DRUGI SEZON NORWESKIEGO SERIALU KRYMINALNEGO „UKŁAD” TYLKO W ALE KINO+

ukladBezkompromisowy dziennikarz śledczy Peter Veras zakończył śledztwo. Czy to również koniec korupcji w świecie norweskich elit? Tego nie wiadomo. Jedno jest pewne. Układ nadal istnieje. Kontynuacja brawurowego serialu kryminalnego „Układ” (Mammon). Po raz pierwszy w telewizji. Tylko w Ale kino+. ALEKINO

 

Premiery 8 odcinków w środy, od 6 do 27 kwietnia, o 20:10.
W oparciu o scenariusz serialu „Układ” powstała fabuła polskiego serialu „Pakt”.

 

Torgrim Hammern, dziennikarz z największej norweskiej gazety, zostaje znaleziony martwy w podziemnym garażu. Czy jego morderstwo jest elementem większego spisku mającego na celu usunięcie niewygodnych dziennikarzy śledczych? Peter Veras, który już raz obnażył układy między światem biznesu a polityki, podejrzewa, że Hammern wpadł na trop afery, która może zatrząść światem norweskich elit. Rozpoczyna się tyleż pasjonujące, co niebezpieczne śledztwo, a stawka w grze jest naprawdę wysoka.

uklad„Układ” to serial kryminalny rozgrywający się na styku świata mediów, polityki i norweskich elit. Łączy w sobie wszystkie elementy najlepszych produkcji spod znaku „nordic noir”. Po sukcesie pierwszego sezonu (polska premiera odbyła się w Ale kino+) jego twórcy nakręcili kontynuację. Na scenę powraca nieustraszony dziennikarz śledczy Peter Veras, który ponownie bierze udział w niebezpiecznym dochodzeniu. Na drugi sezon składa się 8 odcinków – ich polska premiera odbędzie się w Ale kino+, zaraz po premierze w Norwegii. W roli głównej ponownie występuje Jon Øigarden („Pewien dżentelmen”). Premiery 8 odcinków w środy, od 6 do 27 kwietnia, o 20:10.

Jeśli świetny i inteligentny kryminał – to tylko w Ale kino+. Co miesiąc premiery najnowszych, starannie wybranych seriali kryminalnych.

W kwietniu i maju :
środy, 6-27.04, godz. 20:10 – „Układ, sezon 2” – polska premiera TV
środy, 6-27.04, godz. 18:25 – „Endeavour 3” – powtórka
soboty, 2-30.04, godz. 8:00 „Okupowani” – powtórka
sobota, 30.04, od godz. 16:00 – „Hinterland, sezon 1” – maraton
niedziele, od 1.05, o 20:10 – „Hinterland, sezon 2” – polska premiera TV

 

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.