„Dżoana i jej przyjaciółki z Miami” sezon 3 już oraz „Pascal po Polsku” w TVN Style

Dzoana I Przyjaciolki Z Miami 3W TVN Style startuje kolejny 3 sezon reality „Dżoana i jej przyjaciółki z Miami” w którym obejrzymy m.in. Śluby Joanny Krupy i Adriany De Moury. TVN Style wyemituje również nową serię kulinaną z Pascalem Brodnickim „Pascal po Polsku”.

„Dżoana i jej przyjaciółki z Miami” już od 7 października w TVN Style (12 odc.)

The Real Housewives of Miami sezon 3

emisja od 7.10 w poniedziałki o godz. 23:40

Dzoana I Przyjaciolki Z Miami 3Śluby Joanny Krupy i Adriany De Moury, szalone wieczory panieńskie, liczne awantury, zdrady, piętrzące się sekrety i łzy lejące się strumieniami. „Dżoana i jej przyjaciółki z Miami” jak nikt inny umieją podgrzać atmosferę.

Na tę serię czekali wszyscy widzowie. Joanna Krupa pod okiem kamer wyszła za mąż za swojego chłopaka, Romaina Zago. W nowym sezonie reality show o tytuł „ślubu roku” będzie walczyła także Adriana De Moura. Nie ma nic gorszego niż dwie rywalizujące ze sobą panny młode, zwłaszcza jeśli od dawna za sobą nie przepadają. Każda z nich marzy o ślubie jak z bajki i chce wypaść jak najlepiej
w oczach znajomych. Jak się skończą prawdziwe wojny ślubne w Miami?

W pierwszym odcinku spory z poprzedniego sezonu programu przybierają na sile. Nic już nie będzie takie, jak dawniej. Rozpadają się kolejne przyjaźnie, a na jaw wychodzą coraz bardziej szokujące sekrety. Lisa, przyjaciółka Dżoany, próbuje pogodzić wszystkie bohaterki. Niestety jej próby powodują jeszcze większe konflikty. W Miami wszyscy mówią o szokującym sekrecie, który przez pięć lat skrywała przyszła panna młoda, Adriana. Co tak poruszyło „Dżoanę i jej przyjaciółki z Miami”? Romain, narzeczony Joasi szykuje dla niej niesamowitą niespodziankę. Jak zareaguje jego narzeczona?

 

„Pascal po polsku”

emisja od 5.10 w soboty o godz. 10:30

Pascal Brodnicki odkrywa Polskę od kuchni. Mazury, góry, morze to nie tylko piękne krajobrazy, ale także niesamowite kulinarne zakątki. Nie samymi pierogami Polak żyje. Może jeść także kwiaty. Pascal udowodni widzom, że ozdobne rośliny mogą być składnikiem wielu dań. W Polsce nie ma dobrej wołowiny? To mit! Kucharz znalazł ją u podnóża Beskidów. W jego menu znajdą się także zapomniane potrawy z gęsi i kapłonów. Będą dania ze świeżych ryb, grzybów, pachnący chleb i aromatyczne ciasta. Pascal jak zwykle zdradzi mnóstwo fantastycznych przepisów i przydatnych trików kulinarnych. Jak dobrze usmażyć rybę? Co zrobić, żeby steki były naprawdę soczyste i miękkie? Której mąki używać do chleba? Jaka będzie najlepsza do ciasta? Co zrobić w kuchni z polskimi ziołami?

Ciekawość Pascala nie pozwala mu siedzieć w kuchni zbyt długo. Po co kupować szczupaka od rybaka, przecież lepiej wyciągnąć go z wody osobiście! Poszukiwanie strusich jaj w piasku? Żaden problem! Głodny wrażeń kucharz jeździ też na koniu, przegania bydło oraz próbuje odnaleźć w lesie jadalne owoce. Smakuj Polskę
z Pascalem!

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

1 komentarz do “„Dżoana i jej przyjaciółki z Miami” sezon 3 już oraz „Pascal po Polsku” w TVN Style

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.