FINAŁ SERIALU HAVEN NA SCIFI UNIVERSAL

haven 5Druga część ostatniego, piątego sezonu Haven – trzymającego w napięciu serialu na podstawie powieści Stephena Kinga – będzie miała swoją premierę tuż po debiucie w Stanach Zjednoczonych, w niedzielę 1 listopada o godz. 21:00 tylko na kanale Scifi Universal. SCIFI UNIVERSAL

 


W drugiej części piątego sezonu miasteczko Haven zostaje odcięte od reszty świata za sprawą tajemniczej mgły. Główni bohaterowie – Audrey (Emily Rose), Nathan (Lucas Bryant), Duke (Eric Balfour) i Dwight (Adam Copeland) – staną w obliczu wyzwań, z którymi nigdy wcześniej nie musieli się zmierzyć. Na próbę zostanie też wystawiona ich wzajemna lojalność. Wraz z kolejnymi incydentami wieszczącymi zbliżającą się katastrofę, napięcie będzie nieustannie rosło, aż osiągnie punkt kulminacyjny w finałowym odcinku.
W drugiej części piątego sezonu ponownie wystąpią gościnnie: Kris Lemche (jako badacz zjawisk paranormalnych Seth Byrne), Steve Lund (jako Colorado Kid) oraz Jay Reso (jako McHugh, jeden z przyjaciół Dwighta z czasów dzieciństwa).
Serial Haven, zrealizowany w oparciu o powieść Colorado Kid Stephena Kinga, opowiada o tajemniczych wydarzeniach rozgrywających się w fikcyjnym miasteczku w stanie Maine. Była agentka FBI Audrey Parker przybywa do Haven w ramach rutynowego śledztwa dotyczącego zbiegłego więźnia. Badając sprawę Audrey odkrywa, że mieszkańcy Haven borykają się z wieloma nadprzyrodzonymi problemami. Chęć rozwikłania tych zagadkowych Kłopotów zmusza ją do podróży w głąb samej siebie oraz do odkrycia, co tak naprawdę dzieje się w tym tajemniczym mieście…
Burzliwe wydarzenia w miasteczku Haven wejdą w decydującą fazę – ale czy 13 ostatnich odcinków przyniesie odpowiedzi na wszystkie pytania?
Haven, sezon 5, część 2 – premiera 1 listopada o godz. 21:00 na kanale Scifi Universal.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.