Disney XD i Disney Channel w czerwcu 2013 „Pokemon: Kyurem kontra miecz sprawiedliwości”

PokemonKyuremKontraMieczSprawiedliwosci W czerwcu poza nowymi odcinkamiDISNEYXD seriali, na kanale Disney XD obejrzymy nowy 15 już film „Pokemon the Movie: Kyurem kontra miecz sprawiedliwości”DISNEY CHANNEL

 

 

 

 

DISNEY XD

NOWE ODCINKI W CZERWCU:

SZCZURY LABORATORYJNE — 7 czerwca (podwójny odcinek) oraz 14, 21 i 28 czerwca o godzinie 17:00;

(Lab Rats) serial komediowy USA 2012

Czternastoletni Leo (Tyrel Jackson Williams) zamieszkuje w nowym, wyposażonym w nowoczesne technologie domu. Do jego rodziny należą mama Tasha (Angel Parker), ojczym, wynalazca Donald Davenport (Hal Sparks) oraz zarządzający „inteligentnym domem” komputer Eddie. Niedługo po przeprowadzce Leo odkrywa podziemne laboratorium, a w nim trójkę nastolatków posiadających nadzwyczajne moce. Adam (Spencer Boldman) jest bardzo silny, Bree (Kelli Berglund) nadzwyczaj szybka, a Chase (Billy Unger) nieprzeciętnie inteligentny. Supernastolatkowie wspólnie uczą się od Leo wieść normalne życie licealistów i tylko czasem zdarzają im się wpadki związane z ich niecodziennymi cechami.

FORT BOYARD 2 OSTATECZNE STARCIE — 7, 14, 21 i 28 czerwca o godzinie 16.05,

(Fort Boyard: Ultimate Challenge) reality show USA 2012, 25 min

fortboyard2Miejscem akcji jest XIX-wieczny fort morski położony u wybrzeży Francji. Każdy odcinek ukazuje zmagania dwóch czteroosobowych grup. W ich składy wchodzą dwójka osiemnastolatków i dwójka czternastolatków. Wszyscy uczestnicy rywalizują ze sobą w czterech wykańczających fizycznie i umysłowo starciach. Ich zadaniem jest zdobycie kluczy, które otwierają wrota zwycięstwa. Siła, odwaga i praca zespołowa to najważniejsze cechy, jakimi muszą się wykazać uczestnicy tej gry.

 

DUCH I NAS DWÓCH — 2, 9, 16, 23, 30 czerwca o godzinie 9.00,

(Dude, That’s My Ghost!) serial animowany Wlk. Brytania 2013

DuchINasDwóchPrzygody 14 letniego Spencera Wrighta który przeprowadza się razem z rodziną do Hollywood. Dom, w którym zamieszkuje z rodziną, jest nawiedzony – mieszka w nim duch sławnego niegdyś, ekscentrycznego rockowego gitarzysty, który nazywał się Billy Joe Cobra. Chłopiec musi się nauczyć żyć ze swoim nowym przyjacielem, który staje się też jego opiekunem.

 

RANDY CUNNINGHAM: NASTOLETNI NINJA — 2, 9, 16, 23, 30 czerwca o godzinie 9.30.

(Randy Cunningham: 9th Grade Ninja) serial animowany USA 2012

RandyCunninghamNastoletni Randy Cunningham pewnego dnia dowiaduje się, że został wybrany na nowego obrońcę miasta. Odtąd jako nieustraszony ninja będzie chronił przed złem mieszkańców Norrisville. Zanim jednak do tego dojdzie, chłopak musi nauczyć się skutecznych metod walki z okrutnymi siłami wroga. W każdej sytuacji może też liczyć na wsparcie swojego najlepszego kumpla Howarda.

 

Premiery filmów:

POTWORY I SPÓŁKA — zobacz Potwory w akcji już 1 czerwca o 12:30.

INIEMAMOCNI –– zacznij niedzielę w supermocnym stylu już 16 czerwca o 12:30.

POKÉMON THE MOVIE: KYUREM KONTRA MIECZ SPRAWIEDLIWOŚCI premiera filmu w niedzielę 23 czerwca o godz. 12:30. Powtórka w sobotę 29 czerwca o godz. 20:30.

PokemonKyuremKontraMieczSprawiedliwosci„Keldeo chce zostać członkiem Miecza Sprawiedliwości, ale zanim to się stanie musi nauczyć się posługiwać mieczem”.

 

 

 

 

 

Programy specjalne:

SZCZURY LABORATORYJNE — od 3 do 6 czerwca o 17.00 specjalne podwójne odcinki!

Z KOPYTA — drugi sezon zakończy się godzinnym odcinkiem specjalnym 29 czerwca o godz. 11:15!

NADCHODZI SLUGTERRA! — podwójne odcinki serialu od 10 do 14 czerwca o godzinie 14.20.

DANVILLE W NIEBEZPIECZEŃSTWIE — od poniedziałku 17 czerwca do niedzieli 23 czerwca o godz. 14:45 podwójne odcinki „Fineasza i Ferba”.

SUPER DOJO MOJO — od 24 do 28 czerwca o 14.20 podwójne odcinki „Z kopyta” i „Randy Cunningham: Nastoletni ninja”.

Daty i godziny mogą ulec zmianie.

 

DISNEY CHANNEL W CZERWCU:

NOWE ODCINKI:

VIOLETTA – 10-14, 17-21, 24-28 czerwca o godzinie 16:00;

serial komediowy/muzyczny/obyczajowy Argentyna 2012

ViolettaUtalentowana Violetta (Martina Stoessel) wychowuje się pod okiem surowego i nadopiekuńczego ojca, Germána (Diego Ramos), który skrzętnie ukrywa przed nią informacje o jej zmarłej matce, słynnej aktorce musicalowej. Po kilku latach spędzonych w Europie nastolatka wraca do rodzinnego Buenos Aires. Tam poznaje Angie (Clara Alonso), swoją guwernantkę, która naprawdę jest jej ciotką. Z jej pomocą dostaje się do Studio 21, prestiżowej szkoły dla najzdolniejszych młodych artystów świata. Wkrótce spotyka na swojej drodze Tomása (Pablo Espinosa) i Leóna (Jorge Blanco), z którymi się zaprzyjaźnia. Rozwijając swoją pasję do muzyki znajduje też prawdziwą miłość.

 

JESSIE 2 — 1 czerwca o godzinie 10:00;

serial komediowy USA 2011

Jessie2Jessie (Debby Ryan), 18-latka z małego miasta w Teksasie, po skończeniu szkoły średniej przeprowadza się do Nowego Jorku. Bierze rok wolnego od nauki, ponieważ próbuje odnaleźć swój cel w życiu. W międzyczasie zostaje nianią w bogatej rodzinie Morgana i Christiny Rossów. Mężczyzna jest słynnym reżyserem filmowym, a jego żona, była supermodelka, świetnie prosperującą businesswoman. Mieszkają w luksusowym apartamencie na Upper East Side i mają czworo dzieci, z których trójka, ta którą opiekuje się Jessie, została adoptowana miesiąc przed jej przybyciem. Każde z dzieci pochodzi z innej części świata i jest w innym wieku. Mają różne charaktery i każde na swój sposób próbuje narzucić własne zdanie innym. Razem z dziećmi w domu mieszka dwumetrowa jaszczurka. Główną rolę w serialu gra Debby Ryan, znana z wielu produkcji Disneya, m.in. serialu „Nie ma to jak statek” i filmu „Szesnaście życzeń”.

 

BLOG NA CZTERY ŁAPY – 22 czerwca o godzinie 9:00;

(Dog With a Blog) serial młodzieżowy USA 2012

BlogNaCzteryLapyTyler (Blake Michael) i Avery (Genevieve Hannelius) są przybranym rodzeństwem. Bardzo się od siebie różnią – on jest towarzyski i nieco próżny, ona odpowiedzialna i skoncentrowana na nauce. Należą do rodziny, którą stanowią ponadto najmłodsza Chloe (Francesca Capaldi) oraz rodzice Bennett (Regan Burns) i Ellen (Beth Littleford). Kiedy w domu pojawia się pies imieniem Stan, okazuje się, że umie on mówić i zaczyna prowadzić bloga o swojej rodzinie. Dzięki swojemu psiemu punktowi widzenia pomaga on Tylerowi i Avery odnaleźć się w roli rodzeństwa, a przy okazji pomaga im w szkolnych problemach.

 

TANIEC RZĄDZI 3 — 1,8,15 i 22 czerwca o 10:00;

(Shake It Up) serial komediowy USA 2010-2011

Najlepsze przyjaciółki CeCe Jones (Bella Thorne) i Raquel 'Rocky’ Blue (Zendaya Coleman), które marzą o zawodowej karierze tanecznej, dzięki pomocy dobrze znającego branżę taneczną przyjaciela Deuce (Adam Irigoyen) zostają przyjęte jako drugoplanowe tancerki do młodzieżowego programu tanecznego „Shake It Up Chicago”. Uczą się nowych stylów tańca, walcząc z zakulisowymi intrygami – snutymi zwłaszcza przez ich rywali, Tinkę (Caroline Sunshine) i Gunthera (Kenton Duty) – i oswajając się ze swoim nowym statusem w szkole. Dziewczęta przeżywają coraz to nowe wesołe przygody, które nie raz wystawią ich przyjaźń na ciężką próbę.

 

POWODZENIA, CHARLIE! 15 czerwca o 10:30 i 29 czerwca o godzinie 10:00;

(Good Luck Charlie) serial komediowy USA 2011

Perypetie rodziny Duncanów po narodzinach kolejnego dziecka, małej Charlie (Mia Talerico). Rodzice Bob (Eric Allan Kramer) i Amy (Leigh-Allyn Baker) oraz ich nastoletnie dzieci – bliźniaki PJ (Jason Dolley) i Teddy (Bridgit Mendler) oraz ich brat Gabe (Bradley Steven Perry) – muszą przystosować się do zmian, które nadeszły wraz z pojawieniem się na świecie maleństwa. W każdym odcinku serialu Teddy nagrywa dla swojej młodszej siostry Charlie video z radami i wskazówkami, które mają pomóc jej w dorosłym życiu.

 

NADZDOLNI 2 — 9 i 16 czerwca o godzinie 10:00;

(A.N.T. Farm) serial komediowy USA 2012

Kolejne przygody wybitnie uzdolnionych uczniów, którzy trzy lata przed swoimi rówieśnikami rozpoczęli naukę w liceum w San Francisco i muszą zmierzyć się z zupełnie dla nich obcą rzeczywistością. Są nimi wyjątkowo uzdolniona Chyna Parks (China Anne McClain), obdarzona pamięcią ejdetyczną Olive Doyle (Sierra McCormick) oraz artystyczny geniusz i Fletcher Quimby (Jake Short). Dołączają do nich nowi uczestnicy programu dla wybitnie uzdolnionych uczniów, m.in. mały Sebastian.

 

KOD 9 – 8 czerwca o godzinie 08:35.

(Code: 9) serial komediowy USA 2012

CODE 9Komediowy show z ukrytą kamerą, w którym zobaczycie rodzinne figle.  Cała rodzina pracuje razem z gwiazdami, mistrzami od efektów specjalnych i designerami, żeby zaplanować szczegółowo cały show.

 

 

 

„DZIEŃ DZIECKA ” od godz. 7:30 zapraszamy na seriale: „Nadzdolni”, „Przygody Dzwoneczka”, „Blog na cztery łapy”, „Austin & Ally” oraz premierowy odcinek serialu „Kod 9.

ODCINKI SPECJALNE:

TO JEST CZAS JESSIE – Jessie dostaje wielką szansę! Ma być sobowtórem popularnej australijskiej aktorki Shaylee Michaels, z którą szybko zostają przyjaciółkami. Jednak wszystko się komplikuje… Włącz Disney Channel w sobotę 1 czerwca o godz. 10:00 oraz 16:45;

„I DO IT UP” Czy Georgia i Jeremy wezmą ślub? Przekonaj się w najnowszym odcinku „Taniec rządzi” w sobotę 8 czerwca o godz. 10:30;

STAN PRZESTAJE MÓWIĆ – Kiedy Stan popada w depresję i przestaje mówić, dzieciaki wracają do dnia, w którym wszystko się zaczęło. Oglądaj 22 czerwca o godz. 9:00, 14:00 oraz 17:35;

POWODZENIA CHARLIE – Oglądaj w sobotę 29 czerwca o godz. 10:00, żeby zobaczyć specjalny godzinny odcinek „Powodzenia Charlie”. Daty i godziny mogą ulec zmianie.

 

PREMIERY FILMÓW:

Z okazji Dnia Dziecka „DUMBO„ to film dla wszystkich! Cała rodzina zachwyci się tą ponadczasową, wzruszającą historią o dzielnym, małym słoniku z wielkimi uszami i jeszcze większym sercem w sobotę 1 czerwca o 11:00;

PROSIACZEK I PRZYJACIELE – Przyjaciele Prosiaczka znajdują się w dużym niebezpieczeństwie, a jedyną osobą w całym Stuwiekowym Lesie, na którą mogą liczyć jest właśnie… on sam. Zapraszamy na film dla całej rodziny już w sobotę 8 czerwca o godz. 11:00;

„TOY STORY 3″ – Andy idzie na studia, a jego zabawki trafiają do przedszkola. Chudy wraz z przyjaciółmi robią wszystko, by się stamtąd wydostać i wrócić do domu, emisja 15 czerwca o godz. 11:00;

AFRYKAŃSKIE KOTY Dzikie koty zabierają widzów w głąb zapierającej dech w piersiach sawanny, żeby zobaczyć walkę między dwoma lwami oraz wspaniałą podróż lamparciej rodziny. Oglądaj w niedzielę 30 czerwca o godz. 10:00.
Daty i godziny mogą ulec zmianie.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.