FOX Comedy w lutym 2014

community5W lutym na kanale FOX Comedy: specjalny odcinek serialu „Technicy – Magicy: Internet is coming”, 2 sezon serialu „Paramedycy” oraz 5 sezon serialu „Community”.

fox_comedy-blue

 

 

 

PREMIERY NA FOX COMEDY W LUTYM

 

TECHNICY – MAGICY: THE INTERNET IS COMING, odcinek specjalny

It Crowd: The internet is coming, Special episode

(1 odcinek, 60 minut)

technict magicy specjalny

PREMIERA: PIĄTEK, 27 LUTEGO, GODZ. 21:00

PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. TYLKO na FOX Comedy!

 

Odcinek specjalny ponownie jednoczy wszystkie gwiazdy wielokrotnie nagradzanej produkcji „Technicy – magicy”. Moss (Richard Ayoade „Straż sąsiedzka”), Roy (Chris O’Dowd „Druhny”) i Jen (Katherine Parkinsosn „Jak stracić przyjaciół i zrazić do siebie ludzi?”) po trzech latach od zakończenia sezonu czwartego po raz ostatni spotykają się na planie, by zapewnić fanom aż godzinną dawkę śmiechu i godne pożegnanie z serialem. Tym razem bohaterowie będą musieli zmierzyć się z potęgą Internetu. Reputacja Roya i Jen w Reynholm Industries zostaje zagrożona, gdy incydent z udziałem bezdomnego i rozlanej kawy ląduje w sieci…

COMMUNITY, Sezon 5

Community, Season 5

(13 odcinków po 30 minut)

community5

PREMIERA: CZWARTEK, 12 LUTEGO, GODZ. 21:30 (trzyodcinkowa premiera)

Emisja: czwartki o godzinie 21:00 (po cztery odcinki)

 

„Community” to niezwykle inteligentna komedia, konsekwentnie uważana za jedną z najbardziej pomysłowych i oryginalnych produkcji. Serial opowiada o paczce zżytych ze sobą studentów uczęszczających do jednej z najgorszych placówek edukacyjnych na świecie – Greendale Community College. W centrum grupy znajduje się Jeff Winger (Joel Edward McHale, „Ted”, „Spider Man 2”) wygadany prawnik, który po tym, jak traci uprawnienia do wykonywania zawodu, zmuszony jest powróć na studia by odzyskać licencję.

Serial zdobył wiele nagród i nominacji, w tym prestiżową statuetkę Emmy.

 

PARAMEDYCY, Sezon 2

Sirens, Season 2

(18 odcinków po 30 minut)

paramedycy2

PREMIERA: NIEDZIELA, 22 LUTEGO, GODZ. 22:00 (dwuodcinkowa premiera)

Emisja: niedziele o godzinie 22: 00 (po dwa odcinki)

PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. TYLKO na FOX Comedy!

 

Dowcipny, pełen typowo męskiego poczucia humoru serial „Paramedycy”, to zabawna opowieść o losach trzech kumpli, którzy poza wspólnymi zainteresowaniami, nad wyraz częstymi porażkami i niezwykle rzadkimi sukcesami dzielą także trud pracy. Pomimo tego, iż Johnny (Michael Mosley „Narzeczony mimo woli”), Hank (Kevin Daniells „Wyspa”) oraz Brian (Kevin Bigley „Zmiana w grze”) zupełnie nie radzą sobie w życiu prywatnym to doskonale odnajdują się w roli medycznych ratowników. Tych trzech, z pozoru nieporadnych chłopaków potrafi udzielić pomocy każdemu, kto trafi do ich ambulansu.

Sezon drugi to jeszcze więcej absurdalnych sytuacji oraz lekceważącego poczucia humoru. Johnny znajduje perfekcyjne mieszkanie, które będzie mógł dzielić z Teresą (Jessica McNamee „I, że Cię nie opuszczę”), zaś Billy (Josh Segarra „Chicago PD”) zaczyna umawiać się z jej siostrą, w obliczu miłosnych perypetii kolegów Hank coraz częściej zastanawia się nad tym, czy i jemu dane będzie odnaleźć drugą połówkę.

Twórcami serialu są Denis Leary („Niesamowity Spider – Man”) oraz Bob Fisher (“Traffic Light”).

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Gadu-Gadu Live
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • RSS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.