Disney XD, Disney Channel i Disney Junior we październiku 2020

W październiku na antenie Disney Channel nowy film „Zombi 2” oraz nowe odcinki serialu „Znajdź mnie w Paryżu” i „Coop i Cami pytają świat”. Kanał Disney XD wyemituje nowe odcinki: „Kacze opowieści”, „Greenowie w wielkim mieście” oraz „Wielka Szóstka: Serial”.

 

 

Disney Channel: 

 

 

Coop i Cami pytają świat – 5-9, 12-16, 19-23, 26-30 października; 

Dwoje gimnazjalistów – rodzeństwo Cooper i Cami – podejmuje niemal wszystkie decyzje według sugestii milionów obserwatorów kanału internetowego Coopera „Would You Wrather?”. Pewnego dnia nastolatkowie dowiadują się, że ich matka ponownie chce się spotykać z mężczyznami. Na pierwszą randkę kobieta wybiera się z dyrektorem szkoły swoich dzieci.

 

 

 

 

Znajdź mnie w Paryżu – 12-16, 19-23, 26-30 października; 

Rok 1905. Rosyjska księżniczka Lena Grisky (Jessica Lord) uczęszcza do szkoły baletowej w Paryżu. Jest bardzo utalentowana i pracowita. Planuje zostać wielką gwiazdą. Pewnego dnia jej chłopak Henri (Christy O’Donnell) ofiarowuje jej naszyjnik – swoją rodzinną pamiątkę, który sprawia, że Lena przenosi się do XXI wieku. Ukochany próbuje sprowadzić ją do domu. W tym czasie dziewczyna stara się odnaleźć w zaskakujących realiach. Jest podekscytowana nową rzeczywistością, szczególnie modą i muzyką. Wkrótce znajduje przyjaciół, m.in. przystojnego partnera tanecznego Maksa (Rory J. Saper).

 

 

 

 

Zombi 2 – 31 października

Uczniowie szkoły w Zombietown przenoszą się do podmiejskiego liceum Seabrook – ostoi zasad, tradycji i futbolu. Gdy nowy zawodnik Zed (Milo Manheim) i czirliderka Addison (Meg Donnelly) zakochują się w sobie, szkoła pogrąża się w chaosie.

 

 

Disney XD:

 

 

 

Kacze opowieści – 1-2 października,

Po dziesięciu latach milczenia Sknerus McKwacz ponownie spotyka się z Kaczorem Donaldem oraz jego siostrzeńcami – Hyziem, Dyziem i Zyziem – którzy przeprowadzają się do rezydencji bogacza. Pojawienie się członków rodziny przywraca Sknerusowi żądzę przygody, co skutkuje kolejnymi wyprawami w celu odnalezienia najrozmaitszych skarbów. Jednocześnie siostrzeńcy wraz ze swoją nową przyjaciółką, Tasią ,próbują poznać prawdę, dlaczego Sknerus i Donald przestali się spotykać i wyruszać na przygody. „Kacze opowieści” to reboot serialu animowanego o tym samym tytule z lat 1987-1990.

 

 

 

 

 

Greenowie w wielkim mieście – 5-9, 12-16, 19-23, 26-30 października;

Rodzina Cricketa Greena przeprowadza się ze wsi do wielkiego miasta. Ich próby dostosowania się do nowej sytuacji dostarczą wielu śmiesznych sytuacji.

 

 

 

 

 

Wielka Szóstka: Serial – 19-23 października;

Dalsze losy wielkiego, empatycznego robota Baymaksa i pozostałych bohaterów znanych z filmu „Wielka szóstka”.

 

 

 

 

 

 

Disney Junior:

 

Super Rakieta – 1-2, 5-9, 12-16, 19-20 października,

 

Pidżamersi – 1-2, 5-9, 17, 19-23, 26-30 października, 

 

T.O.T.S. Troskliwie Odlotowy Transport Słodziaków – 12-16, 19-23 października, 

Vampirina – 19-23, 26-27 października, 

 

 

Fancy Nancy Clancy – 26-30 października, 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.