„Elementary”, oraz „Justified: Bez przebaczenia 3” na kanale AXN w listopadzie.

Kanał AXN wyemituje nowy serial kryminalny „Elementary”, który jest współczesną wersją Sherlocka Holmesa, który przenosi się na Manhatan. Oraz kolejny 3 sezon serialu sensacyjnego „Justified: Bez przebaczenia”

 

 

 

 

 


„Elementary” serial kryminalny USA 2012 (6 odc.)

emisja w każdy poniedziałek (od 12.11) godz. 22:00

ELEMENTARY to serial kryminalistyczny, którego akcja osadzona została we współczesności. Występujący w nim duet rozwiąże każdą, nawet najtrudniejszą nowojorską sprawę. Detektywa Sherlocka Holmesa gra Jonny Lee Miller, a dr Joan Watson – Lucy Liu. Wypadnięcie z łask wpływowych ludzi w Londynie i nieumiejętna próba naprawienia tego stanu rzeczy sprawiły, że ekscentryczny Sherlock zmuszony był udać się na Manhattan, gdzie jego bogaty ojciec kazał mu zamieszkać ze znienawidzoną doktor Watson. Utalentowana pani chirurg odnosiła same sukcesy, aż do chwili gdy mniej więcej trzy lata temu straciła pacjenta oraz prawo do wykonywania zawodu. Watson traktuje nową pracę jako sposobność do pomagania innym oraz, w pewnym sensie, karę za to, co zrobiła. Nerwowy Sherlock jest zupełnie inny niż jej poprzedni klienci. Mężczyzna informuje ją, że ma za nic jej wiedzę na temat uzależnień oraz że sam opracował dla siebie metodę walki z nałogiem, którą ma być praca konsultanta w nowojorskiej policji. Watson, nie mając większego wyboru, decyduje się towarzyszyć wybuchowemu koledze w jego nowej misji. Okazuje się, że wiedza medyczna, którą posiada Watson, przydaje się Sherlockowi, a Watson odkrywa, że polubiła zawód detektywa. Współpracownik Sherlocka z policji, kapitan Tobias Gregson, doskonale wie, że Sherlock jest świetny w odnajdywaniu przestępców. Miał okazję się o tym przekonać podczas pracy ze szkocką policją. Z radością wita mężczyznę w swoim zespole, do którego należy również detektyw Marcus Bell, niezastąpiony śledczy o bezbłędnej intuicji i niezwykłych zdolnościach ujawniających się podczas przesłuchiwania podejrzanych. Na początku Marcus jest sceptycznie nastawiony do Holmesa i jego niekonwencjonalnych metod pracy. Z czasem zaczyna jednak postrzegać Sherlocka jako cenny nabytek. Jasne jest, że kiedy niesforny Sherlock Holmes biega ulicami Nowego Jorku, rozwiązując kryminalne zagadki, ktoś twardo stąpający po ziemi musi mieć na niego oko. A tym kimś będzie Watson.

 

„Justified: Bez przebaczenia” sezon 3, serial sensacyjny USA 2012

emisja w każdą środę (od 14.11) godz. 00:00 (13 odc)

Zastępca szeryfa Raylan Givens jest staroświeckim pracownikiem służb specjalnych, wykonywający swój zawód bez skrupułów. Doprowadza to go do strzelaniny w Miami, przez co zostaje odesłany do swojej rodzinnej miejscowości w Kentucky, gdzie spotyka dawnych wrogów oraz przyjaciół.

W trzecim sezonie serialu czarnym charakterem będzie Robert Quarles (Neal McDonough) z Detroit. Macierzysta organizacja przestępcza, powiązana z mafią z Frankfurtu, wydała Quarlesowi polecenie, by udał się do Kentucky. Quarles przejmuje kontrolę nad lokalnymi rzezimieszkami i zaczyna z nimi współpracować. Robi to z powodzeniem aż to mementu, kiedy Raylan rozpoczyna śledztwo. Quarles popada w konflikt z inną grupą przestępczą, której przywódcą jest niejaki Boyd. Dochodzi między nimi do walki, podczas której życie traci kilku mieszkańców miasta. W tym samym czasie Dickie Bennett, jedyna spadkobierczyni klanu Bennettów, prosi czarnoskórych członków grupy o nazwie Noble’s Holler oraz ich przywódcę, Ellstina Limehouse’a (Mykelti Williamson), o pomoc w odzyskaniu spadku. Limehouse robi, co może, aby jego ludzie nie mieszali się w konflikt pomiędzy dwoma grupami przestępczymi. Jednak nie może pozostać obojętnym, kiedy okazuje się, że Boyd zwyciężył nad Quarlesem, co doprowadziło do serii zdrad i morderstw.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.