Disney XD i Disney Channel w listopadzie 2012 „Pokémon: Czerń i Biel: Ścieżki przeznaczenia”, „Slugterra”, „Leci królik 2″, Mr. Young 2”.

W listopadzie kanał Disney XD wyemituje przedpremierowy odcinek nowego serialu animowanego „Slugterra”. Oraz nowe sezony seriali” „Pokémon: Czerń i Biel: Ścieżki przeznaczenia„, drugi sezon „Leci królik” i Mr. Young„. Oba kanały wyemitują oczywiście nowe odcinki już emitowanych seriali.

 

 

DISNEY XD

Nowe seriale:

„Wodogrzmoty małe” (premiera 16 listopada), 16, 23 i 30 listopada o 15:00

(Gravity Falls) serial animowany USA 2012

Plany rodzeństwa Dippera i Mabel Pine zostają zrujnowane, gdy rodzice wysyłają ich do domku wujka Stana w Gravity Falls w Oregon, który prowadzi najdziwniejsze na świecie muzeum The Mystery Shack, będące w rzeczywistości turystyczną pułapką. Wkrótce Dipper i Mabel odkrywają jak tajemnicza jest miejscowość ich zwariowanego wujka i próbują zrobić wszystko, by nauczyć się żyć w Gravity Falls

 

„Slugterra” (pokaz przedpremierowy 16 listopada); 16 listopada o 16:30

(Slugterra) serial animowany USA/Kanada 2012

Eli Shane kolekcjonuje, trenuje i pojedynkuje się z małymi stworkami nazywanymi Slug, Czy Eli i jego drużyna pokona siły zła. Przedtem musi znaleźć przyjaciół, którzy mu w tym pomogą. Eli z drużyną, walczą z rywalami oraz  między sobą w przyjacielskich pojedynkach, aby podnieść swoje umiejętności.

 

Nowe odcinki:

„Moja niania jest wampirem 2”, 1, 8, 15, 22 i 29 listopada o 15:00

(My Babysitter’s a Vampire) serial komediowy Kanada 2012

Ethan (Matthew Knight), Benny (Atticus Dean Mitchell) i Rory (Cameron Kennedy) nadal biorą udział w misji wampirzycy Sary (Vanessa Morgan), która próbuje powstrzymać swojego byłego, żądnego krwi chłopaka przed przejęciem kontroli nad Whitechapel. Okazuje się, że ich senne miasteczko kryje w swoich zakamarkach wiele mrocznych sekretów.

 

„Kick Strach się bać 2”, 3, 10, 17 i 24 listopada o 8:05

(Kick Buttowski: Suburban Daredevil), serial USA, 2012

Historia chłopca o pseudonimie Kick, który za wszelką cenę chce zostać największym śmiałkiem w historii.

Choć nie jest słusznej postury, ma wielkie serce i do każdego nowego wyzwania podchodzi z entuzjazmem. W towarzystwie swojego lojalnego ziomka o imieniu Gunther walczy z nudą i wyznaje zasadę, że gdy życie rzuca mu pod nogi kłody, nie pozostaje nic innego, jak przez nie przeskoczyć.

„Para królów 3”, 3, 10, 17 i 24 listopada o 8:30

(Pair of Kings) serial przygodowy USA, 2012

Brady wyjeżdża do Chicago, aby udowodnić Mikayli, że jest jej godzien. Boomer (Larramie Doc Shaw) zostaje na wyspie sam. Tymczasem sąsiednia wyspa zostaje zatopiona przez gwałtowną ulewę i jej mieszkańcy trafiają na Kinkow. Okazuje się, że ich król, Boz (Adam Hicks), który postanawia osiedlić się na wyspie, jest dawno zaginionym, drugim bratem bliźniakiem Boomera. Dwaj królowie, Brady i Boz, zaczynają wspólne rządy, przeżywają wspólnie nowe przygody i solidarnie wpadają w kłopoty.

 

„Mega Spider-Man”, 3 listopada o 10:30 oraz w dni powszednie o 7:15 od 5 do 13 listopada

(Ultimate Spiderman) serial animowany USA 2012

Peter Parker jest Spidermanem zaledwie od roku. Choć ratował już ludzkie życie i wielokrotnie walczył ze złoczyńcami, to wciąż uczy się jak być superbohaterem. Nick Fury, dyrektor S.H.I.E.L.D., daje Peterowi możliwość doskonalenia swoich umiejętności, dzięki czemu ten może stać się prawdziwym Spidermanem. W potyczkach pomagają mu: Iron Fist, Power Man i White Tiger, którzy często z nim współpracowali, oraz obdarzony szczególną mocą Nova.

„Avengers: potęga i moc 2” , 3, 10, 17 i 24 listopada o 11:00

(The Avengers: Earth’s Mightiest Heroes) serial animowany USA 2012

Gdy naszej planecie grożą złoczyńcy, podróżujący w czasie pogromcy, obcy najeźdźcy, mityczne potwory czy szalone roboty zdolne do totalnej zagłady, do akcji wkracza drużyna Avengers. Do zespołu herosów, którzy są w stanie poradzić sobie z każdym zagrożeniem należą: Kapitan Ameryka, Iron Man, Thor, Hulk, Ant-Man i Waspa. Każdy z nich posiada jakieś nadzwyczajne umiejętności, np. Kapitan Ameryka jest mistrzem sztuk walki i posługuje się superodporną tarczą, Iron Man posiada nowoczesny kostium-zbroję, a humanoid Hulk obdarzony jest nadludzką siłą i wytrzymałością. Serial animowany jest ekranizacją przygód kultowych komiksowych bohaterów, stworzonych przez słynne wydawnictwo Marvel Comics.

 

„Ironman: Armored Adventures 2”, 4 listopada o 8:05

serial animowany USA, 2011

W katastrofie samolotu umiera przedsiębiorca Howard Stark, który sprzeciwiał się planom przekształcenia jego wynalazku w potężną broń przez wspólnika, Obadiaha Stane’a. Syn Howarda, 16-letni geniusz Tony Stark korzysta ze swojej zbroi, aby sprawdzić, czy Stane miał coś wspólnego ze śmiercią jego ojca. Gdy okazuje się, że tak było, Tony jako Iron Man za wszelką cenę próbuje uratować świat przed Stane’em i innymi złoczyńcami. Towarzyszą mu przyjaciele, Jim

„Tron: Rebelia”, 4, 10, 17 i 24 listopada o 9:30

(Tron: Uprising), serial animowany USA 2012

Młody programista imieniem Beck dostaje się do wnętrza komputerowego świata. Niespodziewanie staje się przywódcą rewolucji i rozpoczyna walkę przeciwko skorumpowanemu reżimowi złego Clu.

 

„Pokémon: Czerń i Biel: Ścieżki przeznaczenia” (premiera 4 listopada); 4 listopada o 14:10 oraz w dni powszednie o 7:40 od 5 listopada

(Pokemon: Black & White: Rival Destinies) serial anime Japonia 2012

Główny bohater Ash chce zostać największym Mistrzem Pokémon na świecie. Kontynuuje swoją podróż, idąc po regionie Unova z Iris i Cilanem i ciągle spotykając nowych przyjaciół.

 

„Leci królik 2” (premiera 2. serii 9 listopada); 9, 16, 23 i 30 listopada o 14:00

(Rekkit Rabbit), serial animowany, Francja/USA 2011

Po zakupie w internecie magicznego kapelusza Jay Shmufton zostaje dumnym właścicielem gigantycznego królika o imieniu Rekkit. Choć świat Jaya jest Rekittowi obcy i nie do końca rozumie on rządzące nim zasady, oczywiste jest, że Jay znalazł nowego przyjaciela.

 

„Mr. Young 2” (premiera 2. serii 11 listopada); 11 listopada o 8:30 i 9:00 oraz 14, 21 i 28 listopada o 15:00

(Mr Young) serial komediowy Kanada 2011

Wybitnie uzdolniony Adam Young mając czternaście lat skończył uniwersytet. Pracę proponowano mu m.in. w NASA i wielkich koncernach farmaceutycznych, on jednak postanowił zostać nauczycielem. Jako wykładowca przedmiotów ścisłych trafia do liceum, a wśród jego uczniów, rówieśników, są m.in. kolega z dzieciństwa Derby, koleżanka Echo, w której Adam się podkochuje, oraz szkolny łobuz Slab.

 

 

„Z kopyta 2”, 18 listopada o 9:00

(Kickin’ it) serial komediowy USA 2011

Akademia Sztuk Walki to jedna z najgorszych placówek w nierentownej sieci szkół Bobby’ego Wasabiego. Członkowie nie wnoszą ustalonych opłat, a czynsz zalega od czterech miesięcy. Do zgranej paczki przyjaciół niezbyt chętnie dołącza nastoletni Jack (Leo Howard), który będzie ich uczył karate. Poznaje twardego obiboka Jerry’ego (Mateo Arias), niezdarnego, choć pewnego siebie Miltona (Dylan Riley Snyder), uroczego, ale niezgrabnego Eddiego (Alex Jones) oraz Rudy’ego (Jason Earles) i Kim (Olivia Holt). Nowy nauczyciel zabierze ich w miejsca, o których istnieniu nawet im się nie śniło. Czy uda mu się przywrócić szkole jej dawną chwałę i pokonać zaciekle z nią rywalizującą szkołę Golden Dragon?

„Fineasz i Ferb 3” 3 listopada o 10:00.

(Phineas and Ferb), serial animowany USA, 2007-2011

Fineasz i Ferb to dwaj bracia, którzy nie lubią marnować czasu na wakacjach. W każdej nowej przygodzie towarzyszy im ich pupil – dziobak Pepe, który wydaje się być potulnym, bezmyślnym zwierzątkiem, jednak gdy tylko znika w swojej kryjówce, staje się tajnym Agentem P, którego misją jest ratowanie świata przed złym dr Dundersztycem.

 

DISNEY CHANNEL W LISTOPADZIE

Nowy serial: „Wodogrzmoty małe” (premiera 10 listopada); 10 listopada o 10:00 oraz 17 i 24 listopada o 9:30

(Gravity Falls) serial animowany USA 2012

Plany rodzeństwa Dippera i Mabel Pine zostają zrujnowane, gdy rodzice wysyłają ich do domku wujka Stana w Gravity Falls w Oregon, który prowadzi najdziwniejsze na świecie muzeum The Mystery Shack, będące w rzeczywistości turystyczną pułapką. Wkrótce Dipper i Mabel odkrywają jak tajemnicza jest miejscowość ich zwariowanego wujka i próbują zrobić wszystko, by nauczyć się żyć w Gravity Falls

 

Nowy film: „Mulan 2” (premiera 17 listopada);

Nowe odcinki:

„Do dzwonka Café”, 3, 10, 17 i 24 listopada o 8:20;

serial komediowy Polska 2012

Akcja rozgrywa się w kawiarni prowadzonej przez grupkę szkolnych przyjaciół. Każdy odcinek poświęcony jest nowej sytuacji, w której muszą odnaleźć się głównie bohaterowie. W serialu pojawiają się również znane gwiazdy, m.in. Zbigniew Zamachowski, Adam Sztaba, Anna Dereszowska, które odwiedzają kawiarnię i dają w niej występ.

 

„Moja niania jest wampirem 2”, 3, 17 i 24 listopada o 9:00 oraz 10 listopada o 10:30

(My Babysitter’s a Vampire) serial komediowy Kanada 2012

Ethan (Matthew Knight), Benny (Atticus Dean Mitchell) i Rory (Cameron Kennedy) nadal biorą udział w misji wampirzycy Sary (Vanessa Morgan), która próbuje powstrzymać swojego byłego, żądnego krwi chłopaka przed przejęciem kontroli nad Whitechapel. Okazuje się, że ich senne miasteczko kryje w swoich zakamarkach wiele mrocznych sekretów.

 

„Nadzdolni 2”, 3 listopada o 12:30 oraz 11 i 25 listopada o 9:30

(A.N.T. Farm) serial komediowy USA 2012

Kolejne przygody wybitnie uzdolnionych uczniów, którzy trzy lata przed swoimi rówieśnikami rozpoczęli naukę w liceum w San Francisco i muszą zmierzyć się z zupełnie dla nich obcą rzeczywistością. Są nimi wyjątkowo uzdolniona Chyna Parks (China Anne McClain), obdarzona pamięcią ejdetyczną Olive Doyle (Sierra McCormick) oraz artystyczny geniusz i Fletcher Quimby (Jake Short). Dołączają do nich nowi uczestnicy programu dla wybitnie uzdolnionych uczniów, m.in. mały Sebastian.

 

„Taniec rządzi! 2”, 3 listopada o 13:00

(Shake It Up) serial komediowy USA 2010-2011

Najlepsze przyjaciółki CeCe Jones (Bella Thorne) i Raquel ‚Rocky’ Blue (Zendaya Coleman), które marzą o zawodowej karierze tanecznej, dzięki pomocy dobrze znającego branżę taneczną przyjaciela Deuce (Adam Irigoyen) zostają przyjęte jako drugoplanowe tancerki do młodzieżowego programu tanecznego „Shake It Up Chicago”. Uczą się nowych stylów tańca, walcząc z zakulisowymi intrygami – snutymi zwłaszcza przez ich rywali, Tinkę (Caroline Sunshine) i Gunthera (Kenton Duty) – i oswajając się ze swoim nowym statusem w szkole. Dziewczęta przeżywają coraz to nowe wesołe przygody, które nie raz wystawią ich przyjaźń na ciężką próbę.

 

„Fineasz i Ferb 3”, 10 listopada o 9:00

(Phineas and Ferb), serial animowany USA, 2007-2011

Fineasz i Ferb to dwaj bracia, którzy nie lubią marnować czasu na wakacjach. W każdej nowej przygodzie towarzyszy im ich pupil – dziobak Pepe, który wydaje się być potulnym, bezmyślnym zwierzątkiem, jednak gdy tylko znika w swojej kryjówce, staje się tajnym Agentem P, którego misją jest ratowanie świata przed złym dr Dundersztycem.

 

 

„Powodzenia, Charlie!”, 17 listopada o 10:00 i 10:30 oraz 24 listopada o 10:00

(Good Luck Charlie) serial komediowy USA 2011

Perypetie rodziny Duncanów po narodzinach kolejnego dziecka, małej Charlie (Mia Talerico). Rodzice Bob (Eric Allan Kramer) i Amy (Leigh-Allyn Baker) oraz ich nastoletnie dzieci – bliźniaki PJ (Jason Dolley) i Teddy (Bridgit Mendler) oraz ich brat Gabe (Bradley Steven Perry) – muszą przystosować się do zmian, które nadeszły wraz z pojawieniem się na świecie maleństwa. W każdym odcinku serialu Teddy nagrywa dla swojej młodszej siostry Charlie video z radami i wskazówkami, które mają pomóc jej w dorosłym życiu.

 

„Austin i Ally”, 24 listopada o 7:55

(Austin & Ally) serial komediowy USA 2011

Losy dwójki przyjaciół – ekstrawertycznego muzyka i piosenkarza Austina Moona (Ross Lynch) oraz znakomitej, choć nieśmiałej kompozytorki piosenek Ally Dawson (Laura Marano). Oboje postanawiają połączyć swoje siły, aby podbić rynek muzyczny.

 

 

„Jessie”, 24 listopada o 10:30

serial komediowy USA 2011

Jessie (Debby Ryan), 18-latka z małego miasta w Teksasie, po skończeniu szkoły średniej przeprowadza się do Nowego Jorku. Bierze rok wolnego od nauki, ponieważ próbuje odnaleźć swój cel w życiu. W międzyczasie zostaje nianią w bogatej rodzinie Morgana i Christiny Rossów. Mężczyzna jest słynnym reżyserem filmowym, a jego żona, była supermodelka, świetnie prosperującą businesswoman. Mieszkają w luksusowym apartamencie na Upper East Side i mają czworo dzieci, z których trójka, ta którą opiekuje się Jessie, została adoptowana miesiąc przed jej przybyciem. Każde z dzieci pochodzi z innej części świata i jest w innym wieku. Mają różne charaktery i każde na swój sposób próbuje narzucić własne zdanie innym. Razem z dziećmi w domu mieszka dwumetrowa jaszczurka. Główną rolę w serialu gra Debby Ryan, znana z wielu produkcji Disneya, m.in. serialu „Nie ma to jak statek” i filmu „Szesnaście życzeń”.

„Akwalans”; 26, 27, 28, 29 i 30 listopada o 17:35

(Fish Hooks) serial USA animowany 2010

„Akwalans” to animowany serial komediowy śledzący losy trójki przyjaciół żyjących w akwarium.

 

 

 

 

„Klinika dla pluszaków”, 16 i 23, 30 listopada o 6:45

(Doc McStuffins) serial animowany USA 2012

Serial opowiada o przygodach sześcioletniej, afro-amerykańskiej dziewczynki zwanej Dottie McStuffins, która prowadzi przychodnię dla swoich zabawek.

 

 

 

(blok Disney Junior): „Klub przyjaciół Myszki Miki”, 10 listopada o 6:00 i 6:25.

(Mickey Mouse Clubhouse) serial animowany USA

Najsławniejsza mysz na świecie ma własny klub! Są już w nim Minnie, Pluto, Goofy, Daisy i Kaczor Donald. Miki jest przewodnikiem w każdym odcinku i razem z przyjaciółmi zaprasza do wspólnej nauki oraz zabawy.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

2 myśli w temacie “Disney XD i Disney Channel w listopadzie 2012 „Pokémon: Czerń i Biel: Ścieżki przeznaczenia”, „Slugterra”, „Leci królik 2″, Mr. Young 2”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.