Disney XD, Disney Channel i Disney Junior w marcu 2021

W marcu na kanale Disney Channel obejrzymy nowe odcinki: „Raven na chacie”, „Płazowyż” oraz „Znajdź mnie w Paryżu”. Kanał Disney XD wyemituje nowe odcinki: „Kacze opowieści” i „Wielka Szóstka: Serial”.

Disney Channel: 

Płazowyż – 1-5, 8-12, 15-19, 22-26 marca;

Płazowyż to komediowy serial opowiadający o przygodach trzynastoletniej Anny Zaradnej, która zostaje w magiczny sposób przeniesiona do dzikiej, bagiennej krainy zamieszkałej przez gadające żaby.

Znajdź mnie w Paryżu – 22-26, 29-31 marca, 26-30 kwietnia, 3-7, 10-14 maja;

Rok 1905. Rosyjska księżniczka Lena Grisky (Jessica Lord) uczęszcza do szkoły baletowej w Paryżu. Jest bardzo utalentowana i pracowita. Planuje zostać wielką gwiazdą. Pewnego dnia jej chłopak Henri (Christy O’Donnell) ofiarowuje jej naszyjnik – swoją rodzinną pamiątkę, który sprawia, że Lena przenosi się do XXI wieku. Ukochany próbuje sprowadzić ją do domu. W tym czasie dziewczyna stara się odnaleźć w zaskakujących realiach. Jest podekscytowana nową rzeczywistością, szczególnie modą i muzyką. Wkrótce znajduje przyjaciół, m.in. przystojnego partnera tanecznego Maksa (Rory J. Saper).

Raven na chacie – 29-31 marca

Szkolne przyjaciółki, Raven i Chelsea, są już dorosłe i obie rozwiedzione. Mieszkają razem z Bookerem i Nią oraz synem Chelsea – Levim. Raven wciąż miewa przebłyski przyszłości, a Booker odziedziczył ową zdolność, co prowadzi do wielu zabawnych sytuacji.

Disney XD: 

Wielka Szóstka: Serial – 5, 8-12 marca; 

Dalsze losy wielkiego, empatycznego robota Baymaksa i pozostałych bohaterów znanych z filmu „Wielka szóstka”.

Kacze opowieści – 22-26, 29-31 marca

Po dziesięciu latach milczenia Sknerus McKwacz ponownie spotyka się z Kaczorem Donaldem oraz jego siostrzeńcami – Hyziem, Dyziem i Zyziem – którzy przeprowadzają się do rezydencji bogacza. Pojawienie się członków rodziny przywraca Sknerusowi żądzę przygody, co skutkuje kolejnymi wyprawami w celu odnalezienia najrozmaitszych skarbów. Jednocześnie siostrzeńcy wraz ze swoją nową przyjaciółką, Tasią ,próbują poznać prawdę, dlaczego Sknerus i Donald przestali się spotykać i wyruszać na przygody. „Kacze opowieści” to reboot serialu animowanego o tym samym tytule z lat 1987-1990.

Disney Junior: 

Myszka Miki: Zamieszani w przygody – 1-5 marca;

Pidżamersi – 15-19, 22-26 marca;

Elena z Avaloru – 22-26, 29-31 marca

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.