Disney XD, Disney Channel i Disney Junior w maju 2019

 W maju kanał Disney XD wyemituje nowe odcinki:  „Kosmiczne kurczaki w kosmosie„,  „Gwiezdne wojny: Ruch oporu”, „Greenowie w wielkim mieście”oraz „Avengers: Misja Czarnej Pantery”.  Na kanale Disney Channel obejrzymy nowy serial „Odjazdowa Layne”, oraz nowe odcinki:  „Coop i Cami pytają świat”,  „Zaplątani: Przygody Roszpunki”, „Miraculum: Biedronka i Czarny Kot” oraz „Bizaadvark”.

 

Disney XD:

 

Gwiezdne wojny: Ruch oporu –  4 maja;

Nawiązujący do legendarnej sagi serial. Perypetie bohaterów rozgrywają się przed wydarzeniami przedstawionymi w „Przebudzeniu Mocy”.

 

 

 

 

 

Greenowie w wielkim mieście – 6-10, 13-16 maja;

Rodzina Cricketa Greena przeprowadza się ze wsi do wielkiego miasta. Ich próby dostosowania się do nowej sytuacji dostarczą wielu śmiesznych sytuacji.

 

 

 

 

 

Avengers: Misja Czarnej Pantery – 11-12, 18-19, 25-26 maja;

Czarna Pantera staje przed trudną decyzją i testem lojalności. Musi zająć stanowisko: czy będzie pierwszym mścicielem, czy królem Wakandy. Gdy tajemnicza Rada Cieni staje do walki z Wakandą, T’Challa łączy siły ze swoją siostrą Shuri. Kontynuacja serialu „Avengers”.

 

 

Kosmiczne kurczaki w kosmosie – 20-24, 27-31 maja

Trzy kurczaki trafiają przypadkowo do elitarnej akademii kosmicznej. Przeżywają mnóstwo absurdalnych przygód, a szkolna codzienność mocno daje im się we znaki.

 

 

 

 

 

 

 

 

Disney Channel:

 

 

Coop i Cami pytają świat – 29-30 kwietnia, 1-3, 6-10 maja;

Dwoje gimnazjalistów – rodzeństwo Cooper i Cami – podejmuje niemal wszystkie decyzje według sugestii milionów obserwatorów kanału internetowego Coopera „Would You Wrather?”. Pewnego dnia nastolatkowie dowiadują się, że ich matka ponownie chce się spotykać z mężczyznami. Na pierwszą randkę kobieta wybiera się z dyrektorem szkoły swoich dzieci.

 

 

 

 

 

 

Zaplątani: Przygody Roszpunki – 13-17, 20-24, 27-30 maja;

Serialowa kontynuacja filmu „Zaplątani”. Księżniczka Roszpunka, chcąc nauczyć się, jak być dobrą królową, postanawia wyruszyć w podróż po baśniowej krainie. Towarzyszą jej lojalni przyjaciele oraz ukochany Flynn.

 

 

 

 

 

 

 

 

Odjazdowa Layne – 20-23, 27-30 maja;

 

 

 

 

 

 

 

Bizaardvark – 27-31 maja;

bizaardvarkPaige i Frankie są najlepszymi przyjaciółkami, które komponują zabawne piosenki. Całą swoją twórczość nastolatki umieszczają w Internecie, na kanale o nazwie Bizaardvark. Ponieważ ich program zyskuje bardzo dużą popularność, do wspólniczek zaczynają zgłaszać się profesjonalne wytwórnie płytowe.

 

 

 

Miraculum: Biedronka i Czarny Kot – 31 maja;

Zdolni uczniowie gimnazjum, Marinette i Adrien, muszą uratować Paryż. Misja nastolatków polega na schwytaniu złych stworzeń, które potrafią zmienić każdego w superłotra. Wkrótce obydwoje zostają superbohaterami – Marinette staje się Biedronką, a Adrien – Czarnym Kotem.

 

 

 

Kim Kolwiek – 31 maja

Nastoletnia rudowłosa Kim Kolwiek jest uczennicą szkoły w Middletton. Udziela się jako cheerleaderka i bardzo łatwo nawiązuje nowe znajomości. Jednocześnie jest superagentką. W wolnych chwilach, wraz ze swym niezdarnym kolegą, Rossem Rabiaką, ratuje świat od zniszczenia przez okrutnego Dr. Drakkena, Strzygę oraz wielu innych czarnych charakterów. W walce z wrogami pomagają także nagi kreto-szczur Rufus oraz komputerowy geniusz Wade, dostarczający jej cennych informacji przez Kimmunikator. Po każdej udanej akcji Kim wraca do swojej rodziny i szkolnych obowiązków, by wieść życie zwykłej dziewczyny z sąsiedztwa.

 

Disney Junior: 

 

Ulica Dalmatyńczyków 101 – 5, 12 maja;

Mapeciątka –  1-3, 6-10 maja;

Gigantozaur –  1-3, 6-10, 13-17 maja;

Fancy Nancy Clancy – 13-17, 20-24 maja; Vampirina – 27-31 maja,

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.