Disney XD, Disney Channel i Disney Junior w listopadzie 2019

W listopadzie kanał Disney XD wyemituje nowe odcinki seriali: „Jedenastka”, „Kacze opowieści” oraz „Gwiezdne wojny: Ruch oporu”. Kanał Disney Channel wyemituje nowy serial „Bia”, nowe odcinki: „Raven na chacie”, „Ulica dalmatyńczyków 101” i „Miraculum: Biedronka i Czarny Kot”.

 

 

 

Disney XD:

 

Jedenastka – 4-8, 11-15, 18-22, 25-29 listopada;

Nastoletni Gabo Moretim (Mariano González) mieszka ze swoją babcią Amelią w malowniczym miasteczku. Jest wielkim miłośnikiem piłki nożnej. Trener z prestiżowej szkoły średniej o profilu sportowym, Francisco, dostrzega jego talent i proponuje mu stypendium. Chłopak ma dołączyć do drużyny Złote Jastrzębie. Leci do Buenos Aires, gdzie zamieszkuje w szkolnym internacie. Zaczyna intensywne treningi, uczy się zwyciężać i przegrywać. Poznaje też sekrety własnej rodziny.

 

 

 

 

Kacze opowieści – 4-8 listopada;

Po dziesięciu latach milczenia Sknerus McKwacz ponownie spotyka się z Kaczorem Donaldem oraz jego siostrzeńcami – Hyziem, Dyziem i Zyziem – którzy przeprowadzają się do rezydencji bogacza. Pojawienie się członków rodziny przywraca Sknerusowi żądzę przygody, co skutkuje kolejnymi wyprawami w celu odnalezienia najrozmaitszych skarbów. Jednocześnie siostrzeńcy wraz ze swoją nową przyjaciółką, Tasią ,próbują poznać prawdę, dlaczego Sknerus i Donald przestali się spotykać i wyruszać na przygody. „Kacze opowieści” to reboot serialu animowanego o tym samym tytule z lat 1987-1990.

 

 

 

 

Gwiezdne wojny: Ruch oporu – 9, 16, 23, 30 listopada

Nawiązujący do legendarnej sagi serial. Perypetie bohaterów rozgrywają się przed wydarzeniami przedstawionymi w „Przebudzeniu Mocy”.

 

 

 

 

 

 

 

Disney Channel:

 

 

 

Znajdź mnie w Paryżu – 1, 4-8 listopada;

Rok 1905. Rosyjska księżniczka Lena Grisky (Jessica Lord) uczęszcza do szkoły baletowej w Paryżu. Jest bardzo utalentowana i pracowita. Planuje zostać wielką gwiazdą. Pewnego dnia jej chłopak Henri (Christy O’Donnell) ofiarowuje jej naszyjnik – swoją rodzinną pamiątkę, który sprawia, że Lena przenosi się do XXI wieku. Ukochany próbuje sprowadzić ją do domu. W tym czasie dziewczyna stara się odnaleźć w zaskakujących realiach. Jest podekscytowana nową rzeczywistością, szczególnie modą i muzyką. Wkrótce znajduje przyjaciół, m.in. przystojnego partnera tanecznego Maksa (Rory J. Saper).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ulica Dalmatyńczyków 101 –  2, 9 listopada; 

Współczesny Londyn. Historia nowoczesnej, patchworkowej rodziny dalmatyńczyków. Psy Delilah i Doug oraz ich 99 dzieci, w tym najstarsze Dylan i Dolly, codziennie przeżywają różnorodne przygody. Serial jest inspirowany powieścią Dodie Smith z 1956 roku oraz filmem Walta Disneya z 1961 roku „101 dalmatyńczyków”.

 

 

 

 

Miraculum: Biedronka i Czarny Kot – 4-8, 11-15, 18-22, 25-29 listopada;

Zdolni uczniowie gimnazjum, Marinette i Adrien, muszą uratować Paryż. Misja nastolatków polega na schwytaniu złych stworzeń, które potrafią zmienić każdego w superłotra. Wkrótce obydwoje zostają superbohaterami – Marinette staje się Biedronką, a Adrien – Czarnym Kotem.

 

 

 

 

 

 

Bia – 11-15, 18-22, 25-29 listopada;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Raven na chacie – 18-22, 25-28 listopada

Szkolne przyjaciółki, Raven i Chelsea, są już dorosłe i obie rozwiedzione. Mieszkają razem z Bookerem i Nią oraz synem Chelsea – Levim. Raven wciąż miewa przebłyski przyszłości, a Booker odziedziczył ową zdolność, co prowadzi do wielu zabawnych sytuacji.

 

 

 

 

 

Disney Junior:

 

 

Blue –  1, 4-8 listopada, 

Miki i raźni rajdowcy – 1, 4-8 listopada; 

Vampirina  – 1 listopada;

Fancy Nancy Clancy – 11-15, 18-22 listopada, 

Lwia Straż – 25-29 listopada,

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.