FALLING SKIES / WROGIE NIEBO JUŻ WKRÓTCE NA SCIFI UNIVERSAL

Serial w którym za produkcję i scenariusz odpowiadają Robert Rodat oraz Steven Spilberg.

 

 

Inwazja obcych zmienia oblicze ziemi…czy Ocaleni zdołają przetrwać?

Przekonaj się sam. Oglądaj premierowy dwugodzinny odcinek serialu Wrogie niebo 22 kwietnia o godz. 21:00, kolejne odcinki w każdą niedzielę o 21:00.

Falling skies, polski tytuł „Wrogie niebo” to historia zwykłych ludzi, w niezwykłej sytuacji, którzy dzięki wytrwałości, zaangażowaniu oraz odwadze stają się bohaterami. W następstwie zmasowanego ataku Obcych świat pogrąża się w totalnym chaosie. Sześć miesięcy po inwazji, garstka ocalałych ludzi zbiera się na ruinach dawnego świata, by walczyć o przetrwanie ludzkości. Chronieni przez żołnierzy, starają się przeżyć kolejny dzień i zorganizować powstanie przeciwko obcej władzy. Natura okupantów i ich zamierzenia pozostają niewyjaśnione.

Garstka ludzi musi stawić czoła Obcym, których inwazja zabija większość. Muszą także pokonać własne słabości i ograniczenia, odrzucić uprzedzenia i wypracować plan działania i walk o przetrwanie ludzkiej rasy. Jak zachować człowieczeństwo w obliczu wszechobecnego zniszczenia? Jak przywrócić ludzkości prawo do zamieszkania Ziemi, która jest w jej posiadaniu od tysięcy lat? Kiedy ludzie walczą o przetrwanie, zamieniają się w dzikie bestie i stają przeciwko sobie. Do głosu dochodzą najniższe instynkty. Czy w tym chaosie i atmosferze nieustannego zagrożenia jest wciąż miejsce na chwile pełne radości? Czy jest szansa na miłość, przyjaźń i szczęście? Ocalali ludzie są w mniejszości, otoczeni przez wrogie siły, lecz czy to wystarczy, by stłamsić ich poczucie wartości, solidarności i braterstwa?

Obcy w serialu „Wrogie niebo” są tajemniczymi, bezlitosnymi istotami. Ich inteligencja jest na najwyższym poziomie. Używają specyficznej wojskowej taktyki, która daje im znaczną przewagę nad ludźmi. Są szybcy, silni, dysponują niezwykłymi technologiami i bardzo ciężko ich pokonać. Ocalali wyróżniają dwa typy Obcych: skitterów, którzy poruszają na pajęczych nogach oraz mechs, którzy są podobni do robotów.

W każdym tygodniu ocalali będą odkrywać kolejne informacje dotyczące kosmicznych najeźdźców. Jednak ta ciężko zdobywana wiedza o istotach pozaziemskich, nie dość, że nie będzie pomocna ludziom, to jeszcze będzie mnożyć w zawrotnym tempie kolejne niewiadome i wątpliwości. Najważniejsze pytanie pozostaje bez odpowiedzi: „Dlaczego Obcy przelecieli na Ziemię i czego od nas chcą?”

Pierwszy sezon liczy 10 odcinków, 2 sezon dopiero będzie emitowany w USA

Emisja w każdą niedzielę o 21:00

powtórki: pon. godz. 22:00, wt. godz. 19:00, śr. godz 21:00, pt. godz 23:00, sob. godz 19:00

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.