Disney XD i Disney Channel marzec 2013, „Randy Cunningham: Nastoletni Ninja”, „Blog na cztery łapy”

MaxSteel

W marcu Dixney XD wyemituje dwa nowe seriale animowane „Max Steel” oraz „Randy Cunningham: Nastoletni Ninja”. Obejrzymy również finał 1 sezony serialu „Szczury laboratoryjne”. Kanał Disney Channel wyemituje nowy serial  „Blog na cztery łapy”, finał 1 sezonu „Austun i Ally” oraz premierę 2 sezonu serialu „Jessie”

Disney XD w marcu:

Nowe seriale:

„Max Steel” (premiera 2 marca); – 2,3,9,16,23,30 marca o godzinie 09:20

serial animowany Kanada/USA 2012

MaxSteelNiezwykłe przygody chłopca, który nazywa się Maxwell McGrath. Pewnego dnia Max odkrywa, że jego ciała potrafi wytwarzać tajemniczą i bardzo silną energię. Od tego dnia jego życie całkowicie się zmienia.

 

„Randy Cunningham: Nastoletni Ninja” (premiera 9 marca); – 9,10,16,23,30 o godzinie 8:30

(Randy Cunningham: 9th Grade Ninja) serial animowany USA 2012

RandyCunninghamNastoletni Randy Cunningham pewnego dnia dowiaduje się, że został wybrany na nowego obrońcę miasta. Odtąd jako nieustraszony ninja będzie chronił przed złem mieszkańców Norrisville. Zanim jednak do tego dojdzie, chłopak musi nauczyć się skutecznych metod walki z okrutnymi siłami wroga. W każdej sytuacji może też liczyć na wsparcie swojego najlepszego kumpla Howarda.

Nowe odcinki:

„Leci królik” – 1,8,15, 22 i 29 marca o godzinie 14:20

(Rekkit Rabbit), serial animowany, Francja/USA 2011

Po zakupie w internecie magicznego kapelusza Jay Shmufton zostaje dumnym właścicielem gigantycznego królika o imieniu Rekkit. Choć świat Jaya jest Rekittowi obcy i nie do końca rozumie on rządzące nim zasady, oczywiste jest, że Jay znalazł nowego przyjaciela.

 

„Akwalans”

(Fish Hooks) serial USA animowany 2010

„Akwalans” to animowany serial komediowy śledzący losy trójki przyjaciół żyjących w akwarium. Bracia Milo i Oskar oraz ich przyjaciółka Bea uczęszczają do Freshwater High, szkoły znajdującej się w akwarium w sklepie zoologicznym. Cała trójka boryka się z typowymi dla każdego nastolatka problemami i wyzwaniami. Mowa tu nie tylko o randkowaniu czy przyjaźni, ale również radzeniu sobie z atakami wielkiego homara czy szkolnymi wycieczkami do klatki chomika.

„Wróżkowie chrzestni/Przygody Timmy’ego”

(The Fairly Odd Parents) serial animowany USA 2011

Serial animowany o dziesięcioletnim chłopcu, który nazywa się Timmy Turner. Od nauki woli on dobrą zabawę i gry. Timmy mieszka w miasteczku zwanym Mrokowo i musi usługiwać swoim rodzicom oraz wrednej opiekunce Vicky. Ta 16-letnia dziewczyna kocha tylko pieniądze i bogatych ludzi. Nienawidzi dzieci, a opiekuje się nimi tylko dla zysku. Na szczęście na chłopca mają oko wróżka Wanda i jej mąż, Cosmo. Spełniają oni wiele zachcianek Timmy’ego.

 

„Mr Young 2” – 6,13, 20,27 marca o 15:10

(Mr Young) serial komediowy Kanada 2011

Wybitnie uzdolniony Adam Young mając czternaście lat skończył uniwersytet. Pracę proponowano mu m.in. w NASA i wielkich koncernach farmaceutycznych, on jednak postanowił zostać nauczycielem. Jako wykładowca przedmiotów ścisłych trafia do liceum, a wśród jego uczniów, rówieśników, są m.in. kolega z dzieciństwa Derby, koleżanka Echo, w której Adam się podkochuje, oraz szkolny łobuz Slab.

 

 

„Crash &Bernstein” – 4,11, 18, 25 marca o godzinie 18:30

serial komediowy USA, 2012, 25 min

występują: Cole Jensen, Aaron R Landon, Landry Bender, Mckenna Grace

crashandbernstein13-letni Wyatt Brenstein (Cole Jensen) mieszka z matką i czterema siostrami. Pewnego dnia życzy sobie, aby mieć brata. W urodziny jedna z jego sióstr daje mu własnoręcznie wykonaną lalkę. Wyatt nazywa lalkę Crash, ta zaś po jakimś czasie w magiczny sposób ożywa i zaczyna wraz z chłopcem przeżywać pełne humoru przygody.

 

„Lękosław wiewiórka 2” – 4-8 marca o godzinie 17:15

(Scaredy Squirell) serial animowany USA/Kanada 2011

Lękosław Wiewiórka żyje w ciągłym poczuciu zagrożenia, dlatego najprostsze nawet czynności zwykle kończą się dla niego przezabawnymi konsekwencjami. Zwierzak mobilizuje wszystkie siły, aby poznać świat poza swoją własną dziuplą i stawić czoła codziennym wyzwaniom. Jednym z nich będzie praca w sklepie spożywczym.

„Fort Boyard: Ostateczne starcie 2″ – 7, 14, 21, 28 marca o 16:00

(Fort Boyard: Ultimate Challenge) reality show USA 2012, 25 min

fortboyard2Miejscem akcji jest XIX-wieczny fort morski położony u wybrzeży Francji. Każdy odcinek ukazuje zmagania dwóch czteroosobowych grup. W ich składy wchodzą dwójka osiemnastolatków i dwójka czternastolatków. Wszyscy uczestnicy rywalizują ze sobą w czterech wykańczających fizycznie i umysłowo starciach. Ich zadaniem jest zdobycie kluczy, które otwierają wrota zwycięstwa. Siła, odwaga i praca zespołowa to najważniejsze cechy, jakimi muszą się wykazać uczestnicy tej gry.

 

„Szczury laboratoryjne” (finał 1. serii), 9 marca o godzinie 08:05 i 20 marca o godzinie 17:15

(Lab Rats) serial komediowy USA 2012

Czternastoletni Leo (Tyrel Jackson Williams) zamieszkuje w nowym, wyposażonym w nowoczesne technologie domu. Do jego rodziny należą mama Tasha (Angel Parker), ojczym, wynalazca Donald Davenport (Hal Sparks) oraz zarządzający „inteligentnym domem” komputer Eddie. Niedługo po przeprowadzce Leo odkrywa podziemne laboratorium, a w nim trójkę nastolatków posiadających nadzwyczajne moce. Adam (Spencer Boldman) jest bardzo silny, Bree (Kelli Berglund) nadzwyczaj szybka, a Chase (Billy Unger) nieprzeciętnie inteligentny. Supernastolatkowie wspólnie uczą się od Leo wieść normalne życie licealistów i tylko czasem zdarzają im się wpadki związane z ich niecodziennymi cechami.

„Fineasz i Ferb 3” – 9 marca o godzinie 8:55, 13 marca o godzinie 16:50 oraz 21, 28 marca o 15:10

(Phineas and Ferb), serial animowany USA, 2007-2011

Fineasz i Ferb to dwaj bracia, którzy nie lubią marnować czasu na wakacjach. W każdej nowej przygodzie towarzyszy im ich pupil – dziobak Pepe, który wydaje się być potulnym, bezmyślnym zwierzątkiem, jednak gdy tylko znika w swojej kryjówce, staje się tajnym Agentem P, którego misją jest ratowanie świata przed złym dr Dundersztycem.

 

 

Disney Channel w marcu:

Nowy serial: „Blog na cztery łapy” (premiera 23 marca); 23 marca o godzinie 9:00, 30 marca o godzinie 9:00

BlogNaCzteryLapy(Dog With a Blog) serial młodzieżowy USA 2012

Tyler (Blake Michael) i Avery (Genevieve Hannelius) są przybranym rodzeństwem. Bardzo się od siebie różnią – on jest towarzyski i nieco próżny, ona odpowiedzialna i skoncentrowana na nauce. Należą do rodziny, którą stanowią ponadto najmłodsza Chloe (Francesca Capaldi) oraz rodzice Bennett (Regan Burns) i Ellen (Beth Littleford). Kiedy w domu pojawia się pies imieniem Stan, okazuje się, że umie on mówić i zaczyna prowadzić bloga o swojej rodzinie. Dzięki swojemu psiemu punktowi widzenia pomaga on Tylerowi i Avery odnaleźć się w roli rodzeństwa, a przy okazji pomaga im w szkolnych problemach.

 

 

Nowe odcinki:

„Violetta”, –  4-8 marca o godzinie 16:00

serial komediowy/myzyczny/obyczajowy Argentyna 2012

ViolettaUtalentowana Violetta (Martina Stoessel) wychowuje się pod okiem surowego i nadopiekuńczego ojca, Germána (Diego Ramos), który skrzętnie ukrywa przed nią informacje o jej zmarłej matce, słynnej aktorce musicalowej. Po kilku latach spędzonych w Europie nastolatka wraca do rodzinnego Buenos Aires. Tam poznaje Angie (Clara Alonso), swoją guwernantkę, która naprawdę jest jej ciotką. Z jej pomocą dostaje się do Studio 21, prestiżowej szkoły dla najzdolniejszych młodych artystów świata. Wkrótce spotyka na swojej drodze Tomása (Pablo Espinosa) i Leóna (Jorge Blanco), z którymi się zaprzyjaźnia. Rozwijając swoją pasję do muzyki znajduje też prawdziwą miłość.

„Powodzenia, Charlie!”, – 3, 9,23 marca o godzinie

(Good Luck Charlie) serial komediowy USA 2011

Perypetie rodziny Duncanów po narodzinach kolejnego dziecka, małej Charlie (Mia Talerico). Rodzice Bob (Eric Allan Kramer) i Amy (Leigh-Allyn Baker) oraz ich nastoletnie dzieci – bliźniaki PJ (Jason Dolley) i Teddy (Bridgit Mendler) oraz ich brat Gabe (Bradley Steven Perry) – muszą przystosować się do zmian, które nadeszły wraz z pojawieniem się na świecie maleństwa. W każdym odcinku serialu Teddy nagrywa dla swojej młodszej siostry Charlie video z radami i wskazówkami, które mają pomóc jej w dorosłym życiu.

 

„Austin i Ally” (finał 1. serii), – 2 marca o godzinie 12:30

(Austin & Ally) serial komediowy USA 2011

Losy dwójki przyjaciół – ekstrawertycznego muzyka i piosenkarza Austina Moona (Ross Lynch) oraz znakomitej, choć nieśmiałej kompozytorki piosenek Ally Dawson (Laura Marano). Oboje postanawiają połączyć swoje siły, aby podbić rynek muzyczny.

 

 

„Nadzdolni 2”,- 4,10,17 marca o godzinie 10:00

(A.N.T. Farm) serial komediowy USA 2012

Kolejne przygody wybitnie uzdolnionych uczniów, którzy trzy lata przed swoimi rówieśnikami rozpoczęli naukę w liceum w San Francisco i muszą zmierzyć się z zupełnie dla nich obcą rzeczywistością. Są nimi wyjątkowo uzdolniona Chyna Parks (China Anne McClain), obdarzona pamięcią ejdetyczną Olive Doyle (Sierra McCormick) oraz artystyczny geniusz i Fletcher Quimby (Jake Short). Dołączają do nich nowi uczestnicy programu dla wybitnie uzdolnionych uczniów, m.in. mały Sebastian.

 

„Monster High”, W sobotę 9 marca oraz niedzielę 10 marca o godz. 11:00  dwa filmy z serii Monster High — „Fright ON!” oraz „Ghouls Rule”.

 

„Taniec rządzi 3”, – 9,16,23 i 30 marca o 8:35

(Shake It Up) serial komediowy USA 2010-2011

Najlepsze przyjaciółki CeCe Jones (Bella Thorne) i Raquel 'Rocky’ Blue (Zendaya Coleman), które marzą o zawodowej karierze tanecznej, dzięki pomocy dobrze znającego branżę taneczną przyjaciela Deuce (Adam Irigoyen) zostają przyjęte jako drugoplanowe tancerki do młodzieżowego programu tanecznego „Shake It Up Chicago”. Uczą się nowych stylów tańca, walcząc z zakulisowymi intrygami – snutymi zwłaszcza przez ich rywali, Tinkę (Caroline Sunshine) i Gunthera (Kenton Duty) – i oswajając się ze swoim nowym statusem w szkole. Dziewczęta przeżywają coraz to nowe wesołe przygody, które nie raz wystawią ich przyjaźń na ciężką próbę.

 

„Jessie” (premiera 2. serii), 2 odcinki 16 marca o godzinie 10:00, 23 i 30 marca o godzinie 10:30

serial komediowy USA 2011

Jessie2Jessie (Debby Ryan), 18-latka z małego miasta w Teksasie, po skończeniu szkoły średniej przeprowadza się do Nowego Jorku. Bierze rok wolnego od nauki, ponieważ próbuje odnaleźć swój cel w życiu. W międzyczasie zostaje nianią w bogatej rodzinie Morgana i Christiny Rossów. Mężczyzna jest słynnym reżyserem filmowym, a jego żona, była supermodelka, świetnie prosperującą businesswoman. Mieszkają w luksusowym apartamencie na Upper East Side i mają czworo dzieci, z których trójka, ta którą opiekuje się Jessie, została adoptowana miesiąc przed jej przybyciem. Każde z dzieci pochodzi z innej części świata i jest w innym wieku. Mają różne charaktery i każde na swój sposób próbuje narzucić własne zdanie innym. Razem z dziećmi w domu mieszka dwumetrowa jaszczurka. Główną rolę w serialu gra Debby Ryan, znana z wielu produkcji Disneya, m.in. serialu „Nie ma to jak statek” i filmu „Szesnaście życzeń”.

 

„Klinika dla pluszaków”

(Doc McStuffins) serial animowany USA 2012

Serial opowiada o przygodach sześcioletniej, afro-amerykańskiej dziewczynki zwanej Dottie McStuffins, która prowadzi przychodnię dla swoich zabawek.

 

 

 

Nowe filmy:

„Na psa urok” (premiera 23 marca),

„Piorun” (premiera 29 marca),

„Kopciuszek” (premiera 30 marca),

„Kopciuszek 2: Spełnione Marzenia” (premiera 30 marca),

„Niezwykła Przygoda Kubusia Puchatka” (premiera 31 marca).

 

.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.