W marcu na antenie Disney XD:
obejrzymy nowy serial animowany „Płazowyż” oraz nowe odcinki seriali „Gwiezdne wojny: Ruch oporu„, „Greenowie w wielkim mieście” oraz „Kacze opowieści”. Kanał Disney
Channel wyemituje nowe odcinki seriali „Bia” i „Obóz Kikiwaka”.
Disney XD:
Gwiezdne wojny: Ruch oporu – 7, 14, 21, 28 marca;
Nawiązujący do legendarnej sagi serial. Perypetie bohaterów rozgrywają się przed wydarzeniami przedstawionymi w „Przebudzeniu Mocy”.
Greenowie w wielkim mieście – 2-6, 9-13 marca;
Rodzina Cricketa Greena przeprowadza się ze wsi do wielkiego miasta. Ich próby dostosowania się do nowej sytuacji dostarczą wielu śmiesznych sytuacji.
Kacze opowieści – 16-20 marca;
Po dziesięciu latach milczenia Sknerus McKwacz ponownie spotyka się z Kaczorem Donaldem oraz jego siostrzeńcami – Hyziem, Dyziem i Zyziem – którzy przeprowadzają się do rezydencji bogacza. Pojawienie się członków rodziny przywraca Sknerusowi żądzę przygody, co skutkuje kolejnymi wyprawami w celu odnalezienia najrozmaitszych skarbów. Jednocześnie siostrzeńcy wraz ze swoją nową przyjaciółką, Tasią ,próbują poznać prawdę, dlaczego Sknerus i Donald przestali się spotykać i wyruszać na przygody. „Kacze opowieści” to reboot serialu animowanego o tym samym tytule z lat 1987-1990.
Płazowyż – 23-27, 30-31 marca
Płazowyż to komediowy serial opowiadający o przygodach trzynastoletniej Anny Zaradnej, która zostaje w magiczny sposób przeniesiona do dzikiej, bagiennej krainy zamieszkałej przez gadające żaby.
Disney Channel:
Bia – 9-13, 16-20, 23-27, 30-31 marca,
Grupa nastolatków rozwija swoje talenty w FunDom, miejscu spotkań i wypowiedzi dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki w tworzeniu treści online. Wśród uczestników jest Bia (Isabela Souza), dziewczyna o wielkiej wyobraźni, która przekształca otaczającą ją rzeczywistość poprzez pasję do rysowania i malowania. Oprócz niej w zespole znajdują się jej najlepsze przyjaciółki, Chiara (Giulia Guerrini) i Celeste (Agustina Palma), utalentowany muzyk Jhon (Luis Giraldo), tancerka Daisy (Micaela Diaz), egocentryczny Alex (Guido Messina) oraz miłośnik muzyki Manuel (Julio Pena). Razem z nimi Bia wyrusza w twórczą podróż po sieciach społecznościowych poprzez eksperymenty i współpracę przy produkcji filmików, przy okazji dzieląc się chwilami z przyjaciółmi, sercowymi rozterkami oraz pokonując przeszkody czy odkrywając pasję do życia. Ich rywalami są talenty z LAIX, dla których najważniejsza jest liczba wielbicieli oraz odsłon ich dzieł. W obsadzie znalazło się sporo aktorów, znanych widzom z innych seriali: Jandino i Esteban Velásquez („Soy Luna”), Giulia Guerrini („Alex i spółka”) czy Agustina Palma („Jedenastka”).
Obóz Kikiwaka – 23-27, 30-31 marca,
Emma, Ravi oraz Zuri wyruszają na letni obóz w stanie Maine. Dawno temu w tym samym miejscu po raz pierwszy spotkali się ich rodzice. Młodzi Rossowie muszą udowodnić, że potrafią przystosować się do życia w głuszy. Nie jest to jednak łatwe dla dzieci przyzwyczajonych do nowojorskiego zgiełku.
Disney Junior:
Blue – 2-5 marca;
Vampirina – 2-6 marca;
Gigantozaur – 2-6, 9-13, 16-20, 23-27 marca;
T.O.T.S. Troskliwie Odlotowy Transport Słodziaków – 23-27, 30-31 marca,
Super że dostajemy Płazowyż :), nie przyzwyczaję się do tej nazwy, Amfibia brzmi prościej ;D.
Fajnie, że dajecie spis nowości na dany miesiąc w Disneyach, Cartoon i Boomerang, ale czemu pomijacie w takim razie inny kanał dla młodzieży czyli Nickelodeon?
Pozdro
Nostr-Adamus tutaj nikt ci nie odpisze
Witam.
Dziękujemy, miło nam że przydają się nowości Disneya.
Nie mieliśmy zapytań o kanał Nickelodeon i niestety nie dostajemy od Nickelodeon informacji o nowościach, ale damy rade, zaczniemy również dodawać ten kanał do premier miesiąca.
Pozdrawiam
Diuna