Disney XD, Disney Channel i Disney Junior w wrześniu 2017

We wrześniu kanał Disney XD wyemituje nowy serial animowany „Marvel’s Spider-Man„, nowe odcinki seriali: „Kirby Buckets”, „Pikseloza”, „Avengers: Rewolucja Ultrona„, „Star Butterfly kontra siły zła”,Główka pracuje„, „Marvel’s Ant-Man (Shorts)”, „Jedenastka”, „Wkręceni-nakręceni” oraz „Supa Strikas”. Kanał Disney XD wyemituje nowy serial animowany „Zaplątani”, nowy film „Następcy 2”,  nowe odcinki seriali: „Elena z Avaloru”, „Jedenastka”, „Alex i spółka”, „Nastoletnia agentka”, „Liv i Maddie” oraz „Soy Luna”. Na kanale Disney Junior obejrzymy nowe odcinki:”Miles z przyszłości” i „Jej Wysokość Zosia”.

 

 

Disney XD:

 

Kirby Buckets –  27-29 września;

KIRBY BUCKETSKirby Buckets chce zostać słynnym animatorem tak, jak jego idol: Mac MacCallister. Chłopiec ma ogromny dar – jego rysunki ożywają. Codziennie Kirby i jego dwaj przyjaciele wybierają się w podróż pełną nieprzewidywalnych zdarzeń.

 

 

 

 

Pikseloza – 3 września;

 

 

 

 

 

 

Avengers: Rewolucja Ultrona – 11-15, 18-20 września;

Iron Man, Kapitan Ameryka, Thor, Hulk, Hawkeye i Falcon wspólnie starają się powstrzymać organizację Cabal zrzeszającą największych łotrów pod przywództwem Red Skulla. Grupę superbohaterów czeka walka o najwyższą stawkę i mnóstwo niesamowitych przygód.

 

 

 

 

Główka pracuje – 4-5 września;

Animowany serial pełen komediowych skeczy, przedstawiających niezwykłe grono bohaterów, takich jak Dog, Candy, Ice Cream, Diamond, Plant oraz Moon.

 

 

 

 

Marvel’s Ant-Man (Shorts) – 1, 4 września;

 

 

 

 

 

Jedenastka – 4-8, 11-15, 18-22, 25-29 września;

Nastoletni Gabo Moretim (Mariano González) mieszka ze swoją babcią Amelią w malowniczym miasteczku. Jest wielkim miłośnikiem piłki nożnej. Trener z prestiżowej szkoły średniej o profilu sportowym, Francisco, dostrzega jego talent i proponuje mu stypendium. Chłopak ma dołączyć do drużyny Złote Jastrzębie. Leci do Buenos Aires, gdzie zamieszkuje w szkolnym internacie. Zaczyna intensywne treningi, uczy się zwyciężać i przegrywać. Poznaje też sekrety własnej rodziny.

 

 

Star Butterfly kontra siły zła – 4-5 września;

star buterfly

Przygody Star Butterfly, niezwykłej księżniczki z królestwa Mewni, która po swoich czternastych urodzinach zostaje wysłana na Ziemię, gdzie trafia do rodziny Diazów. Star wspólnie z nastoletnim synem rodziny Diazów, Marco, rozpoczyna walkę ze złoczyńcami, którzy chcą pozbawić ją jej magicznej różdżki.

 

 

Wkręceni-nakręceni – 11-15, 18-22 września;

Czwórka dzieci robi nieświadomym niczego ludziom PRAWDZIWE kawały

 

 

 

 

Supa Strikas – 23, 30 września;

supa strikasW serialu „Supa Strikas” widzowie zobaczą imponujące obrony, śmiałe ataki i spektakularne bramki, a wszystko w atmosferze zaciętej rywalizacji, trwającej do ostatniego gwizdka. Zupełnie nowe przygody utalentowanych zawodników futbolowej drużyny Supa Strikas to znakomita propozycja dla młodych fanów piłki nożnej.

 

 

 

Marvel’s Spider-Man – 25-29 września

W nowej serii Spider-Mana młody Peter Parker zostaje przyjęty do liceum dla młodych geniuszy. Wykorzystując swoje alter ego, Peter walczy ze złoczyńcami, szkoła ingeruje w jego relacje z bliskimi, a przyjaciele przechodzą na stronę zła.

 

 

 

Disney Channel:

 

Jedenastka – 1, 4-8, 11-15 września;

 

Nastoletni Gabo Moretim (Mariano González) mieszka ze swoją babcią Amelią w malowniczym miasteczku. Jest wielkim miłośnikiem piłki nożnej. Trener z prestiżowej szkoły średniej o profilu sportowym, Francisco, dostrzega jego talent i proponuje mu stypendium. Chłopak ma dołączyć do drużyny Złote Jastrzębie. Leci do Buenos Aires, gdzie zamieszkuje w szkolnym internacie. Zaczyna intensywne treningi, uczy się zwyciężać i przegrywać. Poznaje też sekrety własnej rodziny.

 

 

Alex i spółka – 4-8, 11-15, 18 września;

alex i spolkaPoznajcie Alexa i jego przyjaciół, którzy chodzą do pełnego zasad Instytutu Melshera. Czy uda im się założyć zespół pomimo zakazu śpiewu?

 

 

 

Elena z Avaloru – 9, 16, 23, 30 września;

elena-z-avaloruElena Castillo Flores to księżniczka mieszkająca w krainie Avalor. Zadaniem następczyni tronu jest uwolnienie królestwa od panowania złej czarownicy, Shuriki. Podczas swoich przygód nastolatka nabywa przydatne umiejętności, które w przyszłości pozwolą jej zostać dobrą królową.

 

 

Następcy 2 – 9 września;

Mal (Dove Cameron) powraca na wyspę, aby odszukać swojego wielkiego wroga. Jest nim Uma (China Anne McClain), żądna zemsty córka Ursuli. Mal musi stawić czoła sprzymierzeńcom swojej przeciwniczki, Harry’emu (Thomas Doherty), który jest synem kapitana Hooka, i Gil (Dylan Playfair), potomkowi Gastona.

 

 

 

Liv i Maddie – 9, 16, 23 września;

DOVE CAMERONLiv i Maddie to identyczne bliźniaczki, które przez wiele lat nie miały ze sobą kontaktu. Teraz, po długiej rozłące, muszą nauczyć się jak radzić sobie z życiem w liceum, psotnymi braćmi i dzielącymi je różnicami!

 

 

Nastoletnia agentka – 9 września;

Nastoletnia agentkaWaszyngton. Licealistka K.C. Cooper (Zendaya Coleman) jest matematycznym geniuszem. Dziewczyna chce zostać tajnym agentem, tak jak jej matka Kira (Tammy Townsend) i ojciec Craig (Kadeem Hardison). Nastolatka przeżywa liczne przygody, realizując zlecone jej misje.

 

 


I żyli długo i zaplątani – 16 września;

Roszpunka i Flynn Rider biorą ślub. Wtem koń Max przypadkiem upuszcza obrączki, które toczą się w dwie strony i uciekają. Zaczyna się pogoń po całym królestwie, aby je złapać. Krótkometrażowy film animowany wyprodukowany w studiu Walta Disneya.

 

Soy Luna – 18-22, 25-29 września;

soy lunaNie przegap długo wyczekiwanej premiery najnowszej telenoweli dla nastolatków – Soy Luna. Luna to dziewczyna, która mieszka z rodzicami w Cancun w Meksyku. Jak każda nastolatka chodzi do szkoły, ma grupę przyjaciół i kocha jeździć na wrotkach. Jej życie kompletnie się zmienia, kiedy rodzice dostają propozycję pracy w  Buenos Ares w Argentynie. Śledź losy Luny i jej przyjaciół i zobacz, co się wydarzy. Kochasz muzykę? Musisz zobaczyć największe muzyczne show Radio Disney Music Awards – najpopularniejsze gwiazdy muzyki odbiorą nagrody, a wręczą je aktorzy z Disney Channel.

 

 

Zaplątani – 25-29 września

 

 

 

 

 

 

 

Disney Junior:

 

Miles z przyszłości – 4-8, 11-15 września;

Jej Wysokość Zosia – 30 września;

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.