Disney XD, Disney Channel i Disney Junior w kwietniu 2015

avengers zjednoczeniW kwietniu na kanale Disney XD dwa DISNEYXDnowe seriale animowane: „Avengers: Zjednoczeni” oraz „Nerds And Monsters”, film ’Slugterra: Slug Fu Showdown”. Nowe odcinki DISNEY CHANNELseriali: ’Szczeżujski”, „Z kopyta”, „Szczury laboratoryjne”, „Kirby Buckets” oraz „Star Wars: Rebelianci”. Na kanale Disney Channel nowy serial „Evermoor” oraz nowe odcinki: „Violetta”, „I Love Violetta”, Blog na cztery łapy”, Jessie”, „Liv i Maddie”, Dziewczyna poznaje świat”,  „Austin i Ally”, „Hank Zipper”, Horronin” i „Wodogrzmoty małe”.

 

NOWE SERIALE W DISNEY XD:

AVENGERS: ZJEDNOCZENI oraz NERDS AND MONSTERS!

 

AVENGERS: ZJEDNOCZENI: 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16 i 17 kwietnia o 15:00.

avengers zjednoczeni Iron Man dołącza do drużyny, w której Kapitan Ameryka, Thor, Hulk, Hawkeye, Czarna Wdowa i Falcon przygotowują się do walki z trudnymi do pokonania przeciwnikami. Grupę superbohaterów czeka walka o najwyższą stawkę i mnóstwo niesamowitych przygód.

 

 

NERDS AND MONSTERS: 20, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 30, 31 kwietnia o 16:55.

 NERDS AND MONSTERS

 

 

 

 

 

 

NOWE ODCINKI:

SZCZEŻUJSKI: 13, 14, 15, 16, 17 i 20 kwietnia o 16:30.

szczezujskiSzczeżujski jest pół chłopcem i pół ostrygą. Rozumie język wielorybów, a ze zjedzonej kredy potrafi zrobić perły. Ukrywa jednak swoje niezwykłe umiejętności, bo zależy mu, aby wszyscy traktowali go jak zwyczajnego chłopca.

 

 

Z KOPYTA: 4 i 11 kwietnia o 8:35.

Akademia Sztuk Walki to jedna z najgorszych placówek w nierentownej sieci szkół Bobby’ego Wasabiego. Członkowie nie wnoszą ustalonych opłat, a czynsz zalega od czterech miesięcy. Do zgranej paczki przyjaciół niezbyt chętnie dołącza nastoletni Jack (Leo Howard), który będzie ich uczył karate. Poznaje twardego obiboka Jerry’ego (Mateo Arias), niezdarnego, choć pewnego siebie Miltona (Dylan Riley Snyder), uroczego, ale niezgrabnego Eddiego (Alex Jones) oraz Rudy’ego (Jason Earles) i Kim (Olivia Holt). Nowy nauczyciel zabierze ich w miejsca, o których istnieniu nawet im się nie śniło. Czy uda mu się przywrócić szkole jej dawną chwałę i pokonać zaciekle z nią rywalizującą szkołę Golden Dragon?

 

 

KIRBY BUCKETS: 4, 11, 18 i 25 kwietnia o 9:00.

KIRBY BUCKETSKirby Buckets chce zostać słynnym animatorem tak, jak jego idol: Mac MacCallister. Chłopiec ma ogromny dar – jego rysunki ożywają. Codziennie Kirby i jego dwaj przyjaciele wybierają się w podróż pełną nieprzewidywalnych zdarzeń.

 

 

 

STAR WARS REBELIANCI: 4, 11, 18 I 25 kwietnia o 9:30.

star wars rebelianciW galaktyce nastały mroczne czasy. Potężne Imperium ogarnia kolejne światy. Zajmuje m.in. jedną z odległych planet i wprowadza na niej rządy żelaznej ręki, rujnując życie mieszkańców. Sprytni członkowie statku kosmicznego Duch jako jedni z nielicznych przeciwstawiają się siłom Imperium. Grupa śmiałków stawia wspólnie czoła nowym, niezwykłym rywalom i wyruszy na niesamowite wyprawy, aby rozpocząć prawdziwą rewolucję.

 

SZCZURY LABORATORYJNE sezon 3: 18 i 25 kwietnia o 8:35

Czternastoletni Leo (Tyrel Jackson Williams) zamieszkuje w nowym, wyposażonym w nowoczesne technologie domu. Do jego rodziny należą mama Tasha (Angel Parker), ojczym, wynalazca Donald Davenport (Hal Sparks) oraz zarządzający „inteligentnym domem” komputer Eddie. Niedługo po przeprowadzce Leo odkrywa podziemne laboratorium, a w nim trójkę nastolatków posiadających nadzwyczajne moce. Adam (Spencer Boldman) jest bardzo silny, Bree (Kelli Berglund) nadzwyczaj szybka, a Chase (Billy Unger) nieprzeciętnie inteligentny. Supernastolatkowie wspólnie uczą się od Leo wieść normalne życie licealistów i tylko czasem zdarzają im się wpadki związane z ich niecodziennymi cechami.

 

 

KWIETNIOWE PREMIERY FILMOWE: KAŻDA NIEDZIELA O 9:00.

FINEASZ I FERB: PODRÓŻ W DRUGIM WYMIARZE: 5 kwietnia o 9:00.

POTWORY I SPÓŁKA: 12 kwietnia o 9:00.

NA PSA UROK: 19 kwietnia o 9:00.

SLUGTERRA SLUG FU SHOWDOWNSLUGTERRA: SLUG FU SHOWDOWN: 26 kwietnia o 9:00.

 

 

 

 

 

 DISNEY CHANNEL W KWIETNIU:

 

PREMIERA 3. SEZONU SERIALU BLOG NA CZTERY ŁAPY – Avery jest już w liceum, a Tyler w ostatniej klasie. Jakie zmiany jeszcze ich czekają? Premiera w sobotę 18.04 o 10:00!

NOWY SERIAL:

EVERMOOR – coś tajemniczego już niedługo pojawi się w Disney Channel! Premiera 27.04 o 19:00!

EVERMOOR – 27, 28, 29 i 30 kwietnia o 19:00.

EVERMOOR

 

 

 

 

 

 

NOWE ODCINKI:

VIOLETTA – 1-3 oraz 13-17 kwietnia 16:00 (6-10 – przerwa świąteczna),

Violetta2Violetta (Martina Stoessel) już wie z całą pewnością, że najważniejsza w jej życiu będzie muzyka. Nastolatka jest bardziej pewna siebie niż dawniej i gotowa na wielką karierę, zaś w Studiu 21 czekają na nią nowe wyzwania. W prywatnym życiu dziewczyny niewiele się zmienia. Jej nadopiekuńczy ojciec German (Diego Ramos) nadal śledzi każdy krok swojej ukochanej córeczki i nie dopuszcza do randek z chłopakami. Violetta wciąż musi też radzić sobie z Ludmiłą (Mercedes Lambre), która zrobi wszystko, żeby z nią wygrać.

 

I<3 VIOLETTA – 03 kwietnia o 17:00,

i love violetta Najbardziej aktualne doniesienia o „Violetcie”. Prowadzące program zdradzą informacje o aktorach, wyjawią zakulisowe historie oraz najciekawsze wydarzenia w kolejnych odcinkach serialu. Odpowiedzą także na pytania widzów, które można zadawać na stronie www.disney.pl. W studiu pojawią się goście specjalni. Nie zabraknie również doniesień o modzie i dużej ilości dobrej muzyki.

 

 

 

DZIEWCZYNA POZNAJE ŚWIAT – 11,18 i 25 kwietnia o 10:30,

dziewczyna poznaje swiatMinęło kilkanaście lat od chwili, kiedy Cory Matthews (Ben Savage) i Topanga (Danielle Fishel) wzięli ślub. Obecnie mają dwójkę dzieci, a ich nastoletnia córka Riley Matthews (Rowan Blanchard) jest uczennicą gimnazjum. Dziewczyna ma najlepszą przyjaciółkę Mayę (Sabrina Carpenter), która jest od niej znacznie bardziej przebojowa. Z kolei Cory jest nauczycielem historii w szkole, w której uczy się jego córka. Riley na co dzień boryka się z podobnymi problemami jak jej rodzice, kiedy byli młodzi. Życie wydaje się jej strasznie skomplikowane, ale z pomocą rodziny i przyjaciół próbuje odnaleźć swoje miejsce w świecie. Produkcja jest kontynuacją serialu „Chłopiec poznaje świat”.
 

LIV I MADDIE – 27 kwietnia o 18:30,

DOVE CAMERONLiv i Maddie to identyczne bliźniaczki, które przez wiele lat nie miały ze sobą kontaktu. Teraz, po długiej rozłące, muszą nauczyć się jak radzić sobie z życiem w liceum, psotnymi braćmi i dzielącymi je różnicami!

 

 

 

AUSTIN I ALLY – 12 kwietnia o 10:00,

austinially Losy dwójki przyjaciół – ekstrawertycznego muzyka i piosenkarza Austina Moona (Ross Lynch) oraz znakomitej, choć nieśmiałej kompozytorki piosenek Ally Dawson (Laura Marano). Oboje postanawiają połączyć swoje siły, aby podbić rynek muzyczny.

 

 

 

JESSIE sezon 3 – 11, 18 i 25 kwietnia o 10:55,

Jessie2Jessie (Debby Ryan), 18-latka z małego miasta w Teksasie, po skończeniu szkoły średniej przeprowadza się do Nowego Jorku. Bierze rok wolnego od nauki, ponieważ próbuje odnaleźć swój cel w życiu. W międzyczasie zostaje nianią w bogatej rodzinie Morgana i Christiny Rossów. Mężczyzna jest słynnym reżyserem filmowym, a jego żona, była supermodelka, świetnie prosperującą businesswoman. Mieszkają w luksusowym apartamencie na Upper East Side i mają czworo dzieci, z których trójka, ta którą opiekuje się Jessie, została adoptowana miesiąc przed jej przybyciem. Każde z dzieci pochodzi z innej części świata i jest w innym wieku. Mają różne charaktery i każde na swój sposób próbuje narzucić własne zdanie innym. Razem z dziećmi w domu mieszka dwumetrowa jaszczurka. Główną rolę w serialu gra Debby Ryan, znana z wielu produkcji Disneya, m.in. serialu „Nie ma to jak statek” i filmu „Szesnaście życzeń”.

 

HORRONIN – 11-12, 18-19, 25-26 kwietnia 11:25,

horroninNad pewnym miasteczkiem od wieków ciąży przerażająca klątwa. Za jej sprawą mieszkańcy nękani są przez nadprzyrodzone zjawiska. Pewnego dnia do osady przybywa chłopak, który odkrywa sposób na odczarowanie zgubnego zaklęcia.

 

 

HANK ZIPZER – 12, 19 i 26 kwietnia o 10:30,

HANK ZIPZERPerypetie młodego chłopaka, Hanka Zipzera (Nick James), który wraz z przyjaciółmi mierzy się z rozmaitymi wyzwaniami i stawia czoła problemom.

 

 

 

WODOGRZMOTY MAŁE – 12 i 19 kwietnia o 10:55,

wodogrzmotymaleDalszy ciąg przygód Dippera i Mabel. Czy zdołają odkryć wszystkie tajemnice Wodogrzmotów Małych?

 

 

 

BLOG NA CZTERY ŁAPY – 18 i 25 kwietnia o 10:00,

BlogNaCzteryLapyTyler (Blake Michael) i Avery (Genevieve Hannelius) są przybranym rodzeństwem. Bardzo się od siebie różnią – on jest towarzyski i nieco próżny, ona odpowiedzialna i skoncentrowana na nauce. Należą do rodziny, którą stanowią ponadto najmłodsza Chloe (Francesca Capaldi) oraz rodzice Bennett (Regan Burns) i Ellen (Beth Littleford). Kiedy w domu pojawia się pies imieniem Stan, okazuje się, że umie on mówić i zaczyna prowadzić bloga o swojej rodzinie. Dzięki swojemu psiemu punktowi widzenia pomaga on Tylerowi i Avery odnaleźć się w roli rodzeństwa, a przy okazji pomaga im w szkolnych problemach.


 

ŚWIĄTECZNE MARATONY – od 2 do 7 kwietnia oglądajcie maratony swoich ulubionych seriali: 02.04 – Jessie, 03.04 – Hannah Montana, 04.04 – Blog na cztery łapy, 05.04 – Czarodzieje z Waverly Place, 06.04 – Austin i Ally, 07.04 – Liv i Maddie.

 

ŚWIĄTECZNE FILMY – od 2 do 7 kwietnia o 14:10.

02.04 –Bunt FM,

03.04 – Hannah Montana: Film,

04.04 – Boska przygoda Sharpay,

05.04 – Czarodzieje z Waverly Place: Film,

06.04 – Teen Beach Movie,

07.04 – Cloud 9.

 

TAJEMNICA WODOGRZMOTÓW MAŁYCH – Co kryją w sobie Wodogrzmoty? Odkryjcie ich tajemnice w specjalnym paśmie programowym od 20 do 24 kwietnia o 14:00 i 21:30!

 

WEEKENDOWE FILMY o 8:00 z powtórkami o 18:00:

CZARNY RUMAK – 11 kwietnia,

LEMONIADA GADA – 12 kwietnia,

DZWONECZEK I SEKRET MAGICZNYCH SKRZYDEŁ – 18 kwietnia,

POWODZENIA, CHARLIE: SZEROKIEJ DROGI – 19 kwietnia o 8:00,

TEEN BEACH MOVIE – 19 kwietnia o 18:00, ZACZAROWANA – 25 kwietnia,

NIE MA TO JAK BLIŹNIAKI: FILM – 26 kwietnia o 8:00,

POWODZENIA, CHARLIE: SZEROKIEJ DROGI – 26 kwietnia o 18:00.

 

Disney Junior

WIECZORY Z DISNEY JUNIOR
Spędzaj kwietniowe wieczory z Disney Junior. Tylko u nas możesz użyć magicznego pyłu Wróżek, wypić sok z gumijagód i poskakać z Gumisiami, przemierzać wody z Jake’em i piratami, śpiewać z Zosią i wiele innych. Codziennie Jej Wysokość Zosia, Przygody Wróżek, Gumisie, Klinika dla pluszaków, Jake i Piraci z Nibylandii, Chip i Dale i Kacze opowieści. Z okazji Świąt Wielkanocnych zabaw się w znalezienie jak największej liczby kurczaków ukrywających się na kanale Disney Junior. Do rodziny Disney Junior zaprosiliśmy też nowe postacie – poznaj przeuroczego psa Lupdidu oraz jego kumpli: Petunię, Bartka oraz kota Edka!

Lupdidu, 6.04, 6:45
Święta w Disney Junior, 2-7.04, 10:15
Wieczory z Disney Junior, 13.04, 18:00

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.