Disney XD, Disney Channel i Disney Junior w lipcu 2019

W lipcu kanał Disney XD wyemituje „Prawo Milo Murphy’eg”, „Avengers: Misja Czarnej Pantery” oraz „Mech-X4”. Kanał Disney Channel wyemituje nowe odcinki serialu „Kicia to nie kot”.

Disney XD:

Prawo Milo Murphy’ego –  1-4 lipca;

13-letni Milo Murphy, fikcyjny praprapraprawnuk odkrywcy praw Murphy’ego, jest wielkim pechowcem. Życie nauczyło go, że wszystko, co może pójść źle, pójdzie źle. Dzięki wsparciu przyjaciół, Melissy i Zacka, zwykle wychodzi z kłopotów cało. Mimo wszystko wyznaje więc zasadę, że nie należy się przejmować drobnostkami, a większe trudności można pokonać pozytywnym nastawieniem. Niepoprawny optymizm ściąga zazwyczaj na niego jeszcze większe problemy. Humorystyczna opowieść dla młodszych widzów twórców ,,Fineasza i Ferba”.

Avengers: Misja Czarnej Pantery – 13-14, 20-21, 27-28 lipca;

Czarna Pantera staje przed trudną decyzją i testem lojalności. Musi zająć stanowisko: czy będzie pierwszym mścicielem, czy królem Wakandy. Gdy tajemnicza Rada Cieni staje do walki z Wakandą, T’Challa łączy siły ze swoją siostrą Shuri. Kontynuacja serialu „Avengers”.

Mech-X4 – 22-26, 29-31 lipca, 

Licealista Ryan Walker (Nathaniel Potvin) ma zdolność kontrolowania urządzeń za pomocą umysłu. Jego talent w tajemniczy sposób wybudza ze snu wielkiego robota o nazwie Mech-X4. Maszyna została zbudowana przez geniusza, który się ukrywa. Kiedy nastolatek dowiaduje się, że miastu grozi inwazja potworów, razem z bratem Markiem (Raymond Cham) i przyjaciółmi próbuje je ratować. Postanawia wykorzystać giganta do obrony przed intruzami. Uczy się nim kierować.

Disney Channel:

Kicia to nie kot – 1-5, 8-12, 15-19, 22 lipca

Pojawienie się małej dziewczynki wywraca do góry nogami świat rodziny kotów, które muszą teraz zaopiekować się Kitty. Jak nauczyć człowieczeństwa kogoś, kto chciałby być kotem? Futrzaki czeka prawdziwe wyzwanie. Zabawa dopiero się zaczyna!

Disney Junior:

Paprika – 6-7, 13-14, 20-21, 27-28 lipca;

Bingo i Rolly w akcji – 1-5, 8-12 lipca;

Elena z Avaloru – 22-26, 29-31 lipca,

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.