Disney XD, Disney Channel i Disney Junior w grudniu 2019

W grudniu kanał Disney XD wyemituje nowe odcinki: „Gwiezdne wojny: Ruch oporu„, „Wielka Szóstka: Serial” i „Greenowie w wielkim mieście”. Na kanale Disney Channel obejrzymy nowe odcinki seriali: „Bia”, „Robale ziomale” i „Miraculum: Biedronka i Czarny Kot„.

Disney XD:

Gwiezdne wojny: Ruch oporu – 7, 14, 21, 28 grudnia;

Nawiązujący do legendarnej sagi serial. Perypetie bohaterów rozgrywają się przed wydarzeniami przedstawionymi w „Przebudzeniu Mocy”.

Wielka Szóstka: Serial – 2-6 grudnia;

Dalsze losy wielkiego, empatycznego robota Baymaksa i pozostałych bohaterów znanych z filmu „Wielka szóstka”.

Greenowie w wielkim mieście – 9-13 grudnia

Rodzina Cricketa Greena przeprowadza się ze wsi do wielkiego miasta. Ich próby dostosowania się do nowej sytuacji dostarczą wielu śmiesznych sytuacji.

Disney Channel:

Miraculum: Biedronka i Czarny Kot – 2-6 grudnia;

Zdolni uczniowie gimnazjum, Marinette i Adrien, muszą uratować Paryż. Misja nastolatków polega na schwytaniu złych stworzeń, które potrafią zmienić każdego w superłotra. Wkrótce obydwoje zostają superbohaterami – Marinette staje się Biedronką, a Adrien – Czarnym Kotem.

Bia – 2-6 grudnia;

Grupa nastolatków rozwija swoje talenty w FunDom, miejscu spotkań i wypowiedzi dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki w tworzeniu treści online. Wśród uczestników jest Bia (Isabela Souza), dziewczyna o wielkiej wyobraźni, która przekształca otaczającą ją rzeczywistość poprzez pasję do rysowania i malowania. Oprócz niej w zespole znajdują się jej najlepsze przyjaciółki, Chiara (Giulia Guerrini) i Celeste (Agustina Palma), utalentowany muzyk Jhon (Luis Giraldo), tancerka Daisy (Micaela Diaz), egocentryczny Alex (Guido Messina) oraz miłośnik muzyki Manuel (Julio Pena). Razem z nimi Bia wyrusza w twórczą podróż po sieciach społecznościowych poprzez eksperymenty i współpracę przy produkcji filmików, przy okazji dzieląc się chwilami z przyjaciółmi, sercowymi rozterkami oraz pokonując przeszkody czy odkrywając pasję do życia. Ich rywalami są talenty z LAIX, dla których najważniejsza jest liczba wielbicieli oraz odsłon ich dzieł. W obsadzie znalazło się sporo aktorów, znanych widzom z innych seriali: Jandino i Esteban Velásquez („Soy Luna”), Giulia Guerrini („Alex i spółka”) czy Agustina Palma („Jedenastka”).

Robale ziomale – 2-6, 9-13, 16-20, 23 grudnia

Trzej przyjaciele, robaki, znajdują nowy dom w zniszczonym motelu, który z ich punktu widzenia jest rozległą, tętniąca życiem metropolią. Poznają tam przyjaciół, przeżywają ekscytujące przygody. Animowany serial o życiu owadów, w żywym i kolorowym amerykańskim klimacie z lat 50. XX wieku.

Disney Junior:

Blue –  11 grudnia;

Lwia Straż – 2-6 grudnia;

Mapeciątka – 9 grudnia;

Fancy Nancy Clancy – 10 grudnia;

Bingo i Rolly w akcji – 12 grudnia,

Klinika dla pluszaków – 13 grudnia;

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.