Disney XD i Disney Channel w lutym, „Crash &Bernstein”, „Fort Boyard: Ostateczne starcie 2″, „Violetta”, „Taniec rządzi 3”

crashandbernstein

W lutym kanał Disney XD wyemitujeDISNEYXDDISNEY CHANNEL nowy serial „Crash &Bernstein” oraz drugi sezon reality show „Fort Boyard: Ostateczne starcie 2″. Na kanale Disney Channel obejrzymy nowy argentyński serial „Violetta” oraz 3 sezon serialu „Taniec rządzi”.

 

DISNEY XD

„Crash &Bernstein” – 11, 18, 25 lutego o godzinie 18:30, NOWY SERIAL

serial komediowy USA, 2012, 25 min

występują: Cole Jensen, Aaron R Landon, Landry Bender, Mckenna Grace

crashandbernstein13-letni Wyatt Brenstein (Cole Jensen) mieszka z matką i czterema siostrami. Pewnego dnia życzy sobie, aby mieć brata. W urodziny jedna z jego sióstr daje mu własnoręcznie wykonaną lalkę. Wyatt nazywa lalkę Crash, ta zaś po jakimś czasie w magiczny sposób ożywa i zaczyna wraz z chłopcem przeżywać pełne humoru przygody.

 

 

„Fort Boyard: Ostateczne starcie 2″  – 7, 21, 28 lutego o 16:00. Nowy sezon

(Fort Boyard: Ultimate Challenge) reality show USA 2012, 25 min

fortboyard2Miejscem akcji jest XIX-wieczny fort morski położony u wybrzeży Francji. Każdy odcinek ukazuje zmagania dwóch czteroosobowych grup. W ich składy wchodzą dwójka osiemnastolatków i dwójka czternastolatków. Wszyscy uczestnicy rywalizują ze sobą w czterech wykańczających fizycznie i umysłowo starciach. Ich zadaniem jest zdobycie kluczy, które otwierają wrota zwycięstwa. Siła, odwaga i praca zespołowa to najważniejsze cechy, jakimi muszą się wykazać uczestnicy tej gry.

Nowe odcinki:

„Mr Young 2” – 6,13, 20,27 lutego o 15:10;

(Mr Young) serial komediowy Kanada 2011

Wybitnie uzdolniony Adam Young mając czternaście lat skończył uniwersytet. Pracę proponowano mu m.in. w NASA i wielkich koncernach farmaceutycznych, on jednak postanowił zostać nauczycielem. Jako wykładowca przedmiotów ścisłych trafia do liceum, a wśród jego uczniów, rówieśników, są m.in. kolega z dzieciństwa Derby, koleżanka Echo, w której Adam się podkochuje, oraz szkolny łobuz Slab.

 

 

„Lękosław wiewiórka 2” – 4-8 lutego i 11-15lutego o 17:15;

(Scaredy Squirell) serial animowany USA/Kanada 2011

Lękosław Wiewiórka żyje w ciągłym poczuciu zagrożenia, dlatego najprostsze nawet czynności zwykle kończą się dla niego przezabawnymi konsekwencjami. Zwierzak mobilizuje wszystkie siły, aby poznać świat poza swoją własną dziuplą i stawić czoła codziennym wyzwaniom. Jednym z nich będzie praca w sklepie spożywczym.

 

„Just kidding” – 4-8 lutego i 11-13 lutego o 17:40;

serial rozrywkowy USA

justkiddingUkryta kamera na wesoło.

 

 

 

 

„Zwierzęta w bieliźnie” – 4-8 lutego, 11 lutego o 17:40;

(Alomost Naked Animlas) aserial animowany Kanada 2011

W tropikalnym kurorcie mieszkają zabawne zwierzęta, które ze względu na upał nie noszą swoich futer i chodzą w samej bieliźnie. Przywódcą przeżywającej niezwykłe przygody grupy jest żółty, bardzo ruchliwy i zawsze uśmiechnięty pies Howie.

„Leci królik” – 1,8 ,15, 22 lutego o godzinie 14:20;

(Rekkit Rabbit), serial animowany, Francja/USA 2011

Po zakupie w internecie magicznego kapelusza Jay Shmufton zostaje dumnym właścicielem gigantycznego królika o imieniu Rekkit. Choć świat Jaya jest Rekittowi obcy i nie do końca rozumie on rządzące nim zasady, oczywiste jest, że Jay znalazł nowego przyjaciela.

 

„Akwalans” – 4-8 lutego i 11-15 lutego o godzinie 6:00;

(Fish Hooks) serial USA animowany 2010

„Akwalans” to animowany serial komediowy śledzący losy trójki przyjaciół żyjących w akwarium.

 

 

 

 

„Wróżkowie chrzestni/Przygody Timmy’ego” – 4-8 lutego i 11-15 o godzinie 9:45;

(The Fairly Odd Parents) serial animowany USA 2011

Serial animowany o dziesięcioletnim chłopcu, który nazywa się Timmy Turner. Od nauki woli on dobrą zabawę i gry. Timmy mieszka w miasteczku zwanym Mrokowo i musi usługiwać swoim rodzicom oraz wrednej opiekunce Vicky. Ta 16-letnia dziewczyna kocha tylko pieniądze i bogatych ludzi. Nienawidzi dzieci, a opiekuje się nimi tylko dla zysku. Na szczęście na chłopca mają oko wróżka Wanda i jej mąż, Cosmo. Spełniają oni wiele zachcianek Timmy’ego.

„Slugterra” – 4-8 lutego o godzinie 16:25;

(Slugterra) serial animowany USA/Kanada 2012

Nastolatek Eli Shane i jego kilku jego przyjaciół tworzą grupę zwaną Gangiem Shane’a. Ich misją jest walka o sprawiedliwość w tajemniczym, wysoko rozwiniętym technologicznie, podziemnym świecie nazywanym Slugterrą. Eli pragnie pójść w ślady swego ojca Willa i zostać największym slugslingerem. Aby tego dokonać, musi zebrać magiczne stworzenia śluzaki, wytrenować je i opanować wraz nimi sztukę pojedynków. Eli próbuje chronić obywateli Slugterry przed złym Dr. Blakkiem, zanim obejmie on władzę nad całym podziemnym światem.

 

„Para królów 3”- 5,12, 19,26 lutego o 15:10;

(Pair of Kings) serial przygodowy USA, 2012

Brady wyjeżdża do Chicago, aby udowodnić Mikayli, że jest jej godzien. Boomer (Larramie Doc Shaw) zostaje na wyspie sam. Tymczasem sąsiednia wyspa zostaje zatopiona przez gwałtowną ulewę i jej mieszkańcy trafiają na Kinkow. Okazuje się, że ich król, Boz (Adam Hicks), który postanawia osiedlić się na wyspie, jest dawno zaginionym, drugim bratem bliźniakiem Boomera. Dwaj królowie, Brady i Boz, zaczynają wspólne rządy, przeżywają wspólnie nowe przygody i solidarnie wpadają w kłopoty.

 

„Fineasz i Ferb 3”- 7,14, 21,28 lutego o 15:10.

(Phineas and Ferb), serial animowany USA, 2007-2011

Fineasz i Ferb to dwaj bracia, którzy nie lubią marnować czasu na wakacjach. W każdej nowej przygodzie towarzyszy im ich pupil – dziobak Pepe, który wydaje się być potulnym, bezmyślnym zwierzątkiem, jednak gdy tylko znika w swojej kryjówce, staje się tajnym Agentem P, którego misją jest ratowanie świata przed złym dr Dundersztycem.

 

 

 

Premiera filmu:

„Herkules” po raz pierwszy na kanale Disney XD! W niedzielę 17 lutego o 12:30

 

Bloki programowe:

Totalny Obciach — w każdą sobotę i niedzielę lutego od godziny 18:00.

W naszej specjalnej propozycji programowej zobaczcie takich antybohaterów jak Slab z „Mr. Young”, Buford z „Fineasza i Ferba”, „Truman i Frank” z serialu „Z Kopyta” i Lanny z „Pary Królów”.

 

DISNEY CHANNEL

Nowe odcinki w lutym:

DO DZWONKA CAFÉ – 2 lutego o 8:20;

serial komediowy Polska 2012

Akcja rozgrywa się w kawiarni prowadzonej przez grupkę szkolnych przyjaciół. Każdy odcinek poświęcony jest nowej sytuacji, w której muszą odnaleźć się głównie bohaterowie. W serialu pojawiają się również znane gwiazdy, m.in. Zbigniew Zamachowski, Adam Sztaba, Anna Dereszowska, które odwiedzają kawiarnię i dają w niej występ.

 

JESSIE – 3 lutego o 12:30;

serial komediowy USA 2011

Jessie (Debby Ryan), 18-latka z małego miasta w Teksasie, po skończeniu szkoły średniej przeprowadza się do Nowego Jorku. Bierze rok wolnego od nauki, ponieważ próbuje odnaleźć swój cel w życiu. W międzyczasie zostaje nianią w bogatej rodzinie Morgana i Christiny Rossów. Mężczyzna jest słynnym reżyserem filmowym, a jego żona, była supermodelka, świetnie prosperującą businesswoman. Mieszkają w luksusowym apartamencie na Upper East Side i mają czworo dzieci, z których trójka, ta którą opiekuje się Jessie, została adoptowana miesiąc przed jej przybyciem. Każde z dzieci pochodzi z innej części świata i jest w innym wieku. Mają różne charaktery i każde na swój sposób próbuje narzucić własne zdanie innym. Razem z dziećmi w domu mieszka dwumetrowa jaszczurka. Główną rolę w serialu gra Debby Ryan, znana z wielu produkcji Disneya, m.in. serialu „Nie ma to jak statek” i filmu „Szesnaście życzeń”.

 

„Fineasz i Ferb 3” – 3, 10, 17 i 24 lutego o 8:35;

(Phineas and Ferb), serial animowany USA, 2007-2011

Fineasz i Ferb to dwaj bracia, którzy nie lubią marnować czasu na wakacjach. W każdej nowej przygodzie towarzyszy im ich pupil – dziobak Pepe, który wydaje się być potulnym, bezmyślnym zwierzątkiem, jednak gdy tylko znika w swojej kryjówce, staje się tajnym Agentem P, którego misją jest ratowanie świata przed złym dr Dundersztycem.

 

WKRĘTY Z GÓRNEJ PÓŁKI – 3, 10 i 17 lutego o 12:30;

(PrankStars) program rozrywkowy USA, 2011

prankstarsProgram zrealizowany przy pomocy ukrytej kamery. Młodzież spotyka gwiazdy znanych produkcji Disney Channel w zaskakujących, zapewniających dobrą zabawę sytuacjach.

 

 

 

WODOGRZMOTY MAŁE – 9 lutego o 9:30;

(Gravity Falls) serial animowany USA 2012

Plany rodzeństwa Dippera i Mabel Pine zostają zrujnowane, gdy rodzice wysyłają ich do domku wujka Stana w Gravity Falls w Oregon, który prowadzi najdziwniejsze na świecie muzeum The Mystery Shack, będące w rzeczywistości turystyczną pułapką. Wkrótce Dipper i Mabel odkrywają jak tajemnicza jest miejscowość ich zwariowanego wujka i próbują zrobić wszystko, by nauczyć się żyć w Gravity Falls

 

„Taniec rządzi 3” – 16 lutego o 8:35 i 9:00 oraz 18 lutego o 15:35; nowy sezon

(Shake It Up) serial komediowy USA 2010-2011

Najlepsze przyjaciółki CeCe Jones (Bella Thorne) i Raquel ‚Rocky’ Blue (Zendaya Coleman), które marzą o zawodowej karierze tanecznej, dzięki pomocy dobrze znającego branżę taneczną przyjaciela Deuce (Adam Irigoyen) zostają przyjęte jako drugoplanowe tancerki do młodzieżowego programu tanecznego „Shake It Up Chicago”. Uczą się nowych stylów tańca, walcząc z zakulisowymi intrygami – snutymi zwłaszcza przez ich rywali, Tinkę (Caroline Sunshine) i Gunthera (Kenton Duty) – i oswajając się ze swoim nowym statusem w szkole. Dziewczęta przeżywają coraz to nowe wesołe przygody, które nie raz wystawią ich przyjaźń na ciężką próbę.

 

VIOLETTA – 18-22 i 25-28 lutego o 16:00; nowy serial

serial komediowy/myzyczny/obyczajowy Argentyna 2012

ViolettaHistoria nastolatki, która po kilu latach wraca do rodzinnego Buenos Aires. Poznaje nowych przyjaciół, odnajduje miłość oraz pasję i talent do muzyki.

 

 

 

NADZDOLNI 2 – 18 lutego o 15:10.

(A.N.T. Farm) serial komediowy USA 2012

Kolejne przygody wybitnie uzdolnionych uczniów, którzy trzy lata przed swoimi rówieśnikami rozpoczęli naukę w liceum w San Francisco i muszą zmierzyć się z zupełnie dla nich obcą rzeczywistością. Są nimi wyjątkowo uzdolniona Chyna Parks (China Anne McClain), obdarzona pamięcią ejdetyczną Olive Doyle (Sierra McCormick) oraz artystyczny geniusz i Fletcher Quimby (Jake Short). Dołączają do nich nowi uczestnicy programu dla wybitnie uzdolnionych uczniów, m.in. mały Sebastian.

 

Nowe odcinki (blok Disney Junior):

KLINIKA DLA PLUSZAKÓW – 2, 9, 16 i 23 lutego o 6:50.

(Doc McStuffins) serial animowany USA 2012

Serial opowiada o przygodach sześcioletniej, afro-amerykańskiej dziewczynki zwanej Dottie McStuffins, która prowadzi przychodnię dla swoich zabawek.

 

 

 

Premiery filmowe:

HANNAH MONTANA: FILM – 23 lutego o 11:00.

 

Program specjalny:

Szalone zwierzaki – w sobotę 9 lutego oraz niedzielę 10 lutego od godz. 09.30 specjalne odcinki seriali z udziałem zwierzaków. Zobaczycie m.in. premierowy odcinek „Wodogrzmotów małych” z udziałem udomowionej świnki.

Bloki programowe:

Fashion and You – od poniedziałku 4 lutego do piątku 7 lutego o 13.55.  Program Electry Formosy „Get the Look”, specjalne odcinki „Minnie and You” oraz inne programy z udziałem ikon mody, takie jak Jessie czy Austin i Ally. Dowiedzcie się, jak skopiować styl ulubionych gwiazd Disney Channel!

Daty i godziny mogą ulec zmianie.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.