Disney XD, Disney Channel i Disney Junior w lipcu 2015

DISNEYXDW lipcu na kanale Disney XD nowy serial „Astromałpy”, specjalny odcinek „Toy Story: Prehistoria”, nowe odcinki serialu „Mini Ninjas”. Na kanale Disney Channel nowy serial animowany „Tsum Tsum” nowy 4 DISNEY CHANNELsezon serialu „Austin i Ally”, druga część filmu „Teen Beach 2” oraz nowe odcinki: „Lolirock”, „Lato w mieście”,”Blog na cztery łapy”, „Wodogrzmoty małe”, „Liv i Maddie”, „To nie ja” oraz „Syreny z Mako”.

 

LIPCOWE PREMIERY SERIALOWE DISNEY XD:

NOWY SERIAL

ASTRO MAŁPY: OD 20 LIPCA O 10:40

astro malpy

 

 

 

 

 

 

TOY STORY: PREHISTORIA: 11 LIPCA O 11:30

Po świętach w dziecięcym pokoju przybyło zabawek. Wśród nich są wojownicze dinozaury, które nie mają dobrych zamiarów. Gdy kowboj Chudy i jego kompani wkraczają na ich terytorium, wpadają w poważne tarapaty.

 

 

MINI NINJAS: 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24 LIPCA O 12:50.

mini ninjasPrzygody nowej generacji ninja, którzy walczą o uwolnienie niewinnych zwierząt zaczarowanych przez czarnoksiężnika Ashida w postacie przerażających samurajów. Adaptacja gry wideo Mini Ninjas powstałej w Io Interactive.

 

LIPCOWE PREMIERY FILMOWE w KAŻDĄ SOBOTĘ O 11:30:

ZAŁOGA G: 4 LIPCA,

PIORUN: 11 LIPCA,

MÓJ BRAT NIEDŹWIEDŹ 2: 18 LIPCA.

 

GODZINY EMISJI MOGĄ ULEC ZMIANIE!

 

 

DISNEY CHANNEL W LIPCU:

PREMIERA TEEN BEACH 2 – Czas wrócić na plażę! Nie przegapcie premiery drugiej części „Teen Beach Movie”! „Teen Beach 2” już 18 lipca o 18:00!

SPECJALNY ODCINEK WODOGRZMOTÓW MAŁYCH – Jesteście gotowi poznać tajemnicę Wujka Stana? Oglądajcie specjalny odcinek w niedzielę 5 lipca o 10:30!

PREMIERA 4 SEZONU AUSTIN I ALLY – Austin, Ally, Trish i Dez są już w ostatniej klasie liceum. Czy pozostaną razem? Premiera ostatniego sezonu serialu już 11 lipca o 10:00!

NOWE ODCINKI

LATO W MIEŚCIE – Przed Tamar, Elinor, Dafi i Karine nowe wyzwania. Jak sobie poradzą? Oglądajcie nowe odcinki „Lata w mieście” od poniedziałku do piątku o 16:00 i 21:00 od 13 lipca!

 

NOWE ODCINKI

LOLIROCK – Kolejne przygody Iris, Auriany i Talii! Oglądajcie nowe odcinki od poniedziałku do piątku o 13:10 i 22:30 już od 20 lipca!

 

TSUM TSUM W DISNEY CHANNEL – Nie przegapcie specjalnego odcinka serialu o uroczych Tsum Tsumach! Już 18 lipca o 7:30!

tsum tsum

 

 

 

 

SEANSE FILMOWE CODZIENNIE O 18:00 – Filmową ramówkę znajdziecie w naszej zakładce na FB => http://bit.ly/RamówkaFilmów oraz na stronie internetowej => www.disney.pl/disney-channel/co-na-antenie Daty i godziny mogą ulec zmianie.

 

NOWE ODCINKI:

TEEN BEACH 2 – premiera 18 lipca o 18, powtórki: 19 lipca o 8:00, 20 lipca o 18:00, 25 lipca o 8:00 i 26 lipca o 18:00,

BLOG NA CZTERY ŁAPY – 4 lipca o 10:00,

BlogNaCzteryLapyTyler (Blake Michael) i Avery (Genevieve Hannelius) są przybranym rodzeństwem. Bardzo się od siebie różnią – on jest towarzyski i nieco próżny, ona odpowiedzialna i skoncentrowana na nauce. Należą do rodziny, którą stanowią ponadto najmłodsza Chloe (Francesca Capaldi) oraz rodzice Bennett (Regan Burns) i Ellen (Beth Littleford). Kiedy w domu pojawia się pies imieniem Stan, okazuje się, że umie on mówić i zaczyna prowadzić bloga o swojej rodzinie. Dzięki swojemu psiemu punktowi widzenia pomaga on Tylerowi i Avery odnaleźć się w roli rodzeństwa, a przy okazji pomaga im w szkolnych problemach.

 

 

SYRENY Z MAKO – 5, 12, 19, 26 lipca o 10:00,

syreny z makoWyspa Mako od wieków chroniona jest przez syreny, które pilnie strzegą swoich tajemnic. Pewnego dnia odkrywa je pewien mężczyzna. Z tego powodu zostaje zmuszony, by dołączyć do ich społeczności.

 

 

WODOGRZMOTY MAŁE – 5 lipca o 10:30,

wodogrzmotymaleDalszy ciąg przygód Dippera i Mabel. Czy zdołają odkryć wszystkie tajemnice Wodogrzmotów Małych?

 

 

 

AUSTIN I ALLY – 11, 18, i 25 lipca o 10:00, oraz dodatkowa emisja nowego odcinka 18 lipca o 17:30 przed „Teen Beach 2”,

austinially Losy dwójki przyjaciół – ekstrawertycznego muzyka i piosenkarza Austina Moona (Ross Lynch) oraz znakomitej, choć nieśmiałej kompozytorki piosenek Ally Dawson (Laura Marano). Oboje postanawiają połączyć swoje siły, aby podbić rynek muzyczny.

 

 

TO NIE JA sezon 2 – 4, 11, 18 i 25 lipca o 10:30,

to nie jaSiostra i brat bliźniacy Lindy (Olivia Holt) i Logan (Austin North) Watsonowie, oraz trójka ich najlepszych przyjaciół, rozpoczynają pierwszy rok nauki w liceum. Ambitnie uczniowie mają wyjątkowy talent do wpadania w kłopoty, z których nie zawsze im się łatwo później wydostać. Na początku każdego odcinka widzowie dowiadują się, jak doszło do dziwacznej sytuacji, a ciąg dalszy to nie pozbawiona retrospekcji relacja rodzeństwa o tym, jakie miała ona konsekwencje i jak udało się z nią uporać.

 

 

LIV I MADDIE – 12,19 i 26 lipca o 10:30,

DOVE CAMERONLiv i Maddie to identyczne bliźniaczki, które przez wiele lat nie miały ze sobą kontaktu. Teraz, po długiej rozłące, muszą nauczyć się jak radzić sobie z życiem w liceum, psotnymi braćmi i dzielącymi je różnicami!

 

 

LATO W MIEŚCIE – 13-17, 20-24 i 27-31 o 16:00,

lato w miescieNastolatki Danny, Elinor, Tamary i Dafi, które od pierwszej klasy mieszkają w jednym bloku w Tel Awiwie, przysięgły sobie wieczną przyjaźń. Gdy podczas wakacji Danny przeprowadza się do Włoch, koleżanki nadal chcą mieć z nią kontakt. Codziennie przez internet opowiadają jej, co się u nich dzieje, planują też odwiedzić Danny pod koniec wakacji.

 

LOLIROCK – 20-24 i 27-31 o 13:10.

LoliRockIris, Auriana i Talia kochają muzykę i mają swój własny zespół, ale to nie wszystko… są księżniczkami z innego świata, które przybyły na Ziemię ocalić swoje królestwo! Oglądajcie je od 11 maja od poniedziałku do piątku o 17:00!

 

 

TSUM TSUM SHORT – 18 lipca o 7:30.

tsum tsum

 

 

 

 

DISNEY JUNIOR
KIERUNEK DISNEY JUNIOR
Już w wakacje puść wodze fantazji, rozłóż skrzydła i podróżuj z Disney Junior! Specjalnie dla Was mnóstwo zabawy, słońca i wakacyjnych odcinków w specjalnym bloku programowym – Kierunek Disney Junior. Ulubione księżniczki zawitają do Was w niedzielne poranki. W każdą niedzielę oglądaj spełniające się marzenia Kopciuszka, Ariel i Belli. Spędź dwa cudowne tygodnie z Myszką Minnie w specjalnym bloku poświęconym odcinkom Klubu przyjaciół Myszki Miki z Minnie w roli głównej. Codziennie Minnie wcieli się w inna rolę – projektantki, księżniczki, detektywa, a nawet otworzy swój własny butik.

Kierunek Disney Junior, codziennie od 27 czerwca o 9:00
Kopciuszek, Mała Syrenka, Piękna i Bestia, niedziela o 12:00
Klub przyjaciół Myszki Miki, od 6 do 19 lipca o 8:30

 

 

Daty i godziny mogą ulec zmianie.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.