Disney XD, Disney Channel i Disney Junior w lutym 2020

W lutym na kanale Disney XD obejrzymy nowe odcinki: „Gwiezdne wojny: Ruch oporu”, „Jedenastka”, „Star Butterfly kontra siły zła” oraz „Wielka szóstka – serial”  Na kanale Disney Channel obejrzymy nowe odcinki serialu „Zaplątane przygody Roszpunki”.

Disney XD:

Jedenastka –  3-7 lutego;

Nastoletni Gabo Moretim (Mariano González) mieszka ze swoją babcią Amelią w malowniczym miasteczku. Jest wielkim miłośnikiem piłki nożnej. Trener z prestiżowej szkoły średniej o profilu sportowym, Francisco, dostrzega jego talent i proponuje mu stypendium. Chłopak ma dołączyć do drużyny Złote Jastrzębie. Leci do Buenos Aires, gdzie zamieszkuje w szkolnym internacie. Zaczyna intensywne treningi, uczy się zwyciężać i przegrywać. Poznaje też sekrety własnej rodziny.

Gwiezdne wojny: Ruch oporu – 1, 8, 15, 22, 29 lutego,

Nawiązujący do legendarnej sagi serial. Perypetie bohaterów rozgrywają się przed wydarzeniami przedstawionymi w „Przebudzeniu Mocy”.

Wielka Szóstka: Serial – 10-14 lutego;

Dalsze losy wielkiego, empatycznego robota Baymaksa i pozostałych bohaterów znanych z filmu „Wielka szóstka”.

Star Butterfly kontra siły zła – 17-21, 24-28 lutego;

star buterfly

Przygody Star Butterfly, niezwykłej księżniczki z królestwa Mewni, która po swoich czternastych urodzinach zostaje wysłana na Ziemię, gdzie trafia do rodziny Diazów. Star wspólnie z nastoletnim synem rodziny Diazów, Marco, rozpoczyna walkę ze złoczyńcami, którzy chcą pozbawić ją jej magicznej różdżki.

Disney Channel:

Zaplątane przygody Roszpunki – 10-14, 17-21 lutego

Serialowa kontynuacja filmu „Zaplątani”. Księżniczka Roszpunka, chcąc nauczyć się, jak być dobrą królową, postanawia wyruszyć w podróż po baśniowej krainie. Towarzyszą jej lojalni przyjaciele oraz ukochany Flynn.

Disney Junior:

Pidżamersi – 31 stycznia;

Myszka Miki: Zamieszani w przygody – 3-7, 10-14, 17-21 lutego;

Blue – 10-14, 17-21, 24-28 lutego;

Vampirina – 24-28 lutego,

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.