Disney XD, Disney Channel i Disney Junior w kwietniu 2020

W kwietniu na kanale Disney XD obejrzymy nowe odcinki: „Gwiezdne wojny: Ruch oporu„, „Wielka Szóstka: Serial’ oraz „Płazowyż”. Disney Channel wyemituje nowe odcinki: „Penny z M.A.R.Sa„, „Obóz Kikiwaka” oraz „Bia„.

 

 

Disney XD:

 

Gwiezdne wojny: Ruch oporu – 4 kwietnia;

Nawiązujący do legendarnej sagi serial. Perypetie bohaterów rozgrywają się przed wydarzeniami przedstawionymi w „Przebudzeniu Mocy”.

 

 

 

 

 

 

Płazowyż –  1-3, 6-10 kwietnia;

Płazowyż to komediowy serial opowiadający o przygodach trzynastoletniej Anny Zaradnej, która zostaje w magiczny sposób przeniesiona do dzikiej, bagiennej krainy zamieszkałej przez gadające żaby.

 

 

 

 

Wielka Szóstka: Serial – 27-30 kwietnia,

Dalsze losy wielkiego, empatycznego robota Baymaksa i pozostałych bohaterów znanych z filmu „Wielka szóstka”.

 

 

 

 

 

Disney Channel:

 

 

Obóz Kikiwaka –  1-3, 6-10 kwietnia;

oboz kikiwakaEmma, Ravi oraz Zuri wyruszają na letni obóz w stanie Maine. Dawno temu w tym samym miejscu po raz pierwszy spotkali się ich rodzice. Młodzi Rossowie muszą udowodnić, że potrafią przystosować się do życia w głuszy. Nie jest to jednak łatwe dla dzieci przyzwyczajonych do nowojorskiego zgiełku.

 

 

 

 

 

 

Bia –  1-3, 6-10, 13-17, 20-24, 27-30 kwietnia, 

Grupa nastolatków rozwija swoje talenty w FunDom, miejscu spotkań i wypowiedzi dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki w tworzeniu treści online. Wśród uczestników jest Bia (Isabela Souza), dziewczyna o wielkiej wyobraźni, która przekształca otaczającą ją rzeczywistość poprzez pasję do rysowania i malowania. Oprócz niej w zespole znajdują się jej najlepsze przyjaciółki, Chiara (Giulia Guerrini) i Celeste (Agustina Palma), utalentowany muzyk Jhon (Luis Giraldo), tancerka Daisy (Micaela Diaz), egocentryczny Alex (Guido Messina) oraz miłośnik muzyki Manuel (Julio Pena). Razem z nimi Bia wyrusza w twórczą podróż po sieciach społecznościowych poprzez eksperymenty i współpracę przy produkcji filmików, przy okazji dzieląc się chwilami z przyjaciółmi, sercowymi rozterkami oraz pokonując przeszkody czy odkrywając pasję do życia. Ich rywalami są talenty z LAIX, dla których najważniejsza jest liczba wielbicieli oraz odsłon ich dzieł. W obsadzie znalazło się sporo aktorów, znanych widzom z innych seriali: Jandino i Esteban Velásquez („Soy Luna”), Giulia Guerrini („Alex i spółka”) czy Agustina Palma („Jedenastka”).

 

 

 

 

Penny z M.A.R.Sa – 20-24, 27-30 kwietnia

Utalentowana wokalnie Penny jest córka gwiazdy muzyki pop. Razem z przyjaciółką – Camillą – dostają się do MARS-a, słynnej szkoły dla młodych artystów. Spin-off serialu „Alex i spółka”.

 

 

 

 

 

 

 

 

Disney Junior:

 

 

T.O.T.S. Troskliwie Odlotowy Transport Słodziaków –  1-2 kwietnia;

Elena z Avaloru – 6-10, 13-16 kwietnia;

Mapeciątka – 6-10, 13-17 kwietnia;

Pidżamersi – 6-10, 13-17 kwietnia;

Fancy Nancy Clancy – 20-24, 27-30 kwietnia

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.