Disney XD, Disney Channel i Disney Junior w listopadzie 2015

poradnik zakreconego graczaW listopadzie na kanale Disney XD DISNEYXDnowy serial ‚”Poradnik zakręconego gracza” oraz nowe odcinki: „Star Wars: Rebelianci”, „Star Butterfly kontra siły zła”, „Fineasz i Ferb”, „Mega Spider-Man”, „Astro małpy”, DISNEY CHANNEL„Szczury laboratoryjne”, „Avengers: Zjednoczeni”, „Oddział specjalny” i „Penn Zero: Bohater na pół etatu „. W Disney Channel nowy serial „Przyjaciółki od czasu do czasu”, finał serialu „Blog na cztery łapy” finał drugiego sezonu „Syreny z Mako”, 2 sezon serialu „Dziewczyna poznaje świat”, nowe odcinki: „Lolirock”, „Alex i spółka”, „Nastoletnia DISNEY JUNIORagentka” i „Wodogrzmoty małe”. Kanał Disney Junior wyemituje nowe odcinki: „Calimero”, Miles z przyszłości” i „Kapitan Jake i Piraci z Nibylandii”

LISTOPADOWE PREMIERY W DISNEY XD:

 

STAR WARS REBELIANCI SEZON 2: 7, 14, 21, 28 LISTOPADA O 9:35,

star wars rebelianciW galaktyce nastały mroczne czasy. Potężne Imperium ogarnia kolejne światy. Zajmuje m.in. jedną z odległych planet i wprowadza na niej rządy żelaznej ręki, rujnując życie mieszkańców. Sprytni członkowie statku kosmicznego Duch jako jedni z nielicznych przeciwstawiają się siłom Imperium. Grupa śmiałków stawia wspólnie czoła nowym, niezwykłym rywalom i wyruszy na niesamowite wyprawy, aby rozpocząć prawdziwą rewolucję.

 

STAR BUTTERFLY KONTRA SIŁY ZŁA: 16, 17, 18, 19, 20 LISTOPADA O 16:15,

star buterfly

Przygody Star Butterfly, niezwykłej księżniczki z królestwa Mewni, która po swoich czternastych urodzinach zostaje wysłana na Ziemię, gdzie trafia do rodziny Diazów. Star wspólnie z nastoletnim synem rodziny Diazów, Marco, rozpoczyna walkę ze złoczyńcami, którzy chcą pozbawić ją jej magicznej różdżki.

 

 

MEGA SPIDER- MAN: 7, 14, 21 LISTOPADA O 9:05,

MegaSpiderMan2Peter Parker jest Spidermanem zaledwie od roku. Choć ratował już ludzkie życie i wielokrotnie walczył ze złoczyńcami, to wciąż uczy się jak być superbohaterem. Nick Fury, dyrektor S.H.I.E.L.D., daje Peterowi możliwość doskonalenia swoich umiejętności, dzięki czemu ten może stać się prawdziwym Spidermanem. W potyczkach pomagają mu: Iron Fist, Power Man i White Tiger, którzy często z nim współpracowali, oraz obdarzony szczególną mocą Nova.

 

ASTRO- MAŁPY: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 LISTOPADA O 15:45,

astro malpy

Przygody dwóch małp, Gusa i jego brata Wally’ego, którzy z pomocą swojego przyjaciela robota YAY-OK przemierzają wszechświat, szukając grożących mu niebezpieczeństw. Za wszelką cenę pragną zostać bohaterami, dlatego są zawsze gotowi na intergalaktyczne wyzwania. Astronauci mają mnóstwo misji do wykonania, dlatego nigdy nie mogą narzekać na nudę.

 

FINEASZ I FERB: 21 LISTOPADA O 12:00,

Fineasz i Ferb to dwaj bracia, którzy nie lubią marnować czasu na wakacjach. W każdej nowej przygodzie towarzyszy im ich pupil – dziobak Pepe, który wydaje się być potulnym, bezmyślnym zwierzątkiem, jednak gdy tylko znika w swojej kryjówce, staje się tajnym Agentem P, którego misją jest ratowanie świata przed złym dr Dundersztycem.

 

 

SZCZURY LABORATORYJNE: 2, 3, 4, 5, 6 LISTOPADA O 20:00,

Czternastoletni Leo (Tyrel Jackson Williams) zamieszkuje w nowym, wyposażonym w nowoczesne technologie domu. Do jego rodziny należą mama Tasha (Angel Parker), ojczym, wynalazca Donald Davenport (Hal Sparks) oraz zarządzający „inteligentnym domem” komputer Eddie. Niedługo po przeprowadzce Leo odkrywa podziemne laboratorium, a w nim trójkę nastolatków posiadających nadzwyczajne moce. Adam (Spencer Boldman) jest bardzo silny, Bree (Kelli Berglund) nadzwyczaj szybka, a Chase (Billy Unger) nieprzeciętnie inteligentny. Supernastolatkowie wspólnie uczą się od Leo wieść normalne życie licealistów i tylko czasem zdarzają im się wpadki związane z ich niecodziennymi cechami.

 

ODDZIAŁ SPECJALNY: 2, 3, 4, 5, 6, 9 LISTOPADA O 20:25,

Oddzial specjalnyPo odkryciu tajnego skrzydła szpitala, służącego leczeniu superbohaterów, Kaz i Oliver dowiadują się, że komiksy to prawdziwe historie superbohaterów żyjących pośród nas. Chłopcy zyskują szansę, aby właściwie wykorzystać swoją wiedzę o komiksach w ramach najlepszych zajęć pozaszkolnych w historii – będą ratować ludzi, którzy ratują świat. W serialu występują Bradley Steven Perry („Powodzenia Charlie”) oraz Jake Short („Nadzdolni”).

 

 

AVENGERS: ZJEDNOCZENI: 23, 24, 25, 26, 27 LISTOPADA O 21:00,

avengers zjednoczeni Iron Man dołącza do drużyny, w której Kapitan Ameryka, Thor, Hulk, Hawkeye, Czarna Wdowa i Falcon przygotowują się do walki z trudnymi do pokonania przeciwnikami. Grupę superbohaterów czeka walka o najwyższą stawkę i mnóstwo niesamowitych przygód.

 

 

PORADNIK ZAKRĘCONEGO GRACZA: 23, 24, 25, 26, 27, 30 LISTOPADA O 20:25.

poradnik zakreconego graczaConor jest świetny w grach wideo, jednak doznaje kontuzji i nie może kontynuować kariery. Jest zmuszony wrócić do szkoły, w której z pewnością nie będzie się nudzić.

 

 

 

Penn Zero: Bohater na pół etatu – codziennie od 30.11 o 15:20

penn zero bohaterPenn to z pozoru zwyczajny chłopiec z przedmieść. Mało kto wie, że jest superbohaterem. Wraz ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi, a zarazem pomocnikami, ma do wypełnienia ważne misje.

 

 

LISTOPADOWE PREMIERY FILMOWE:

 

KURCZAK MAŁY: 7 LISTOPADA O 10:00,

PIORUN: 14 LISTOPADA O 10:00,

POTWORY I SPÓŁKA: 21 LISTOPADA O 10:00,

DAWNO TEMU W TRAWIE: 28 LISTOPADA O 10:00.

 

 

DISNEY CHANNEL W LISTOPADZIE:

 

NOWE ODCINKI SERIALU ALEX I SPÓŁKA – Czy Aleksowi i jego przyjaciołom uda odnieść sukces jako zespół? Sprawdźcie oglądając nowe odcinki serialu w każdą sobotę i niedzielę o 9:30!

NOWE ODCINKI: ALEX I SPÓŁKA – 1, 7, 8,
14, 15, 21, 22 i 28 listopada o 9:30;

alex i spolkaPoznajcie Alexa i jego przyjaciół, którzy chodzą do pełnego zasad Instytutu Melshera. Czy uda im się założyć zespół pomimo zakazu śpiewu?

 

 

 

FINAŁ SERIALU BLOG NA CZTERY ŁAPY – Historia Avery, Tylera, Chloe i Stana dobiega końca… Nie przegapcie finałowego odcinka serialu „Blog na cztery łapy” 14 listopada o 10:00!

BLOG NA CZTERY ŁAPY – 7 i 14 listopada
o 10:00;

BlogNaCzteryLapyTyler (Blake Michael) i Avery (Genevieve Hannelius) są przybranym rodzeństwem. Bardzo się od siebie różnią – on jest towarzyski i nieco próżny, ona odpowiedzialna i skoncentrowana na nauce. Należą do rodziny, którą stanowią ponadto najmłodsza Chloe (Francesca Capaldi) oraz rodzice Bennett (Regan Burns) i Ellen (Beth Littleford). Kiedy w domu pojawia się pies imieniem Stan, okazuje się, że umie on mówić i zaczyna prowadzić bloga o swojej rodzinie. Dzięki swojemu psiemu punktowi widzenia pomaga on Tylerowi i Avery odnaleźć się w roli rodzeństwa, a przy okazji pomaga im w szkolnych problemach.

 

 

 

NASTOLETNIA AGENTKA – 7, 14, 21 i 28 listopada o 10:30;

Nastoletnia agentkaWaszyngton. Licealistka K.C. Cooper (Zendaya Coleman) jest matematycznym geniuszem. Dziewczyna chce zostać tajnym agentem, tak jak jej matka Kira (Tammy Townsend) i ojciec Craig (Kadeem Hardison). Nastolatka przeżywa liczne przygody, realizując zlecone jej misje.

 

 

WODOGRZMOTY MAŁE – 1 listopada o 10:30;

Odkryj sekrety Wodogrzmotów Małych w naszym specjalnym maratonie, w którym czeka na Ciebie 6 zupełnie nowych odcinków. Zdradzimy Ci kilka tajemnic, o których nie miałeś pojęcia, więc miej oczy szeroko otwarte!

 

FINAŁ 2. SEZONU SERIALU SYRENY Z MAKO: Czy Zack wypełni swoje przeznaczenie? Przekonajcie się już 22 listopada o 10:00 w finałowym odcinku 2. sezonu „Syren z Mako”!

SYRENY Z MAKO – 1, 8, 15 i 22 listopada o 10:00;

syreny z makoWyspa Mako od wieków chroniona jest przez syreny, które pilnie strzegą swoich tajemnic. Pewnego dnia odkrywa je pewien mężczyzna. Z tego powodu zostaje zmuszony, by dołączyć do ich społeczności.

 

 

DRUGI SEZON SERIALU DZIEWCZYNA POZNAJE ŚWIAT – Premiera już 8 listopada o 10:30!

DZIEWCZYNA POZNAJE ŚWIAT – 8, 15, 22 i 29 listopada o 10:30;

dziewczyna poznaje swiatMinęło kilkanaście lat od chwili, kiedy Cory Matthews (Ben Savage) i Topanga (Danielle Fishel) wzięli ślub. Obecnie mają dwójkę dzieci, a ich nastoletnia córka Riley Matthews (Rowan Blanchard) jest uczennicą gimnazjum. Dziewczyna ma najlepszą przyjaciółkę Mayę (Sabrina Carpenter), która jest od niej znacznie bardziej przebojowa. Z kolei Cory jest nauczycielem historii w szkole, w której uczy się jego córka. Riley na co dzień boryka się z podobnymi problemami jak jej rodzice, kiedy byli młodzi. Życie wydaje się jej strasznie skomplikowane, ale z pomocą rodziny i przyjaciół próbuje odnaleźć swoje miejsce w świecie. Produkcja jest kontynuacją serialu „Chłopiec poznaje świat”.

 

przyjaciolki od czasu do czasuNOWY SERIAL: PRZYJACIÓŁKI OD CZASU DO CZASU – Niezwykły serial o dwóch przyjaciółkach, które potrafią podróżować w czasie już w tym miesiącu w Disney Channel! Premiera 29 listopada o 10:00!

PRZYJACIÓŁKI OD CZASU DO
CZASU – 29 listopada o 10:00.

 

NOWE ODCINKI SERIALU LOLIROCK – Talia, Iris i Auriana powracają! Oglądajcie je w nowych odcinkach od poniedziałku do piątku od 23 listopada o 14:00!

LOLIROCK – 23, 24, 25, 26, 27 i 30 listopada o
14:00.

LoliRockIris, Auriana i Talia kochają muzykę i mają swój własny zespół, ale to nie wszystko… są księżniczkami z innego świata, które przybyły na Ziemię ocalić swoje królestwo!

 

 

 

 

Daty i godziny mogą ulec zmianie.

VIOLETTA OD POCZĄTKU –Codziennie o 20:00 kolejne odcinki „Violetty”!

DZIEŃ Z DEBBY RYAN – Spędźcie środę 11 listopada z Debby Ryan oglądając najlepsze odcinki Jessie i filmy z jej udziałem!

 

GORĄCZKA LODU – Powróćcie do Arendelle razem z Anną, Elsą, Olafem i Kristoffem! Premiera 7 listopada o 10:55!

URODZINY MYSZKI MIKI – 18 listopada Myszka Miki obchodzi urodziny! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was specjalny film krótkometrażowy. Premiera już o 10:50!

SPECJALNY ODCINEK NASTOLETNIEJ AGENTKI – Już 28 listopada o 10:30!

ZA KULISAMI TEEN BEACH 2 – Zobaczcie zestawienie najlepszych piosenek z filmów i specjalne materiały zza kulis. Już 15 listopada od 17:15! Daty i godziny mogą ulec zmianie.

SEANSE FILMOWE CODZIENNIE O 18:00 – Filmową ramówkę znajdziecie w naszej zakładce na FB => http://bit.ly/RamówkaFilmów oraz na stronie internetowej => www.disney.pl/disney-channel/co-na-antenie Daty i godziny mogą ulec zmianie.

 

Disney Junior

NOWY JAKE
Kapitan Hak powinien zacząć się bać, bo wyrosła mu konkurencja. Zapraszamy wszystkich fanów piratów przed telewizory na nowy sezon – Kapitana Jake’a i Piratów z Nibylandii. Dla miłośników kosmicznych przygód specjalny weekend z Milesem z przyszłości. Spędź sobotę i niedzielę na tajnej misji we wszechświecie. Usiądź wygodnie przed telewizorem i ciesz się spotkaniem z przyjaciółmi z Disney Junior w premierowych odcinkach Calimero.

Calimero – codziennie o 12:30
Miles z przyszłości  – 7.11 o 9:55
Kapitan Jake i Piraci z Nibylandii – od 14.11 o 9:30

 

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.