Disney XD, Disney Channel i Disney Junior w sierpniu 2014

Fineasz i Ferb misja gwiezdne wojnyW sierpniu na kanale Disney XD DISNEYXDnowy teleturniej „Japanizi: Going Going Gong”, specjalny odcinek „Fineasz i Ferb: Misja Gwiezdne Wojny”, film animowany DISNEY CHANNEL„Slugterra: The Ghoul from Beyond” oraz nowe odcinki serialu „Max Steel”, „W tę i nazad”, Crash i Berenstein”, „Głupczaki”, „Oddział specjalny” i „Kroniki Yody: Wyścig po Holocrony”. Na kanale Disney Channel finałowe odcinki czwartego, ostatniego sezonu serialu „Powodzenia Charlie”, nowe odcinki: DISNEY JUNIOR„Syreny z Mako”, „Sabrina: sekrety nastoletniej czarownicy”, „Blog na cztery łapy” i ” Liv i Maddie”. Na kanale Disney junior premiera pierwszego filmu w Disney Junior „Kaczorek szczęściarz” oraz nowy 3 sezon „Jake i piraci z Nibylandii” oraz nowe odcinki „Calimero”..

DISNEY XD W SIERPNIU:

NOWY PROGRAM

JAPANIZI: GOING GOING GONG – 4-8 sierpnia o 11:30, 12-15 sierpnia o 11:30,

japanizi goingNOWY SHOW – JAPANIZI: GOING GOING GONG – 4 sierpnia o 11:30 zobaczcie zupełnie nowy teleturniej w którym uczestnicy muszą bronić się przed ninja!

 

 

NOWE ODCINKI:

MAX STEEL – 2,9,16 i 23 sierpnia o 8:30,

MaxSteelNiezwykłe przygody chłopca, który nazywa się Maxwell McGrath. Pewnego dnia Max odkrywa, że jego ciała potrafi wytwarzać tajemniczą i bardzo silną energię. Od tego dnia jego życie całkowicie się zmienia.

 

 

 

 

 

W TĘ I NAZAD –  2,9 0 16 sierpnia o 9:00,

w te i nazadBardzo optymistyczny, międzygalaktyczny podróżnik przemierza planety na swoim rumaku. Zobacz, co go spotka

 

 

 

GŁUPCZAKI – 9,16 i 23 sierpnia o 9:20,

GlupczakiBracia Dilweed i Fungus Woodchuck chronią tętniące życiem leśne miasto Ding-a-ling Springs i jego obywateli, używając do tego swojej wyimaginowanej znajomości wschodnich sztuk walki. Dysponujący ograniczoną wiedzą, ale za to absolutną pewnością siebie duet wciąż przeżywa absurdalne życiowe przygody.

 

ODDZIAŁ SPECJALNY – 2 sierpnia o 9:45,

Oddzial specjalnyPo odkryciu tajnego skrzydła szpitala, służącego leczeniu superbohaterów, Kaz i Oliver dowiadują się, że komiksy to prawdziwe historie superbohaterów żyjących pośród nas. Chłopcy zyskują szansę, aby właściwie wykorzystać swoją wiedzę o komiksach w ramach najlepszych zajęć pozaszkolnych w historii – będą ratować ludzi, którzy ratują świat. W serialu występują Bradley Steven Perry („Powodzenia Charlie”) oraz Jake Short („Nadzdolni”).

 

CRASH I BERNSTEIN sezon 2 – 30 sierpnia o 10:30,

serial komediowy USA, 2013, 25 min

występują: Cole Jensen, Aaron R Landon, Landry Bender, Mckenna Grace

crashandbernstein13-letni Wyatt Brenstein (Cole Jensen) mieszka z matką i czterema siostrami. Pewnego dnia życzy sobie, aby mieć brata. W urodziny jedna z jego sióstr daje mu własnoręcznie wykonaną lalkę. Wyatt nazywa lalkę Crash, ta zaś po jakimś czasie w magiczny sposób ożywa i zaczyna wraz z chłopcem przeżywać pełne humoru przygody.

 

 

FINEASZ i FERB: MISJA STAR WARS – 30 sierpnia o 9:30.

Fineasz i Ferb misja gwiezdne wojnyFINEASZ I FERB: MISJA GWIEZDNE WOJNY –  10 sierpnia o 9:30 specjalny odcinek! Zobaczcie niezwykłą przygodę Fineasza i Ferba w świecie Gwiezdnych Wojen!

 

 

 

 

 

KRONIKI YODY: WYŚCIG PO HOLOCRONY –  2 sierpnia o 9:20 sprawdźcie kto z Waszych ulubionych bohaterów wygra wyścig!

 

WAKACYJNI BOHATEROWIE LAMY BOGDANA – niezwykłe maratony od poniedziałku do piątku o 8:00!

BITWY KOLESI –  głosujcie na ulubione seriale i bohaterów i oglądajcie specjalne maratony ze zwycięzcami w sobotę o 10:15!

NAPRAW TO Z SOOSEM – 10 sierpnia o 10:40 maraton z serialem „Wodogrzmoty Małe” i jedynym niepowtarzalnym Soosem! Daty i godziny mogą ulec zmianie.

 

PREMIERY FILMÓW:

slugterra ghoul fromSLUGTERRA: THE GHOUL FROM BEYOND – 17 sierpnia o 9:00 kiedy Shane już myśli, że wszystko się ułoży znowu pojawiają się Ghule!

 

 

 

ULTIMATE X: THE MOVIE – 23 sierpnia o 20:10 poznajcie niezwykłe życie sportowców ekstremalnych! Daty i godziny mogą ulec zmianie.

 

 

NOWE ODCINKI W SIERPNIU:

SYRENY Z MAKO  – 3,10,17,24 i 31 sierpnia o godz. 10:00,

Syreny z MakoWyspa Mako od wieków chroniona jest przez syreny, które pilnie strzegą swoich tajemnic. Pewnego dnia odkrywa je pewien mężczyzna. Z tego powodu zostaje zmuszony, by dołączyć do ich społeczności.

 

 

SABRINA SEKRETY NASTOLETNIEJ CZAROWNICY –  3,10,17,24 i 31 sierpnia o godz. 9:30,

Sabrina sekret nastoletniej czarownicySabrina, pozornie zwykła nastolatka i uczennica liceum, w rzeczywistości prowadzi podwójne życie. Jest niezwykle zdolną czarownicą, która uczy się swojego fachu w szkole magii. Kiedy dwa światy, w których żyje Sabrina, łączą się ze sobą, dochodzi do niezwykłych wydarzeń, a dziewczyna musi bardzo uważać, aby nie ujawnić swojej magicznej tożsamości.

 

BLOG NA CZTERY ŁAPY sezon 2 –  9,16,23 i 30 sierpnia o godz. 9:30,

BlogNaCzteryLapyTyler (Blake Michael) i Avery (Genevieve Hannelius) są przybranym rodzeństwem. Bardzo się od siebie różnią – on jest towarzyski i nieco próżny, ona odpowiedzialna i skoncentrowana na nauce. Należą do rodziny, którą stanowią ponadto najmłodsza Chloe (Francesca Capaldi) oraz rodzice Bennett (Regan Burns) i Ellen (Beth Littleford). Kiedy w domu pojawia się pies imieniem Stan, okazuje się, że umie on mówić i zaczyna prowadzić bloga o swojej rodzinie. Dzięki swojemu psiemu punktowi widzenia pomaga on Tylerowi i Avery odnaleźć się w roli rodzeństwa, a przy okazji pomaga im w szkolnych problemach.

 

LIV I MADDIE – 9,16 i 30 sierpnia o godz. 10:30.

Liv & MaddieLiv i Maddie to identyczne bliźniaczki, które przez wiele lat nie miały ze sobą kontaktu. Teraz, po długiej rozłące, muszą nauczyć się jak radzić sobie z życiem w liceum, psotnymi braćmi i dzielącymi je różnicami!

 

 

Daty i godziny mogą ulec zmianie.

 

DISNEY CHANNEL W SIERPNIU:

powodzeniacharliePOWODZENIA CHARLIE Zabawny stitcom dla całej rodziny opowiada o przygodach nastoletniej Teddy Duncan, która nagrywa wideo-pamiętniki dla swojej młodszej siostry Charlie i najmłodszego członka rodziny.

MIESIĄC POWODZENIA CHARLIE – 2 sierpnia o godz. 10:00 specjalny odcinek „Powodzenia Jessie”, gdzie Jessie spotka się z Charlie, 9 sierpnia o godz. 10:00 nowy odcinek „Przyjęta”, w którym Charlie zawalczy o swoją przyszłość na uniwersytecie, a 23 sierpnia o godz. 10:00 dwa finałowe odcinki czwartego, ostatniego sezonu serialu!

TYDZIEŃ Z  PRZYGODAMI WRÓŻEK I SERIALEM SABRINA SEKRETY NASTOLETNIEJ CZAROWNICY – codziennie od 25 do 29 sierpnia, „Przygody wróżek” o godz. 10:10 z powtórkami o 16:50, „Sabrina. sekrety nastoletniej czarownicy” o 10:35 z powtórkami o 17:15.

TWOJE WEEKENDY –  nowe odcinki Waszych ulubionych seriali w weekendy już od 9:30

SIERPNIOWE FILMY od poniedziałku do piątku o 11:15 i 18:10 oraz weekendy o 11:00 i 18:00! Daty i godziny mogą ulec zmianie.

 

WEEKENDOWE FILMY W SIERPNIU o godz. 11:00 z powtórkami o 18:00:

MAŁA SYRENKA – 2 sierpnia,

102 DALMATYŃCZYKI – 3 sierpnia,

ZAKOCHANY KUNDEL – 9 sierpnia,

MAŁA SYRENKA 2 – 10 sierpnia,

GDZIE JEST NEMO – 16 sierpnia,

MAŁA SYRENKA 3 – 17 sierpnia,

DZWONNIK Z NOTRE DAME – 23 sierpnia,

DZWONNIK Z NOTRE DAME 2 –  24 sierpnia,

GARBI – SUPER BRYKA – 30 sierpnia,

ALADYN I KRÓL ZŁODZIEI – 31 sierpnia.

Daty i godziny mogą ulec zmianie.

 

 

 

PIERWSZY FILM DISNEY JUNIOR!

Disney Channel's "Lucky Duck"W Disney Junior wielka premiera filmu – Kaczorek Szczęściarz – w którym widzowie poznają dzielnego Kaczorka i jego nowo poznanych przyjaciół, z którymi przeżyje niesamowite przygody.

 

Ponadto premiera trzeciego sezonu serialu Jake i Piraci z Nibylandii oraz wielkie wakacyjne przyjęcie z Dosią (Klinika dla pluszaków), Zosią (Jej Wysokość zosia), Kają (Szeryf Kaja na Dzikim Zachodzie), Jake’iem (Jake i Piraci z Nibylandii), Mikim i przyjaciółmi (Klub przyjaciół Myszki Miki), Heniem (Henio Tulistworek) oraz z kurczakiem Calimero i Juliuszem Juniorem.

2.08 o godz. 8:35 – Premiera 3 sezonu Jake i Piraci z Nibylandii

23.08 o godz. 9:00 – premiera filmu Kaczorek Szczęściarz

Od 25.08 przez 2 tygodnie o godz. 11:05 – Calimero

Każda niedziela o godz. 10:30 – filmy Nowe szaty króla, Pocahontas II: Podróż do Nowego Świata, Lis i Pies, Bambi II oraz Kazorek Szczęsciarz!

Daty i godziny mogą ulec zmianie.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.