„Dżoana i jej przyjaciółki z Miami” już od 22 października w TVN Style.

Już od  już od 22 października w TVN Style rusza reality show „Dżoana i jej przyjaciółki z Miami” prod USA w którym zobaczymy m.in. Joannę Krupę. Już miesiąc po premierze w USA.

Tytuł oryginalny brzmi „Real Housewives of Miami” sezon 2 i ma on 10 odc. Joanna Krupa dołączyła do programu od drugiego sezonu.

Emisja od 22.10, poniedziałki,  godz. 23:15

„Dżoana i jej przyjaciółki z Miami”

Tylko miesiąc po premierze w USA! Reality show śledzi życie siedmiu najbardziej wpływowych kobiet z Miami. Wśród nich zobaczymy polską supermodelkę i prowadzącą program „Top Model. Zostań modelką” – Joannę Krupę. Jedno jest pewne. Będzie gorąco!

Miami nigdy nie zasypia. Wystawne bankiety, aukcje, szalone imprezy, spotkania towarzyskie i zakupy na Ocean Drive. Reality show „Dżoana i jej przyjaciółki z Miami” śledzi życie towarzyskie, zawodowe i rodzinne najbardziej znanych kobiet na Florydzie. Prawniczki, supermodelki, dentystki celebrytów i aktorki. Łączą je drogie ciuchy, bujne życie towarzyskie,  szybkie samochody, gorące temperamenty i przystojni faceci. Ze śmietanką towarzyską Miami na pewno nie można się nudzić! Program „Dżoana i jej przyjaciółki z Miami” to niepowtarzalna okazja, żeby zajrzeć do ich domów i ….sypialni. Z kim się spotykają? Jak spędzają czas? Gdzie się bawią? Co spędza im sen z powiek? Jesteście ciekawi, jak wygląda życie gospodyni domowej z Miami? Przekonajcie się już 22 października. Tylko w TVN Style!

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.