Disney XD i Disney Channel w lipcu 2013

MaxSteelW lipcu na kanale Disney XD obejrzymy nowe DISNEYXDodcinki seriali animowanych: „Max Steel”, , „Fineasz i Ferb”, „Lękosław wiewiórka” oraz „Szczury laboratoryjne”. Na kanale Disney Channel nowe odcinki „Violetta”, „Austin i Ally”, Nadzdolni” DISNEY CHANNEL„Blog na cztery łapy” oraz przyrodniczy „Afrykańskie koty”.

 

 

 DISNEY XD

NOWE ODCINKI W LIPCU:

SZCZURY LABORATORYJNE – 6, 13, 20 i 27 czerwca o godzinie 17.00.

(Lab Rats) serial komediowy USA 2012

Czternastoletni Leo (Tyrel Jackson Williams) zamieszkuje w nowym, wyposażonym w nowoczesne technologie domu. Do jego rodziny należą mama Tasha (Angel Parker), ojczym, wynalazca Donald Davenport (Hal Sparks) oraz zarządzający „inteligentnym domem” komputer Eddie. Niedługo po przeprowadzce Leo odkrywa podziemne laboratorium, a w nim trójkę nastolatków posiadających nadzwyczajne moce. Adam (Spencer Boldman) jest bardzo silny, Bree (Kelli Berglund) nadzwyczaj szybka, a Chase (Billy Unger) nieprzeciętnie inteligentny. Supernastolatkowie wspólnie uczą się od Leo wieść normalne życie licealistów i tylko czasem zdarzają im się wpadki związane z ich niecodziennymi cechami.

FINEASZ I FERB 3– 5 lipca o godzinie 17:25 oraz 14, 21 i 28 lipca o godzinie 9.55.

(Phineas and Ferb), serial animowany USA, 2007-2011

Fineasz i Ferb to dwaj bracia, którzy nie lubią marnować czasu na wakacjach. W każdej nowej przygodzie towarzyszy im ich pupil – dziobak Pepe, który wydaje się być potulnym, bezmyślnym zwierzątkiem, jednak gdy tylko znika w swojej kryjówce, staje się tajnym Agentem P, którego misją jest ratowanie świata przed złym dr Dundersztycem.

 

LĘKOSŁAW WIEWIÓRKA 2– 7, 14, 21 i 28 lipca o godzinie 7.45.

(Scaredy Squirell) serial animowany USA/Kanada 2011

Lękosław Wiewiórka żyje w ciągłym poczuciu zagrożenia, dlatego najprostsze nawet czynności zwykle kończą się dla niego przezabawnymi konsekwencjami. Zwierzak mobilizuje wszystkie siły, aby poznać świat poza swoją własną dziuplą i stawić czoła codziennym wyzwaniom. Jednym z nich będzie praca w sklepie spożywczym.

MAX STEEL – 7, 14, 21 i 28 lipca o godzinie 8.35.

serial animowany Kanada/USA 2012

MaxSteelNiezwykłe przygody chłopca, który nazywa się Maxwell McGrath. Pewnego dnia Max odkrywa, że jego ciała potrafi wytwarzać tajemniczą i bardzo silną energię. Od tego dnia jego życie całkowicie się zmienia.

 

 

 

 

Programy specjalne:

MAX STEEL – TURBOMIESIĄC – oglądaj serial codziennie o 8.35, w każdą niedzielę premierowy odcinek (w tym specjalny godzinny odcinek)!

DZIEŃ DZIOBAKA – 5 lipca oglądajcie specjalny maraton odcinków FINEASZA i FERBA przez cały dzień, a o 17.25 zobaczycie premierowy odcinek. Podejrzyj SAMOLOTY – po każdej premierze „Fineasza i Ferba” możesz zobaczyć niezwykły świat „Samolotów” tuż przed kinową premierą.

ODLOT – zobacz wspaniałą podniebną przygodę Carla i Russella w sobotę 13 lipca o 12.30.

MARATON FORT BOYARD – niedziela 14 lipca od godziny 10.20.

TO DOPIERO MARATON – 10 odcinków DUCH I NAS DWÓCH – niedziela 21 lipca od godziny 10.20. SLUG-MARATON – zobaczcie w niedzielę 28 lipca od godziny 10.20.

 

DISNEY CHANNEL W LIPCU

NOWE ODCINKI: VIOLETTA – 1-5 lipca o godzinie 16:00;

serial komediowy/muzyczny/obyczajowy Argentyna 2012

ViolettaUtalentowana Violetta (Martina Stoessel) wychowuje się pod okiem surowego i nadopiekuńczego ojca, Germána (Diego Ramos), który skrzętnie ukrywa przed nią informacje o jej zmarłej matce, słynnej aktorce musicalowej. Po kilku latach spędzonych w Europie nastolatka wraca do rodzinnego Buenos Aires. Tam poznaje Angie (Clara Alonso), swoją guwernantkę, która naprawdę jest jej ciotką. Z jej pomocą dostaje się do Studio 21, prestiżowej szkoły dla najzdolniejszych młodych artystów świata. Wkrótce spotyka na swojej drodze Tomása (Pablo Espinosa) i Leóna (Jorge Blanco), z którymi się zaprzyjaźnia. Rozwijając swoją pasję do muzyki znajduje też prawdziwą miłość.

 

AUSTIN I ALLY 2– 20 i 27 lipca o godzinie 9:30;

(Austin & Ally) serial komediowy USA 2012

Austin&Ally2Losy dwójki przyjaciół – ekstrawertycznego muzyka i piosenkarza Austina Moona (Ross Lynch) oraz znakomitej, choć nieśmiałej kompozytorki piosenek Ally Dawson (Laura Marano). Oboje postanawiają połączyć swoje siły, aby podbić rynek muzyczny.

 

 

 

BLOG NA CZTERY ŁAPY – 6 i 20 lipca o godzinie 9:00;

(Dog With a Blog) serial młodzieżowy USA 2012

BlogNaCzteryLapyTyler (Blake Michael) i Avery (Genevieve Hannelius) są przybranym rodzeństwem. Bardzo się od siebie różnią – on jest towarzyski i nieco próżny, ona odpowiedzialna i skoncentrowana na nauce. Należą do rodziny, którą stanowią ponadto najmłodsza Chloe (Francesca Capaldi) oraz rodzice Bennett (Regan Burns) i Ellen (Beth Littleford). Kiedy w domu pojawia się pies imieniem Stan, okazuje się, że umie on mówić i zaczyna prowadzić bloga o swojej rodzinie. Dzięki swojemu psiemu punktowi widzenia pomaga on Tylerowi i Avery odnaleźć się w roli rodzeństwa, a przy okazji pomaga im w szkolnych problemach.

 

AFRYKAŃSKIE KOTY 7,14, 21 i 28 lipca o godzinie 10:00;

(African Cats) przyrodniczy USA 2011

AfrykanskieKotyWspaniale sfotografowany przyrodniczy dokument, którego bohaterami są dwie rodziny dzikich kotów, żyjące w rezerwacie Maasai Mara w Kenii.

Dzikie koty zabierają widzów w głąb zapierającej dech w piersiach sawanny, żeby zobaczyć walkę między dwoma lwami oraz wspaniałą podróż lamparciej rodziny.

 

NADZDOLNI 2– 6 lipca o godzinie 12:25 i 14, 21 lipca o godzinie 9:30.

(A.N.T. Farm) serial komediowy USA 2012

Kolejne przygody wybitnie uzdolnionych uczniów, którzy trzy lata przed swoimi rówieśnikami rozpoczęli naukę w liceum w San Francisco i muszą zmierzyć się z zupełnie dla nich obcą rzeczywistością. Są nimi wyjątkowo uzdolniona Chyna Parks (China Anne McClain), obdarzona pamięcią ejdetyczną Olive Doyle (Sierra McCormick) oraz artystyczny geniusz i Fletcher Quimby (Jake Short). Dołączają do nich nowi uczestnicy programu dla wybitnie uzdolnionych uczniów, m.in. mały Sebastian.

 

Odcinek specjalny serialu „NADZDOLNI”. Chyna i inni Nadzdolni będą wykorzystywać swoje talenty w specjalnym pokazie. Oglądaj też muzyczny maraton „Nadzdolnych”, już 6 lipca o godz. 12:25.

GWIAZDY NON STOP 13 lipca o 9:00 Zastanawiałeś się, kto z „Nadzdolnych” powinien wygrać konkurs? Albo zagrać w zwariowaną grę na planie „Jessie”? A może chciałbyś zobaczyć aktorów „Austin&Ally” w wyścigu? A dziewczyny z „Taniec rządzi” prezentujące nowy taniec? Nie zastanawiaj się więcej. Disney Channel serwuje poranek pełen wyzwań. w sobotę 13 lipca o godz. 9:00.

 

SOBOTNIE MARATONY od 13 lipca Włącz Disney Channel w każdą sobotę, żeby zobaczyć swoje ulubione seriale! Oglądaj maratony z „Taniec rządzi”, „Powodzenia Charlie” i „Jessie”. Serialowe maratony w każdą sobotę od 13 lipca, zaraz po filmie o godz. 11:00. Powtórki w każdy poniedziałek o 13:55.

PREMIERY FILMÓW:

„HERKULES” 13 lipca o 11:00;

„MARRY POPPINS” 27 lipca o godz. 11:00.

Daty i godziny mogą ulec zmianie.

 

 

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.