Disney XD, Disney Channel i Disney Junior we wrześniu 2020

Kanał Disney XD wyemituje nowe odcinki seriali „Kacze opowieści”, „Wielka Szóstka: Serial” oraz „Płazowyż”. Na kanale Disney Channel obejrzymy nowy serial „Gaby Duran: galaktyczna opiekunka” oraz nowe odcinki „Sadie Sparks” i „Penny z M.A.R.Sa”.

Disney Channel: 

Sadie Sparks – , 5-6, 12 września;

Nastoletnia Sadie odkrywa, że ma magiczne zdolności. Wkrótce rozpoczyna szkolenie, które przygotuje ją do roli czarodziejki. Dziewczyna otrzymuje wskazówki od 700-letniego króliczka Gilberta, który został wysłany do świata ludzi z Magicznego Królestwa, aby trenować Sadie i kontrolować jej moce.

Gaby Duran: galaktyczna opiekunka – 7-11, 14-18, 21-25, 28-30 września; 

Gabby Duran (Kylie Cantrall) przypadkowo zostaje opiekunką niesfornej gromadki pozaziemskich dzieci, które ukrywają się na Ziemi razem ze swoimi rodzicami. Jednym z jej podopiecznych jest Jeremy (Callan Farris). Nie sposób ich odróżnić od prawdziwych ludzi. Ten kamuflaż i miejsce pobytu mają im zapewnić ochronę przed wielkim niebezpieczeństwem. Nieustraszona i odważna Gabby podejmuje się ochrony tych młodych ludzi.

Penny z M.A.R.Sa – 14-18, 21-23 września

Utalentowana wokalnie Penny jest córka gwiazdy muzyki pop. Razem z przyjaciółką – Camillą – dostają się do MARS-a, słynnej szkoły dla młodych artystów. Spin-off serialu „Alex i spółka”.

Disney XD: 

Płazowyż – 7-11, 14-18 września; 

Płazowyż to komediowy serial opowiadający o przygodach trzynastoletniej Anny Zaradnej, która zostaje w magiczny sposób przeniesiona do dzikiej, bagiennej krainy zamieszkałej przez gadające żaby.

Wielka Szóstka: Serial – 21-25 września; 

Dalsze losy wielkiego, empatycznego robota Baymaksa i pozostałych bohaterów znanych z filmu „Wielka szóstka”.

Kacze opowieści – 28-30 września

Po dziesięciu latach milczenia Sknerus McKwacz ponownie spotyka się z Kaczorem Donaldem oraz jego siostrzeńcami – Hyziem, Dyziem i Zyziem – którzy przeprowadzają się do rezydencji bogacza. Pojawienie się członków rodziny przywraca Sknerusowi żądzę przygody, co skutkuje kolejnymi wyprawami w celu odnalezienia najrozmaitszych skarbów. Jednocześnie siostrzeńcy wraz ze swoją nową przyjaciółką, Tasią ,próbują poznać prawdę, dlaczego Sknerus i Donald przestali się spotykać i wyruszać na przygody. „Kacze opowieści” to reboot serialu animowanego o tym samym tytule z lat 1987-1990.

Disney Junior:

Lwia Straż – 1-4, 7-11 września;

Bingo i Rolly w akcji – 14-18, 21-25 września;

Super Rakieta – 28-30 września, 

Pidżamersi – 28-30 września, 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.