Disney XD i Disney Channel w grudniu 2012 „Monster High”,”Slugterra”, „Zwierzęta w bieliźnie” „Just Kidding!”

W grudniu kanał Disney Channel wyemituje odcinek specjalny serialu „Monster High”, finał 2 sezonu „Moja niania jest wampirem”. Na kanale  Disney XD obejrzymy nowe seriale „Slugterra”, „Zwierzęta w bieliźnie” oraz ukrytą kamerę „Just Kidding!”

 

 

DISNEY XD

Nowe odcinki w grudniu:

„Leci królik 2”  – 7, 14, 21 i 28 grudnia o 14:00;

(Rekkit Rabbit), serial animowany, Francja/USA 2011

Po zakupie w internecie magicznego kapelusza Jay Shmufton zostaje dumnym właścicielem gigantycznego królika o imieniu Rekkit. Choć świat Jaya jest Rekittowi obcy i nie do końca rozumie on rządzące nim zasady, oczywiste jest, że Jay znalazł nowego przyjaciela.

 

„Szczury laboratoryjne”– 8 grudnia o 18:00;

(Lab Rats) serial komediowy USA 2012

Czternastoletni Leo (Tyrel Jackson Williams) zamieszkuje w nowym, wyposażonym w nowoczesne technologie domu. Do jego rodziny należą mama Tasha (Angel Parker), ojczym, wynalazca Donald Davenport (Hal Sparks) oraz zarządzający „inteligentnym domem” komputer Eddie. Niedługo po przeprowadzce Leo odkrywa podziemne laboratorium, a w nim trójkę nastolatków posiadających nadzwyczajne moce. Adam (Spencer Boldman) jest bardzo silny, Bree (Kelli Berglund) nadzwyczaj szybka, a Chase (Billy Unger) nieprzeciętnie inteligentny. Supernastolatkowie wspólnie uczą się od Leo wieść normalne życie licealistów i tylko czasem zdarzają im się wpadki związane z ich niecodziennymi cechami.

 

Nowy serial „Slugterra”  – od 10 do 18 grudnia w dni powszednie o 16:30;

(Slugterra) serial animowany USA/Kanada 2012

Nastolatek Eli Shane i jego kilku jego przyjaciół tworzą grupę zwaną Gangiem Shane’a. Ich misją jest walka o sprawiedliwość w tajemniczym, wysoko rozwiniętym technologicznie, podziemnym świecie nazywanym Slugterrą. Eli pragnie pójść w ślady swego ojca Willa i zostać największym slugslingerem. Aby tego dokonać, musi zebrać magiczne stworzenia śluzaki, wytrenować je i opanować wraz nimi sztukę pojedynków. Eli próbuje chronić obywateli Slugterry przed złym Dr. Blakkiem, zanim obejmie on władzę nad całym podziemnym światem.

„Lękosław wiewiórka 2” – 12 grudnia o 17:00;  (pokaz przedpremierowy drugiej serii).

(Scaredy Squirell) serial animowany USA/Kanada 2011

Lękosław Wiewiórka żyje w ciągłym poczuciu zagrożenia, dlatego najprostsze nawet czynności zwykle kończą się dla niego przezabawnymi konsekwencjami. Zwierzak mobilizuje wszystkie siły, aby poznać świat poza swoją własną dziuplą i stawić czoła codziennym wyzwaniom. Jednym z nich będzie praca w sklepie spożywczym.

Nowy serial „Just Kidding!” – od 10 do 21 grudnia w dni powszednie o 17:30;

Ukryta kamera na wesoło.

 

„Przygody Timmy’ego” – od 10 do 21 grudnia w dni powszednie o 9:30.

(The Fairly Odd Parents) serial animowany USA 2011

Dziesiętoletni chłopiec Timmy Turner otrzymał wróżków chrzestnych Cosma i Wandę, którzy spełniają jego życzenia przez co przeżywa wiele przygód i wpada w niejedne kłopoty.

 

 

 

„Pokémon: Czerń i Biel: Ścieżki przeznaczenia” – dni powszednie o 6:50 oraz 14 grudnia o 17:00;

(Pokemon: Black & White: Rival Destinies) serial anime Japonia 2012

Główny bohater Ash chce zostać największym Mistrzem Pokémon na świecie. Kontynuuje swoją podróż, idąc po regionie Unova z Iris i Cilanem i ciągle spotykając nowych przyjaciół.

 

„Mega Spider-Man” – od 3 do 7 grudnia o 7:15;

(Ultimate Spiderman) serial animowany USA 2012

Peter Parker jest Spidermanem zaledwie od roku. Choć ratował już ludzkie życie i wielokrotnie walczył ze złoczyńcami, to wciąż uczy się jak być superbohaterem. Nick Fury, dyrektor S.H.I.E.L.D., daje Peterowi możliwość doskonalenia swoich umiejętności, dzięki czemu ten może stać się prawdziwym Spidermanem. W potyczkach pomagają mu: Iron Fist, Power Man i White Tiger, którzy często z nim współpracowali, oraz obdarzony szczególną mocą Nova.

 

„Mr Young 2” – 5, 12, 19 i 26 grudnia o 15:00 oraz 16 grudnia o 17:00;

(Mr Young) serial komediowy Kanada 2011

Wybitnie uzdolniony Adam Young mając czternaście lat skończył uniwersytet. Pracę proponowano mu m.in. w NASA i wielkich koncernach farmaceutycznych, on jednak postanowił zostać nauczycielem. Jako wykładowca przedmiotów ścisłych trafia do liceum, a wśród jego uczniów, rówieśników, są m.in. kolega z dzieciństwa Derby, koleżanka Echo, w której Adam się podkochuje, oraz szkolny łobuz Slab.

 

 

 

„Fineasz i Ferb 3”  – 6 grudnia o 17:00, 24 grudnia o 9:00 oraz 31 grudnia o 8:30;

(Phineas and Ferb), serial animowany USA, 2007-2011

Fineasz i Ferb to dwaj bracia, którzy nie lubią marnować czasu na wakacjach. W każdej nowej przygodzie towarzyszy im ich pupil – dziobak Pepe, który wydaje się być potulnym, bezmyślnym zwierzątkiem, jednak gdy tylko znika w swojej kryjówce, staje się tajnym Agentem P, którego misją jest ratowanie świata przed złym dr Dundersztycem.

 

Nowy serial „Zwierzęta w bieliżnie” – 6 grudnia o 17:30, od 10 do 21 grudnia w dni powszednie o 18:00 oraz 19 grudnia;

(Alomost Naked Animlas) aserial animowany Kanada 2011

W tropikalnym kurorcie mieszkają zabawne zwierzęta, które ze względu na upał nie noszą swoich futer i chodzą w samej bieliźnie. Przywódcą przeżywającej niezwykłe przygody grupy jest żółty, bardzo ruchliwy i zawsze uśmiechnięty pies Howie.

„Kick Strach się bać 2” – 1 i 8 grudnia o 8:05 oraz 23 grudnia o 17:00;

(Kick Buttowski: Suburban Daredevil), serial USA, 2012

Historia chłopca o pseudonimie Kick, który za wszelką cenę chce zostać największym śmiałkiem w historii.

Choć nie jest słusznej postury, ma wielkie serce i do każdego nowego wyzwania podchodzi z entuzjazmem. W towarzystwie swojego lojalnego ziomka o imieniu Gunther walczy z nudą i wyznaje zasadę, że gdy życie rzuca mu pod nogi kłody, nie pozostaje nic innego, jak przez nie przeskoczyć.

„Para królów 3” – 1, 8, 15, 22 i 29 grudnia o 8:30 oraz 21 grudnia o 17:00;

(Pair of Kings) serial przygodowy USA, 2012

Brady wyjeżdża do Chicago, aby udowodnić Mikayli, że jest jej godzien. Boomer (Larramie Doc Shaw) zostaje na wyspie sam. Tymczasem sąsiednia wyspa zostaje zatopiona przez gwałtowną ulewę i jej mieszkańcy trafiają na Kinkow. Okazuje się, że ich król, Boz (Adam Hicks), który postanawia osiedlić się na wyspie, jest dawno zaginionym, drugim bratem bliźniakiem Boomera. Dwaj królowie, Brady i Boz, zaczynają wspólne rządy, przeżywają wspólnie nowe przygody i solidarnie wpadają w kłopoty.

 

„Z kopyta 2” – 1, 8, 15, 22 i 29 grudnia o 9:00 oraz 24 grudnia o 17:00;

(Kickin’ it) serial komediowy USA 2011

Akademia Sztuk Walki to jedna z najgorszych placówek w nierentownej sieci szkół Bobby’ego Wasabiego. Członkowie nie wnoszą ustalonych opłat, a czynsz zalega od czterech miesięcy. Do zgranej paczki przyjaciół niezbyt chętnie dołącza nastoletni Jack (Leo Howard), który będzie ich uczył karate. Poznaje twardego obiboka Jerry’ego (Mateo Arias), niezdarnego, choć pewnego siebie Miltona (Dylan Riley Snyder), uroczego, ale niezgrabnego Eddiego (Alex Jones) oraz Rudy’ego (Jason Earles) i Kim (Olivia Holt). Nowy nauczyciel zabierze ich w miejsca, o których istnieniu nawet im się nie śniło. Czy uda mu się przywrócić szkole jej dawną chwałę i pokonać zaciekle z nią rywalizującą szkołę Golden Dragon?

 

„Avengers: potęga i moc 2” – 1, 8, 15, 22 i 29 grudnia o 22:45;

(The Avengers: Earth’s Mightiest Heroes) serial animowany USA 2012

Gdy naszej planecie grożą złoczyńcy, podróżujący w czasie pogromcy, obcy najeźdźcy, mityczne potwory czy szalone roboty zdolne do totalnej zagłady, do akcji wkracza drużyna Avengers. Do zespołu herosów, którzy są w stanie poradzić sobie z każdym zagrożeniem należą: Kapitan Ameryka, Iron Man, Thor, Hulk, Ant-Man i Waspa. Każdy z nich posiada jakieś nadzwyczajne umiejętności, np. Kapitan Ameryka jest mistrzem sztuk walki i posługuje się superodporną tarczą, Iron Man posiada nowoczesny kostium-zbroję, a humanoid Hulk obdarzony jest nadludzką siłą i wytrzymałością. Serial animowany jest ekranizacją przygód kultowych komiksowych bohaterów, stworzonych przez słynne wydawnictwo Marvel Comics.

„Akwalans”  – od 3 do 14 grudnia w dni powszednie o 6:00;

(Fish Hooks) serial USA animowany 2010

„Akwalans” to animowany serial komediowy śledzący losy trójki przyjaciół żyjących w akwarium.

 

 

 

 

FILM:

„Piorun” (premiera 24 grudnia).

 

DISNEY CHANNEL

Nowe odcinki w grudniu:

„Monster High” – 2 grudnia o 9:30 oraz 19 grudnia o 16:00; (premiera odcinka specjalnego).

(Monster High Escape from Skull Shores) film animowany 2012

Lagoona i jej przyjaciele: Abbey, Frankie, Gila, Cleo, Clawdeen, Draculaurę i Ghoulie trafiają na Wielką Rafę Koralową, na tajemniczą wyspę, która ma kształt czaszki. Miejscowi przyjmują ich niezwykle gościnnie, ale wkrótce okazuje się, że chcą podróżników wykorzystać. Na wyspie mieszka bowiem tajemnicza bestia. Jej ofiarą ma paść Frankie.

„Powodzenia, Charlie!” – 8, 15 grudnia o 10:00, 29 grudnia o 10:00 i 10:30 oraz 21 grudnia o 16:00;

(Good Luck Charlie) serial komediowy USA 2011

Perypetie rodziny Duncanów po narodzinach kolejnego dziecka, małej Charlie (Mia Talerico). Rodzice Bob (Eric Allan Kramer) i Amy (Leigh-Allyn Baker) oraz ich nastoletnie dzieci – bliźniaki PJ (Jason Dolley) i Teddy (Bridgit Mendler) oraz ich brat Gabe (Bradley Steven Perry) – muszą przystosować się do zmian, które nadeszły wraz z pojawieniem się na świecie maleństwa. W każdym odcinku serialu Teddy nagrywa dla swojej młodszej siostry Charlie video z radami i wskazówkami, które mają pomóc jej w dorosłym życiu.

 

„Jessie” – 15 grudnia o 16:00;

serial komediowy USA 2011

Jessie (Debby Ryan), 18-latka z małego miasta w Teksasie, po skończeniu szkoły średniej przeprowadza się do Nowego Jorku. Bierze rok wolnego od nauki, ponieważ próbuje odnaleźć swój cel w życiu. W międzyczasie zostaje nianią w bogatej rodzinie Morgana i Christiny Rossów. Mężczyzna jest słynnym reżyserem filmowym, a jego żona, była supermodelka, świetnie prosperującą businesswoman. Mieszkają w luksusowym apartamencie na Upper East Side i mają czworo dzieci, z których trójka, ta którą opiekuje się Jessie, została adoptowana miesiąc przed jej przybyciem. Każde z dzieci pochodzi z innej części świata i jest w innym wieku. Mają różne charaktery i każde na swój sposób próbuje narzucić własne zdanie innym. Razem z dziećmi w domu mieszka dwumetrowa jaszczurka. Główną rolę w serialu gra Debby Ryan, znana z wielu produkcji Disneya, m.in. serialu „Nie ma to jak statek” i filmu „Szesnaście życzeń”.

 

„Austin i Ally”, – 17 grudnia o 16:00.

(Austin & Ally) serial komediowy USA 2011

Losy dwójki przyjaciół – ekstrawertycznego muzyka i piosenkarza Austina Moona (Ross Lynch) oraz znakomitej, choć nieśmiałej kompozytorki piosenek Ally Dawson (Laura Marano). Oboje postanawiają połączyć swoje siły, aby podbić rynek muzyczny.

 

 

„Do dzwonka Café” – 1, 15 i 22 grudnia o 8:20 oraz 10 grudnia o 16:00;

serial komediowy Polska 2012

Akcja rozgrywa się w kawiarni prowadzonej przez grupkę szkolnych przyjaciół. Każdy odcinek poświęcony jest nowej sytuacji, w której muszą odnaleźć się głównie bohaterowie. W serialu pojawiają się również znane gwiazdy, m.in. Zbigniew Zamachowski, Adam Sztaba, Anna Dereszowska, które odwiedzają kawiarnię i dają w niej występ.

 

„Taniec rządzi! 2” – 1, 8 i 29 grudnia o 8:35 oraz 14 grudnia o 16:00;

(Shake It Up) serial komediowy USA 2010-2011

Najlepsze przyjaciółki CeCe Jones (Bella Thorne) i Raquel ‚Rocky’ Blue (Zendaya Coleman), które marzą o zawodowej karierze tanecznej, dzięki pomocy dobrze znającego branżę taneczną przyjaciela Deuce (Adam Irigoyen) zostają przyjęte jako drugoplanowe tancerki do młodzieżowego programu tanecznego „Shake It Up Chicago”. Uczą się nowych stylów tańca, walcząc z zakulisowymi intrygami – snutymi zwłaszcza przez ich rywali, Tinkę (Caroline Sunshine) i Gunthera (Kenton Duty) – i oswajając się ze swoim nowym statusem w szkole. Dziewczęta przeżywają coraz to nowe wesołe przygody, które nie raz wystawią ich przyjaźń na ciężką próbę.

 

„Moja niania jest wampirem 2” – 1, 8, 15, 22 i 23 grudnia o 9:00; (finał 2. serii),

(My Babysitter’s a Vampire) serial komediowy Kanada 2012

Ethan (Matthew Knight), Benny (Atticus Dean Mitchell) i Rory (Cameron Kennedy) nadal biorą udział w misji wampirzycy Sary (Vanessa Morgan), która próbuje powstrzymać swojego byłego, żądnego krwi chłopaka przed przejęciem kontroli nad Whitechapel. Okazuje się, że ich senne miasteczko kryje w swoich zakamarkach wiele mrocznych sekretów.

 

„Wodogrzmoty małe” – 1 i 29 grudnia o 9:30 oraz 12 grudnia o 16:00;

(Gravity Falls) serial animowany USA 2012

Plany rodzeństwa Dippera i Mabel Pine zostają zrujnowane, gdy rodzice wysyłają ich do domku wujka Stana w Gravity Falls w Oregon, który prowadzi najdziwniejsze na świecie muzeum The Mystery Shack, będące w rzeczywistości turystyczną pułapką. Wkrótce Dipper i Mabel odkrywają jak tajemnicza jest miejscowość ich zwariowanego wujka i próbują zrobić wszystko, by nauczyć się żyć w Gravity Falls

 

Nowe odcinki w grudniu (blok Disney Junior):

„Klub przyjaciół Myszki Miki” – 6 grudnia o 6:00;

(Mickey Mouse Clubhouse) serial animowany USA

Najsławniejsza mysz na świecie ma własny klub! Są już w nim Minnie, Pluto, Goofy, Daisy i Kaczor Donald. Miki jest przewodnikiem w każdym odcinku i razem z przyjaciółmi zaprasza do wspólnej nauki oraz zabawy.

 

 

„Klinika dla pluszaków” – 7, 14, 21 i 28 grudnia o 6:45.

(Doc McStuffins) serial animowany USA 2012

Serial opowiada o przygodach sześcioletniej, afro-amerykańskiej dziewczynki zwanej Dottie McStuffins, która prowadzi przychodnię dla swoich zabawek.

 

 

 

FILMY:

„Herkules” (premiera 8 grudnia),

„Wall-E” (premiera 15 grudnia),

„High School Musical 3: Ostatnia klasa” (premiera 24 grudnia),

„Tygrys i przyjaciele” (premiera 29 grudnia),

„Chihuahua z Beverly Hills” (premiera 31 grudnia).

 

Daty i godziny mogą ulec zmianie.

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.