Disney XD, Disney Channel i Disney Junior w grudniu 2018

W grudniu na antenie Disney XD obejrzymy nowe odcinki: „Spider Man”, „Kacze opowieści” i „Gwiezdne wojny: Ruch oporu”. Kanał Disney Channel wyemituje nowy serial „Ulica 101 dalmatyńczyków” oraz nowe odcinki „Zaplątane przygody Roszpunki” i „Hotel Transylvania”.

 

 

Disney XD:

Spider-Man – 1-2, 8-9 grudnia;

W nowej serii Spider-Mana młody Peter Parker zostaje przyjęty do liceum dla młodych geniuszy. Wykorzystując swoje alter ego, Peter walczy ze złoczyńcami, szkoła ingeruje w jego relacje z bliskimi, a przyjaciele przechodzą na stronę zła.

 

 

 

Kacze opowieści – 1, 8 grudnia;

Po dziesięciu latach milczenia Sknerus McKwacz ponownie spotyka się z Kaczorem Donaldem oraz jego siostrzeńcami – Hyziem, Dyziem i Zyziem – którzy przeprowadzają się do rezydencji bogacza. Pojawienie się członków rodziny przywraca Sknerusowi żądzę przygody, co skutkuje kolejnymi wyprawami w celu odnalezienia najrozmaitszych skarbów. Jednocześnie siostrzeńcy wraz ze swoją nową przyjaciółką, Tasią ,próbują poznać prawdę, dlaczego Sknerus i Donald przestali się spotykać i wyruszać na przygody. „Kacze opowieści” to reboot serialu animowanego o tym samym tytule z lat 1987-1990.

 

 

 

Gwiezdne wojny: Ruch oporu – 1, 8 grudnia

Nawiązujący do legendarnej sagi serial. Perypetie bohaterów rozgrywają się przed wydarzeniami przedstawionymi w „Przebudzeniu Mocy”.

 

 

 

 

 

Disney Channel:

 

Zaplątane przygody Roszpunki – 3-7 grudnia;

Roszpunka, Eugene i Cass – w towarzystwie Lance’a, Hook Foota i Shortiego – wyruszają w podróż, aby rozwiązać zagadkę skalnych ostrzy, które coś łączy z królewną. Pomaga im tajemnicza Adira, doskonale władająca mieczem oraz która pochodzi z Mrocznego Królestwa – tak, jak mistyczne skały.

 

 

 

Hotel Transylwania – 16 grudnia;

Mavis to nastoletnia córka hrabiego Drakuli, właściciela słynnego hotelu Transylwania. Pewnego dnia wampirzyca postanawia przejąć kontrolę nad rodzinnym interesem. W zarządzaniu hotelem pomaga jej grupa przyjaciół: Hank, Pedro oraz Wendy.

 

 

 

Ulica Dalmatyńczyków 101 – 21 grudnia

 

 

 

 

 

 

Disney Junior:

 

Lwia Straż – 3 grudnia;

Złotowłosa i Miś – 6 grudnia;

Vampirina – 12 grudnia;

Jej Wysokość Zosia – 13 grudnia;

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.