Euro 2012 tuż tuż, na rozgrzewkę Cartoon Network proponuje anime „Inazuma 11” już od poniedziałku 28 maja

WIDZOWIE CARTOON NETWORK OGARNIĘCI PIŁKARSKĄ GORĄCZKĄ

Piłkarskie emocje w Polsce sięgają zenitu! Cartoon Network także daje szansę swoim widzom poczuć ducha sportowych zmagań prezentując nowy serial Inazuma Eleven!

 

NOWY SERIAL NA ANTENIE CN OD 28 MAJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O GODZINIE 17:40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najważniejszą myślą serialu jest to, że nie można się poddawać – w grupie siła! Zapraszamy więc do kibicowania (oczywiście drużynie Raimon)!

 

 INAZUMA ELEVENopis serialu

Drużyna piłki nożnej z gimnazjum Raimon składa się z siedmiu zawodników i co tu dużo mówić: nie ma zbyt wielkiej motywacji by wygrywać. Kapitan zespołu Mark Evans, utalentowany bramkarz, wnuk jednego z najlepszych japońskich bramkarzy, chce wykorzystać swoje umiejętności, by przywrócić ducha walki wśród kolegów. Gdy pewnego dnia w szkole pojawia się nowy uczeń Axel Blaze, słynny strzelec znany z legendarnego zagrania zwanego „ognistym tornadem”, nadarza się świetna okazja, by zmotywować piłkarzy. Okazuje się jednak, że Axel rzucił piłkę nożną ze względu na tajemniczy „wypadek” i mimo nalegań Marka, odmawia dołączenia do zespołu.

Gdy gimnazjum Raimon otrzymuje oficjalne zaproszenie do rozegrania meczu z „Królewską akademią” z konkurencyjnego gimnazjum, dyrekcja szkoły stawia drużynie ultimatum: albo wygracie ten mecz, albo rozwiązujemy drużynę. Kapitanowi Markowi nie pozostaje nic innego jak jeszcze raz spróbować przywrócić morale kolegom i rozpocząć trening prowadzący zespół do świetności.

 

PREMIERA: w poniedziałek 28 maja o 17.40

EMISJA: od poniedziałku do piątku o 17.40

(odc. 1-26)

 

 

INAZUMA ELEVENpoznaj bohaterów

 

Mark Evans – Kapitan i bramkarz drużyny Raimon, który nigdy się nie poddaje

 

Bramkarz i kapitan drużyny, który kocha piłkę nożną i marzy o tym, aby zagrać w „wielkim meczu”. Mark zna jednak granice swoich umiejętności, więc rozpoczyna poszukiwania zawodników, którzy mogliby go wesprzeć. Jego motto brzmi: „Nigdy się nie poddawać” – dzięki temu umie się dogadać z każdym, nawet z Axelem.

 

 

 

 

Axel Blaze – znakomity napastnik Raimon

 

Bardzo popularny i pewny siebie genialny napastnik, który nie rozmawia z nikim jeśli nie jest to konieczne. Przyrzekał, że już nigdy nie wyjdzie na boisko, ale Mark i jego uparte „nigdy się nie poddawać” może to zmienić i wzbudzić w nim tęsknotę za bieganiem za piłką. Kiedy zbliża się do bramki momentalnie atakuje i olśniewa celnością swoich strzałów.

 

 

 

 

 

Jude Sharp –kapitan i pomocnik w drużynie Królewskiej Akademii

 

Za wcześnie, aby nazwać go rywalem Marka. To kapitan niepokonanej drużyny Królewskiej Akademii, którego zdolności przywódcze i strategiczne były z początku znacznie lepsze niż Marka – niektórzy nazywają go wręcz geniuszem.

 

 

 

 

 

WSPARCIE DRUŻYNY RAIMON:

 

Silvia Woods – manager drużyny Raimon

Silvia jest jak opiekuńcza, ciepła starsza siostra, która dba o całą drużynę. Zawsze czuje, kiedy ktoś z graczy jest smutny i pędzi na ratunek.

 

Celia Hills – fanka piłkarzy z drużyny Raimon

Należała do biura prasowego Raimonów, teraz jest zagorzałą fanką i spędza z drużyną swój wolny czas. Pełna podziwu dla poświęcenia i pasji zawodników Celia postanowiła zostać menadżerką. Dzięki jej pracy z mediami jest w stanie wytropić każdą informację na temat innych drużyn. To bardzo bystra dziewczyna, ale czasem zbyt dużo mówi, dzięki czemu niektórzy nazywają ją „Cicha Celia”.

 

Nelly Raimon

Bardzo wpływowa córka prezesa zarządu w szkole Raimon. Pod każdym względem jest damą – ma bardzo dobre stopnie i doskonałą frekwencję. Przy pierwszym spotkaniu chłodno potraktowała Marka i jego kolegów, jednak w miarę upływu czasu poruszona ich duchem walki postanowiła wesprzeć drużynę.

Podziel się na:
 • Dodaj do ulubionych
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Twitter
 • Blogger.com
 • RSS
 • Wykop

 1. TO JJJEST DO DUPY PONIEWARZ SĄ TYLKO 1-26 ODCINKÓW NA CARTOOON NETWORK POWINI PUŚCIC WSZYSTKIE ODCINKI NIECH KTOŚ SIĘ WEZMIE DO ROBOTY I WRZEŚCIE ZROBI COŚ IEŚLI KTOŚ Z CARTOON NETWORK PATRZY NA TEN KOMENTARZ TO NIECH PÓŚCI NOWE ODCINKI MAM NA MYŚLI
  27 ODCINEK ITP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

 2. to jest onet.pl iak by co kto jest za piście w komentarzch trzy ??? znaki zapytania dzięki za obejrzenie komentarza pa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. Dajcie 2 sezon bo bardzo chcę zobaczyć Xene,Torcha,Gazella,Dvalina i Jeanesa (a raczej chcę usłyszeć ich głosy w wersji Polskiej) 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.