standing, season 6
(22 odcinki po 30 minut)

PREMIERA 6. SEZONU: WTOREK 4 LIPCA OD GODZ. 16:20 (2 ODCINKI)
Emisja: poniedziałki – piątki od godz. 16:20 (2 odcinki)

 

 

W lipcu na FOX Comedy widzów czeka premiera finałowego szóstego sezonu  serialu Ostatni prawdziwy mężczyzna. Głową rodziny Baxterów jest republikanin Mike Baxter (Tim Allen, Śnięty Mikołaj) – mistrz zdrowego rozsądku w politycznie poprawnym świecie, a zawodowo dyrektor marketingu sieci sklepów Outdoor Man, oferujących sprzęt campingowy i myśliwski. Prowadzi wideoblog, który ma na celu promocję firmy z akcesoriami dla „prawdziwego mężczyzny”, a jednocześnie próbuje odpowiedzieć na pytanie: „Co się stało z mężczyznami?”. Jego żona Vanessa (Nancy Travis, Trzech mężczyzn i dziecko), która w poprzednim sezonie z powodzeniem pracowała jako nauczycielka w publicznej szkole, obecnie znajduje się w nowym życiowym położeniu w związku z wiszącym w powietrzu strajkiem nauczycieli w Denver.
Przed rodziną również nowe wyzwania – z domu wyprowadza się jedna z córek, natomiast przyszły mąż drugiej właśnie przygotowuje się, żeby się do nich wprowadzić. Starsza córka Kristin (Amanda Fuller) wraz z mężem Ryanem kupili swój pierwszy dom i, jak to bywa w takiej sytuacji, spotykają ich same problemy. Kristin nadal z powodzeniem zarządza restauracją, podczas gdy Ryan koncentruje się na wychowaniu ich syna Boyda. Tymczasem Mike czuje się w obowiązku, by być dla wnuka przeciwwagą dla liberalnych poglądów Ryana.
Zmiany nastąpią również w życiu średniej córki Mandy (Molly Ephraim), która w tym roku wychodzi za mąż za Kyle’a (Christoph Sanders, Legalne blondynki). Mike nie tylko walczy z Mandy, która za wszelką cenę chce zorganizować perfekcyjny ślub i mieć całkowitą kontrolę nad uroczystością, musi także poradzić sobie ze świadomością, że jego wieloletni pracownik Kyle zostanie jego zięciem.

Serial Ostatni prawdziwy mężczyzna na FOX Comedy już we wtorek 4 lipca o godz. 16:20!

 

 

Family Guy: Głowa rodziny, sezon 14
Family Guy, season 14
(19 odcinków po 30 minut)

PREMIERA 14. SEZONU: SOBOTA 22 LIPCA OD GODZ. 22:00 (4 ODCINKI)
Emisja: soboty od godz. 22:00 (4 odcinki)

 

 

Drugą lipcową propozycją na FOX Comedy jest jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, którego widzom nie trzeba przedstawiać – Family Guy: Głowa rodziny. W premierowym 14. sezonie produkcja nadal bawi swoich najbardziej zagorzałych fanów ostrym jak brzytwa humorem, trafnymi parodiami, rewelacyjną animacją i oryginalną muzyką.
Tym razem widzów czeka dodatkowa dawka dobrej zabawy. W specjalnym godzinnym odcinku rozpoczynającym sezon, na ekranie spotkają się dwie najbardziej znane i szanowane rodziny telewizyjne – Griffinowie i  Simpsonowie!
Peter z rodziną przyjeżdżają do Springfield, gdzie zostają przywitani przez przyjaznego nieznajomego, czyli Homera Simpsona (gościnnie: Dan Castellaneta), który przyjmuje swoich nowych „albinoskich” przyjaciół z otwartymi ramionami.
Rodziny świetnie się dogadują: Stewie i Bart (gościnnie: Nancy Cartwright) zachowują się jak chuligani, kiedy Stewie wymienia swój sprzęt do kontroli umysłu na starodawną procę; Lisa (gościnnie: Yeardley Smith) bierze pod swoje skrzydła Meg i uczy ją gry na saksofonie; Marge (gościnnie: Julie Kavner) i Lois unikają wykonywania prac domowych; Peter i Homer toczą między sobą bój o najlepsze piwo w mieście – Pawtucket vs. Duff.
W serialu usłyszymy twórcę serialu – Setha MacFarlane’a (Ted) jako Petera, Stewiego i Briana Griffinów, Alex Borstein (Kochajmy się od święta) jako Lois Griffin, Setha Greena (Austin Powers i Złoty Członek) jako Chrisa Griffina i Milę Kunis (Czarny Łabędź, Oz: Wielki i Potężny) w roli Meg Griffin.
Family Guy: Głowa rodziny na FOX Comedy już w sobotę 22 lipca o godz. 22:00!

 

FILMY NA FOX COMEDY
Oglądaj całe lato!
PREMIERY:
OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU OD GODZ. 22:00 (1 FILM)
SOBOTNIE I NIEDZIELA POPOŁUDNIA (2 FILMY)

 

 

Wychodne mamusiek
Pokojówka na Manhattanie
Robin Hood: Faceci w rajtuzach
To już koniec
Złoto dla naiwnych II
Telemaniak
Frajer
Klatka dla ptaków
Fatalny Instynkt
Dracula: Wampiry bez zębów
Dzień świstaka
Agenci bardzo specjalni
Mały
Igrzyska na kacu

 

FOX COMEDY POWROTY

Scenki z życia, sezon 2
Life in Pieces, season 2
W NIEDZIELE OD 2 LIPCA OD GODZ. 21:00
© 2016-2017 Twentieth Century Fox Film Corporation. All rights reserved.

 

 

FOX Comedy to kanał komediowy oferujący wybuchową mieszankę komedii, dobrego humoru i beztroskiej rozrywki. Stacja zapewnia doskonały relaks w doborowym towarzystwie najzabawniejszych bohaterów telewizyjnych. Na FOX Comedy widzowie obejrzą zarówno współczesne seriale komediowe, pokazywane widzom po raz pierwszy w Polsce, jak i popularne sitcomy, kultowe animacje dla dorosłych i wiecznie żywe klasyki. FOX Comedy to kanał dla widzów o mocnych przeponach!

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.