„Dom Marzeń” 2 i „Projekt Lady” 2 latem w TVN

W czerwcu kanał TVN wyemituje nowe sezony programów „Dom marzeń” sezon 2 oraz „Project Lady” sezon 2.

 

 

 

 

Już 14 czerwca na antenie TVN rusza druga edycja popularnego na całym świecie reality show „Dom Marzeń”. W tym, uwielbianym również w Polsce, programie weźmie udział 10 par, które przez 12 odcinków będą wspólnie budować rodzinny dom o powierzchni ponad 260 m.kw. Kto z uczestników zyska sympatię widzów i zdobędzie klucze do własnych, wymarzonych czterech kątów? Walka o „Dom Marzeń” już od 14 czerwca o godz. 20:55 na antenie TVN. Główną nagrodą programu jest przestronny i nowocześnie urządzony dom o wartości 2,5 mln złotych, wybudowany przez uczestników show na jednym z warszawskich osiedli „Wilanówka”.  Ciężka oraz absorbująca praca na budowie to jednak nie jedyne wyzwanie, jakie czeka na 10 par, które wezmą udział w II edycji „Domu Marzeń”. Każdy z uczestników musi zdobyć nie tylko sympatię widzów, ale także innych mieszkańców placu budowy, wykazać się otwartością, pracą zespołową oraz zdolnościami organizacyjnymi. Każda para nieustannie będzie walczyć o to, aby zostać w programie jak najdłużej! Niestety, co tydzień jedna z nich, wskazana przez pozostałych, pożegna się z marzeniem o wygranej. W wielkim finale zostaną dwie pary, o tym, która z nich otrzyma klucz do własnoręcznie wzniesionego Domu Marzeń zdecydują widzowie!

W pracy oraz w codziennych zmaganiach mieszkańców placu budowy wspierać będzie Ula Chincz. Fachową radą służyć będą Wiesiek „Złota Rączka”, czyli Wiesław Skiba oraz architekt Hernan Gomez.

Emisja: od 14 czerwca środy o godz. 20:55 na antenie TVN

 

 

Trzynaście dziewczyn, które zostały wybrane spośród setek kandydatek, otrzymuje szansę na to, by całkowicie zmienić swoje życie. Trafiają do elitarnej szkoły w Radziejowicach, prowadzonej przez Tatianę Mindewicz-Puacz oraz Irenę Kamińską-Radomską. Kandydatki na damy przez trzy miesiące biorą udział w zajęciach, szkoleniach i kursach. Wykonują zadania, które pozwolą im poznać zasady etykiety, dobre maniery, a także odkryć same siebie. Towarzyszy im prowadząca program Małgorzata Rozenek-Majdan. Co tydzień szkołę opuszcza jedna z dziewczyn, do finału dotrą tylko trzy bohaterki. Nagrodą jest trzymiesięczne stypendium w renomowanej szkole językowej w Cambridge.

Trzynaście dziewczyn dociera do szkoły w Radziejowicach i trafia do zupełnie innego świata. Każda z nich jest odmienną osobowością, musi sprostać pewnym trudnościom, a także dźwiga własny bagaż doświadczeń. Mentorki – Tatiana Mindewicz-Puacz oraz Irena Kamińska-Radomska – są zdziwione pomysłowością uczestniczek. Jednak pierwsze spotkanie okaże się zaskakujące dla obu stron. Wśród kandydatek na damy są m.in.: aspirująca wokalistka Julia pragnąca podbić polską scenę muzyczną oraz nastoletnia raperka Paulina, która przyszła do programu dla mamy – by pokazać jej, że może osiągnąć więcej. Do Radziejowic przyjeżdżają również takie osoby, jak dama pragnąca wykwintnego życia, chłopczyca Kaja szukająca kobiecości czy partnerka kierowcy tira, która chce zrzucić kilka kilogramów. Każda otrzyma identyczny mundurek. Odtąd ich życie wypełniają wczesne pobudki, dyżury śniadaniowe, przygotowanie posiłków, nauka odpowiedniego zachowania w ich trakcie.

Emisja: od 12 czerwca poniedziałki o godz. 20:55 na antenie TVN

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.