Disney XD, Disney Channel i Disney Junior we wrześniu 2019

We wrześniu kanał Disney XD wyemituje seriale: „Kosmiczne kurczaki w kosmosie”, „Kacze opowieści”, i „Wielka Szóstka”. Kanał Disney Channel wyemituje nowe odcinki:Coop i Cami pytają świat”, „Przyjaciółki od czasu do czasu”orazPenny z M.A.R.Sa

Disney XD:

Kosmiczne kurczaki w kosmosie – 2-6, 9-13, 16-20 września;

Rodzina Cricketa Greena przeprowadza się ze wsi do wielkiego miasta. Ich próby dostosowania się do nowej sytuacji dostarczą wielu śmiesznych sytuacji.

Kacze opowieści – 9-13 września;

Po dziesięciu latach milczenia Sknerus McKwacz ponownie spotyka się z Kaczorem Donaldem oraz jego siostrzeńcami – Hyziem, Dyziem i Zyziem – którzy przeprowadzają się do rezydencji bogacza. Pojawienie się członków rodziny przywraca Sknerusowi żądzę przygody, co skutkuje kolejnymi wyprawami w celu odnalezienia najrozmaitszych skarbów. Jednocześnie siostrzeńcy wraz ze swoją nową przyjaciółką, Tasią ,próbują poznać prawdę, dlaczego Sknerus i Donald przestali się spotykać i wyruszać na przygody. „Kacze opowieści” to reboot serialu animowanego o tym samym tytule z lat 1987-1990.

Wielka Szóstka: Serial – 23-27, 30 września,

Dalsze losy wielkiego, empatycznego robota Baymaksa i pozostałych bohaterów znanych z filmu „Wielka szóstka”.

Disney Channel:

Coop i Cami pytają świat – 2-6, 9-13 września;

Dwoje gimnazjalistów – rodzeństwo Cooper i Cami – podejmuje niemal wszystkie decyzje według sugestii milionów obserwatorów kanału internetowego Coopera „Would You Wrather?”. Pewnego dnia nastolatkowie dowiadują się, że ich matka ponownie chce się spotykać z mężczyznami. Na pierwszą randkę kobieta wybiera się z dyrektorem szkoły swoich dzieci.

Przyjaciółki od czasu do czasu – 5-6, 9 września;

przyjaciolki od czasu do czasuNastoletnie przyjaciółki Cyd (Landry Bender) i Shelby (Lauren Taylor), wskutek nieudanego eksperymentu naukowego, zaczynają podróżować w czasie. Niestety nie potrafią panować nad przebiegiem tego procesu. Z pomocą dziewczynom przychodzi sąsiad Barry (Gus Kamp). Całą trójkę czeka wiele niezwykłych przygód.

Penny z M.A.R.Sa – 23-27, 30 września,

Utalentowana wokalnie Penny jest córka gwiazdy muzyki pop. Razem z przyjaciółką – Camillą – dostają się do MARS-a, słynnej szkoły dla młodych artystów. Spin-off serialu „Alex i spółka”.

Disney Junior:

Gigantozaur – 28-30 sierpnia; Claude –  1 września;

Pidżamersi – 2-6, 9-13, 16-20 września;

T.O.T.S. (Troskliwie Odlotowy Transport Słodziaków) – 16-20, 23-27, 30 września, 

Paprika – 23 września;

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.