Disney XD, Disney Channel i Disney Junior w październiku 2014

star wars rebelianciKanał Disney XD wyemituje nowe seriale: „Star Wars: Rebelianci”, DISNEYXD„Misja Lanfeusta” i „Horronin” oraz nowe odcinki „Głupczaki”, „Fineasz i Ferb”, „Szczury laboratoryjne” i „Z kopyta”. Disney Channel wyemituje nowe seriale „Lato w mieście” „I Love Violetta”, „Blog kulinarny Angie”, DISNEY CHANNELnowe odcinki: „Liv i Maddie”, „Jessie”, „Sabrina: Sekret nastoletniej czarownicy”, „Blog na cztery łapy”, „Wolfblood”, „Star Wars: Rebelianci” oraz film „Lepszy model”..

 

 

DISNEY XD

NOWE SERIALE

STAR WARS REBELIANCI – 4, 18, 25 października o godz. 9.30

star wars rebelianciW galaktyce nastały mroczne czasy. Potężne Imperium ogarnia kolejne światy. Zajmuje m.in. jedną z odległych planet i wprowadza na niej rządy żelaznej ręki, rujnując życie mieszkańców. Sprytni członkowie statku kosmicznego Duch jako jedni z nielicznych przeciwstawiają się siłom Imperium. Grupa śmiałków stawia wspólnie czoła nowym, niezwykłym rywalom i wyruszy na niesamowite wyprawy, aby rozpocząć prawdziwą rewolucję.

 

MISJA LANFEUSTA (LANFEUST QUEST) – 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ,15 października o godz. 15.25,

LanfeustQuestNa planecie Troya wszyscy mają jakąś niezwykłą umiejętność, z której mogą korzystać jedynie w obecności rady starszych Eckmul. Langefust uzyskuje niezwykłą moc po tym, jak wykuwa miecz z kości Magohamotha. Lanfeust próbuje wyjaśnić zagadkę swojej niezwykłej mocy, a pirat Thanos knuje podstępny plan, by ukraść mu kość Magohamotha.

HORRONIN (SPOOKSVILLE) – 27, 28, 29, 30, 31 października o godz. 19.15.

spooksvilleNad pewnym miasteczkiem od wieków ciąży przerażająca klątwa. Za jej sprawą mieszkańcy nękani są przez nadprzyrodzone zjawiska. Pewnego dnia do osady przybywa chłopak, który odkrywa sposób na odczarowanie zgubnego zaklęcia.

NOWE ODCINKI W PAŹDZIERNIKU:

GŁUPCZAKI – 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 października o godz. 15.55,

GlupczakiBracia Dilweed i Fungus Woodchuck chronią tętniące życiem leśne miasto Ding-a-ling Springs i jego obywateli, używając do tego swojej wyimaginowanej znajomości wschodnich sztuk walki. Dysponujący ograniczoną wiedzą, ale za to absolutną pewnością siebie duet wciąż przeżywa absurdalne życiowe przygody.

 

FINEASZ I FERB sezon 3 – 25 października o godz. 9.55 (podwójny odcinek),  

Fineasz i Ferb to dwaj bracia, którzy nie lubią marnować czasu na wakacjach. W każdej nowej przygodzie towarzyszy im ich pupil – dziobak Pepe, który wydaje się być potulnym, bezmyślnym zwierzątkiem, jednak gdy tylko znika w swojej kryjówce, staje się tajnym Agentem P, którego misją jest ratowanie świata przed złym dr Dundersztycem.

 

Z KOPYTA sezon 3 – 11, 18, 25 października o godz. 8.35,

(Kickin’ it) serial komediowy USA 2012

Akademia Sztuk Walki to jedna z najgorszych placówek w nierentownej sieci szkół Bobby’ego Wasabiego. Członkowie nie wnoszą ustalonych opłat, a czynsz zalega od czterech miesięcy. Do zgranej paczki przyjaciół niezbyt chętnie dołącza nastoletni Jack (Leo Howard), który będzie ich uczył karate. Poznaje twardego obiboka Jerry’ego (Mateo Arias), niezdarnego, choć pewnego siebie Miltona (Dylan Riley Snyder), uroczego, ale niezgrabnego Eddiego (Alex Jones) oraz Rudy’ego (Jason Earles) i Kim (Olivia Holt). Nowy nauczyciel zabierze ich w miejsca, o których istnieniu nawet im się nie śniło. Czy uda mu się przywrócić szkole jej dawną chwałę i pokonać zaciekle z nią rywalizującą szkołę Golden Dragon?

 

 

SZCZURY LABORATORYJNE sezon 3 – 11, 18, 25 października o godz. 9.05,

 

Czternastoletni Leo (Tyrel Jackson Williams) zamieszkuje w nowym, wyposażonym w nowoczesne technologie domu. Do jego rodziny należą mama Tasha (Angel Parker), ojczym, wynalazca Donald Davenport (Hal Sparks) oraz zarządzający „inteligentnym domem” komputer Eddie. Niedługo po przeprowadzce Leo odkrywa podziemne laboratorium, a w nim trójkę nastolatków posiadających nadzwyczajne moce. Adam (Spencer Boldman) jest bardzo silny, Bree (Kelli Berglund) nadzwyczaj szybka, a Chase (Billy Unger) nieprzeciętnie inteligentny. Supernastolatkowie wspólnie uczą się od Leo wieść normalne życie licealistów i tylko czasem zdarzają im się wpadki związane z ich niecodziennymi cechami.

 

DISNEY CHANNEL

NOWE ODCINKI W PAŹDZIERNIKU:

LIV I MADDIE – 4, 11, 18, 25.10 o 9:00,

austinially Losy dwójki przyjaciół – ekstrawertycznego muzyka i piosenkarza Austina Moona (Ross Lynch) oraz znakomitej, choć nieśmiałej kompozytorki piosenek Ally Dawson (Laura Marano). Oboje postanawiają połączyć swoje siły, aby podbić rynek muzyczny.

 

 

 

 

JESSIE sezon 3 – 4, 11, 18, 25.10 o 10:30,

Jessie2Jessie (Debby Ryan), 18-latka z małego miasta w Teksasie, po skończeniu szkoły średniej przeprowadza się do Nowego Jorku. Bierze rok wolnego od nauki, ponieważ próbuje odnaleźć swój cel w życiu. W międzyczasie zostaje nianią w bogatej rodzinie Morgana i Christiny Rossów. Mężczyzna jest słynnym reżyserem filmowym, a jego żona, była supermodelka, świetnie prosperującą businesswoman. Mieszkają w luksusowym apartamencie na Upper East Side i mają czworo dzieci, z których trójka, ta którą opiekuje się Jessie, została adoptowana miesiąc przed jej przybyciem. Każde z dzieci pochodzi z innej części świata i jest w innym wieku. Mają różne charaktery i każde na swój sposób próbuje narzucić własne zdanie innym. Razem z dziećmi w domu mieszka dwumetrowa jaszczurka. Główną rolę w serialu gra Debby Ryan, znana z wielu produkcji Disneya, m.in. serialu „Nie ma to jak statek” i filmu „Szesnaście życzeń”.

 

SABRINA, SEKRETY NASTOLETNIEJ CZAROWNICY – 5, 12.10 o 8:30 i 26.10 o 8:15,

Sabrina sekret nastoletniej czarownicySabrina, pozornie zwykła nastolatka i uczennica liceum, w rzeczywistości prowadzi podwójne życie. Jest niezwykle zdolną czarownicą, która uczy się swojego fachu w szkole magii. Kiedy dwa światy, w których żyje Sabrina, łączą się ze sobą, dochodzi do niezwykłych wydarzeń, a dziewczyna musi bardzo uważać, aby nie ujawnić swojej magicznej tożsamości.

 

BLOG NA CZTERY ŁAPY sezon 2 – 5, 12.10 o 9:30,

BlogNaCzteryLapyTyler (Blake Michael) i Avery (Genevieve Hannelius) są przybranym rodzeństwem. Bardzo się od siebie różnią – on jest towarzyski i nieco próżny, ona odpowiedzialna i skoncentrowana na nauce. Należą do rodziny, którą stanowią ponadto najmłodsza Chloe (Francesca Capaldi) oraz rodzice Bennett (Regan Burns) i Ellen (Beth Littleford). Kiedy w domu pojawia się pies imieniem Stan, okazuje się, że umie on mówić i zaczyna prowadzić bloga o swojej rodzinie. Dzięki swojemu psiemu punktowi widzenia pomaga on Tylerowi i Avery odnaleźć się w roli rodzeństwa, a przy okazji pomaga im w szkolnych problemach.

 

WOLFBLOOD sezon 2 – 6, 13, 20 i 27.10 o 19:30,

wolfbloodBycie nastolatkiem nie jest łatwe. A bycie nastoletnim wilkołakiem jest dziesięć razy trudniejsze. 14-letni Maddy kocha swoje umiejętności – wyostrzone zmysły, bycie szybszym, silniejszym i bardziej eleganckim — ale nienawidzi tajemnicy, jaka się z tym wiąże.

 

 

STAR WARS REBELIANCI – 17.10 o 14:45 i 31.10 o 14:30,

star wars rebelianciW galaktyce nastały mroczne czasy. Potężne Imperium ogarnia kolejne światy. Zajmuje m.in. jedną z odległych planet i wprowadza na niej rządy żelaznej ręki, rujnując życie mieszkańców. Sprytni członkowie statku kosmicznego Duch jako jedni z nielicznych przeciwstawiają się siłom Imperium. Grupa śmiałków stawia wspólnie czoła nowym, niezwykłym rywalom i wyruszy na niesamowite wyprawy, aby rozpocząć prawdziwą rewolucję.

 

I LOVE VIOLETTA – 25, 26.10 o 8:45,

Najbardziej aktualne doniesienia o „Violetcie”. Prowadzące program zdradzą informacje o aktorach, wyjawią zakulisowe historie oraz najciekawsze wydarzenia w kolejnych odcinkach serialu. Odpowiedzą także na pytania widzów, które można zadawać na stronie www.disney.pl. W studiu pojawią się goście specjalni. Nie zabraknie również doniesień o modzie i dużej ilości dobrej muzyki.

 

LATO W MIEŚCIE – 20-24.10 o 17:00 i 27-31.10 o 17:00,

lato w miescieNastolatki Danny, Elinor, Tamary i Dafi, które od pierwszej klasy mieszkają w jednym bloku w Tel Awiwie, przysięgły sobie wieczną przyjaźń. Gdy podczas wakacji Danny przeprowadza się do Włoch, koleżanki nadal chcą mieć z nią kontakt. Codziennie przez internet opowiadają jej, co się u nich dzieje, planują też odwiedzić Danny pod koniec wakacji.

BLOG KULINARNY ANGIE – 20-24.10 o 12:30 i 27-31.10 o 12:30.

Daty i godziny mogą ulec zmianie.

 

FILMY W PAŹDZIERNIKU:

MULAN – 4.10 o 11:00,

MAŁA SYRENKA – 5.10 o 18:00,

ALADYN I KRÓL ZŁODZIEI – 6.10 o 18:00,

TEEN BEACH MOVIE – 11.10 o 11:00,

MAŁA SYRENKA 2 – 12.10 o 18:00,

LIZZIE MCGUIRE – 13.10 o 18:00,

LEPSZY MODEL – 18.10 o 11:00, PREMIERA

„Lepszy model” to film współczesny, ale opowiadający o przyszłości. Przedstawia historię dwóch najlepszych przyjaciółek – Gabby i Mae – zafascynowanych nowymi technologiami. Dziewczyny są znudzone nieciekawymi chłopakami, których spotykają na co dzień, dlatego postanawiają… stworzyć na komputerze idealną wersję mężczyzny. I to zaledwie dzięki kilku kliknięciom myszki i połączeniu z internetem! Dziewczyny dokonują swego dzieła, jednak nie zdają sobie sprawy, że aktywują przypadkiem robota-superżołnierza. Życie przyjaciółek staje do góry nogami, kiedy on – Albert, wrażliwy i uroczy maczo – nagle zjawia się w ich szkole!

Premiera filmu 18 października o godz. 11:00 w Disney Channel!

MAŁA SYRENKA 3 – 19.10 o 11:00,

WYZNANIA MAŁOLETNIEJ GWIAZDY – 25.10 o 18:00,

KSIĘŻNICZKA NA LODZIE – 26.10 o 11:00,

POTWORNIASTE HALLOWEEN – 31.10 o 18:00.

Daty i godziny mogą ulec zmianie.

 

 DISNEY JUNIOR

STRASZNIE ŚMIESZNA ZABAWA

Hurra! Mamy zupełnie nowy blok klasycznych animacji Disneya. Dołącz do nas po potrójne perypetie, zabawę i przygody! Zabiorą nas tam: Chip i Dale, Gumisie oraz Kacze Opowieści. Następnie spędź czas z Myszką Minnie w dedykowanych odcinkach Klubu przyjaciół Myszki Miki oraz Butiku Minnie. Odwiedź Goofy’ego, który swoją magiczną sztuczką sprawi, że wszystkie opowieści na dobranoc znikną z książek w Klubie przyjaciół Myszki Miki! Sprawdź, co się wydarzy i jaką dobranockę usłyszą przyjaciele. Zapoznaj się z blokiem baśniowych opowieści, w skład którego wchodzą: Jej Wysokość Zosia, Jake i Piraci z Nibylandii oraz Henio Tulistworek. A na koniec przygotuj się na strasznie śmieszną zabawę w Halloween z Disney Junior.

 

KLASYCZNE ANIMACJE codziennie o 15:30

MYSZKA MINNIE OD 6.10 O 8:00

KLUB PRZYJACIÓŁ MYSZKI MIKI (ODCINEK Z GOOFYM) 25.10 O 10:30

HALLOWEEN 31.10

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.