Filmowy początek gorącego lata
w czerwcu w AXN

Premiera filmów Bloodshot i Jumanji: Następny poziom oraz kultowe hity Quentina Tarantino: Pewnego razu… w Hollywood i Django

Vin Diesel, jako super żołnierz próbujący odzyskać swoje życie; Dwayne Johnson uwięziony w niebezpiecznej grze „Jumanji”; Brad Pitt i Leonardo DiCaprio w Hollywood lat 60-tych i Jamie Foxx, jako żądny krwawej zemsty niewolnik. W czerwcu telewizja AXN pokaże m.in. filmy: Bloodshot, Jumanji: Następny poziom, Pewnego razu… w Hollywood i Django.

W filmie Bloodshot Vin Diesel wciela się w postać Raya Garrisona – żołnierza, który zginął podczas akcji i został przywrócony do życia przez korporację RST jako super człowiek. Dzięki nanotechnologicznym rozwiązaniom jest silmy i niezniszczalny, a jego organizm jest zdolny do natychmiastowej regeneracji. Jednak Ray nie pamięta swojej przeszłości, a korporacja, która przywróciła go do życia ma nad nim całkowitą kontrolę. Ray nie wie, co jest prawdą, a co nie. Teraz ma tylko jedna misję – odzyskać swoje życie. Premiera filmu Bloodshot w niedzielę 5 czerwca o godz. 20.00 w AXN.

Przebojowa kontynuacja przygód z pogranicza rzeczywistości i świata gier, które widzowie po raz pierwszy oglądali w 1995 roku. Jumanji: Następny poziom to powrót słynnych bohaterów, których poznaliśmy w Jumanji: Przygoda w dżungli. Jednak zasady gry zmieniły się całkowicie. Wszyscy bohaterowie zmuszeni są do powrotu do świata Jumanji, żeby uratować przyjaciela, który utknął w grze. Nie spodziewają się, że ich plan nie pójdzie po ich myśli. Teraz będą musieli stawić czoła niebezpieczeństwom i temu, co nieznane – od jałowych pustyń przez śnieżne szczyty gór. Premiera filmu Jumanji: Następny poziom w sobotę 11 czerwca o godz. 20.00 w AXN.

Film Pewnego razu… w Hollywood opowiada o losach aktora Ricka Daltona (Leonardo DiCaprio) i jego dublera-kaskadera Cliffa Bootha (Brad Pitt), którzy próbują ożywić swoje kariery. Ich historie łączą się z losami Sharon Tate (Margot Robbie), która przeprowadza się w te okolice, a także z członkami grupy sekty Charlesa Mansona. Film zdobył dwa Oskary w 2020 roku i otrzymała 7-minutową owację na stojąco po premierze na Festiwalu Filmowym w Cannes. Tytuł Pewnego razu… w Hollywood nawiązuje do spaghetti westernu Sergio Leone z 1968 roku pt. „Pewnego razu na Dzikim Zachodzie” i pokazuje wpływ reżysera na twórczość Tarantino. Film ma nieskończoną liczbę odniesień do kultury i ciekawostek jak ta, że Margot Robbie nosiła w filmie biżuterię należącą do Sharon Tate. Film Pewnego razu w… Hollywood w sobotę 4 czerwca o godz. 20.00 w AXN.

Z dobywca Oskara® Jamie Foxx, wciela się w tytułową rolę niewolnika w filmie Django, którego akcja rozgrywa się na Południu Stanów Zjednoczonych dwa lata przed Wojną Secesyjną. Na skutek brutalnego traktowania przez byłych właścicieli, pewnego dnia staje twarzą w twarz z pochodzącym z Niemiec łowcą nagród dr Kingiem Schultzem (Christoph Waltz). We dwóch wyruszają w drogę po zonę Django, która jest niewolnicą bezwzględnego plantatora Calvina Candie (Leonardo DiCaprio). Film Django w sobotę 4 czerwca o godz. 23:20 w AXN.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.