Disney XD, Disney Channel i Disney Junior w marcu 2016

straznicy galaktyki serialW marcu na kanale Disney XD DISNEYXDobejrzymy nowy serial animowany „Strażnicy galaktyki”, nowe odcinki seriali: „Pokemon XY”, „Kornisz i Fistach”, „Supa Strikas” oraz „Astro małpy„. Na kanale Disney Channel odcinek specjalny „Lwia straż: Powrót”, 2 sezon serialu „Kirby Buckets”, 2 sezon serialu „Alex i spółka”, nowe odcinki: „K.C. nastoletnia agentka”, „Liv i Maddie”, Wodogrzmoty małe” oraz „Dziewczyna poznaje świat”.DISNEY CHANNEL

 

MARCOWE PREMIERY W DISNEY XD:

 

KORNISZ I FISTACH: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, MARCA O 16:35,

kornisz i fistaszTych dwóch kumpli w zaskakujący sposób pokaże Wam, jak być najbardziej oryginalnym z oryginalnych oraz jak cieszyć się nawet najmniejszym zwycięstwem.

 

 

 

POKEMON XY: 1, 2, 3, 4, 5, 6,  MARCA 14:20,

pokemon xyAsh Ketchum i Pikachu razem wyruszą na teren Kalos, gdzie spotykają nowych przyjaciół, Clemonta i Bonnie. Ash spotka także swoją przyjaciółkę z dzieciństwa, Serenę, złapie nowe Pokemony z Kalos oraz znajdzie nowych rywali do walk w Lidze Kalos.

 

 

WEEKENDOWY MARATON SUPA STRIKAS: 5, 12 MARCA OD 9:00,

supa strikasW serialu „Supa Strikas” widzowie zobaczą imponujące obrony, śmiałe ataki i spektakularne bramki, a wszystko w atmosferze zaciętej rywalizacji, trwającej do ostatniego gwizdka. Zupełnie nowe przygody utalentowanych zawodników futbolowej drużyny Supa Strikas to znakomita propozycja dla młodych fanów piłki nożnej.

 

 

 

STRAŻNICY GALAKTYKI: 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 MARCA O 18:25,

straznicy galaktyki serialSerial animowany z udziałem bohaterów filmu „Strażnicy Galaktyki”.

 

 

 

 

 

 

ASTRO-MAŁPY: 28, 29, 30, 21 MARCA O 16:10.

astro malpy

Przygody dwóch małp, Gusa i jego brata Wally’ego, którzy z pomocą swojego przyjaciela robota YAY-OK przemierzają wszechświat, szukając grożących mu niebezpieczeństw. Za wszelką cenę pragną zostać bohaterami, dlatego są zawsze gotowi na intergalaktyczne wyzwania. Astronauci mają mnóstwo misji do wykonania, dlatego nigdy nie mogą narzekać na nudę.

 

 

 

MARCOWE PREMIERY FILMOWE W KAŻDY WEEKEND O 11:15:

TOY STORY: 5 MARCA,

POKEMON 13: 6 MARCA,

NA PSA UROK: 12 MARCA,

POKEMON 14: 13 MARCA,

GWIEZDNY ZAPRZĘG: 19 MARCA,

POKEMON 15: 20 MARCA.

 

ŚWIĘTA WIELKANOCNE W DISNEY XD:

TARZAN 2: 24 MARCA O 11:15,

FINEASZ I FERB: PODRÓŻ W DRUGIM WYMIARZE: 25 MARCA O 11:15,

MARATON STAR WARS: REBELIANCI: 25 MARCA OD 12:35,

DAWNO TEMU W TRAWIE: 26 MARCA O 11:15,

POKEMON 16: 27 MARCA O 11:15.

 

GODZINY EMISJI MOGĄ ULEC ZMIANIE!

 

 

 

 

DISNEY CHANNEL W MARCU:

 

DRUGI SEZON SERIALU „ALEX I SPÓŁKA” – Oglądajcie nowe odcinki od poniedziałku do piątku o 20:00 już od 7 marca!

ALEX I SPÓŁKA – 7-11, 14-18, 21-13 marca o 20:00;

alex i spolkaPoznajcie Alexa i jego przyjaciół, którzy chodzą do pełnego zasad Instytutu Melshera. Czy uda im się założyć zespół pomimo zakazu śpiewu?

 

 

 

LWIA STRAŻ: POWRÓT – Zobaczcie dalsze losy mieszkańców Lwiej Ziemi w specjalnym odcinku serialu „Lwia straż”! Premiera już 26 marca o 11:55!

lwia straz powrotLWIA STRAŻ: POWRÓT – 26 marca o 11:55, powtórki następnego dnia o 8:30 i 18:00.

 

 

 

 

 

 

 

DRUGI SEZON KIRBY BUCKETS – Oglądajcie nowe przygody Kirby’ego o 11:00 w każdą sobotę i niedzielę już od 12 marca!

KIRBY BUCKETS – 12, 13, 19, 20, 26, 27 marca o 11:00;

KIRBY BUCKETSKirby Buckets chce zostać słynnym animatorem tak, jak jego idol: Mac MacCallister. Chłopiec ma ogromny dar – jego rysunki ożywają. Codziennie Kirby i jego dwaj przyjaciele wybierają się w podróż pełną nieprzewidywalnych zdarzeń.

 

 

 

NOWE ODCINKI SERIALU „WODOGRZMOTY MAŁE” – Czy Dipper i Mabel uratują świat przed Billem? Oglądajcie nowe odcinki serialu już w każdą sobotę od 12 marca o 11:30!

WODOGRZMOTY MAŁE – 12, 19, 26 marca o 11:30;

Odkryj sekrety Wodogrzmotów Małych w naszym specjalnym maratonie, w którym czeka na Ciebie 6 zupełnie nowych odcinków. Zdradzimy Ci kilka tajemnic, o których nie miałeś pojęcia, więc miej oczy szeroko otwarte!

 

 

NOWE ODCINKI:

 

LIV I MADDIE – 4 marca o 16:30,

DOVE CAMERONLiv i Maddie to identyczne bliźniaczki, które przez wiele lat nie miały ze sobą kontaktu. Teraz, po długiej rozłące, muszą nauczyć się jak radzić sobie z życiem w liceum, psotnymi braćmi i dzielącymi je różnicami!

 

 

 

 

TO NIE JA – 4, 11, 18, 25 marca o 17:00;

to nie jaSiostra i brat bliźniacy Lindy (Olivia Holt) i Logan (Austin North) Watsonowie, oraz trójka ich najlepszych przyjaciół, rozpoczynają pierwszy rok nauki w liceum. Ambitnie uczniowie mają wyjątkowy talent do wpadania w kłopoty, z których nie zawsze im się łatwo później wydostać. Na początku każdego odcinka widzowie dowiadują się, jak doszło do dziwacznej sytuacji, a ciąg dalszy to nie pozbawiona retrospekcji relacja rodzeństwa o tym, jakie miała ona konsekwencje i jak udało się z nią uporać.

 

 

K.C. NASTOLETNIA AGENTKA – 11, 18, 25 marca o 16:30;

Nastoletnia agentkaWaszyngton. Licealistka K.C. Cooper (Zendaya Coleman) jest matematycznym geniuszem. Dziewczyna chce zostać tajnym agentem, tak jak jej matka Kira (Tammy Townsend) i ojciec Craig (Kadeem Hardison). Nastolatka przeżywa liczne przygody, realizując zlecone jej misje.

 

 

DZIEWCZYNA POZNAJE ŚWIAT – 4, 11, 18, 25 marca o 17:30;

dziewczyna poznaje swiatMinęło kilkanaście lat od chwili, kiedy Cory Matthews (Ben Savage) i Topanga (Danielle Fishel) wzięli ślub. Obecnie mają dwójkę dzieci, a ich nastoletnia córka Riley Matthews (Rowan Blanchard) jest uczennicą gimnazjum. Dziewczyna ma najlepszą przyjaciółkę Mayę (Sabrina Carpenter), która jest od niej znacznie bardziej przebojowa. Z kolei Cory jest nauczycielem historii w szkole, w której uczy się jego córka. Riley na co dzień boryka się z podobnymi problemami jak jej rodzice, kiedy byli młodzi. Życie wydaje się jej strasznie skomplikowane, ale z pomocą rodziny i przyjaciół próbuje odnaleźć swoje miejsce w świecie. Produkcja jest kontynuacją serialu „Chłopiec poznaje świat”.

 

 

PRZYBIJ PIĄTEK – W tym miesiącu w PRZYBIJ PIĄTKU zobaczycie nowe odcinki „Liv i Maddie”, „K.C. Nastoletnia agentka”, „To nie ja” i „Dziewczyna poznaje świat”. Po trzech premierowych odcinkach czekają na Was najlepsze seanse filmowe! Nie przegapcie w każdy piątek od 16:30!

 

POPOŁUDNIE Z KRESKÓWKAMI – Oglądajcie najlepsze animowane przygody od poniedziałku do piątku o 15:00!

 

Daty i godziny mogą ulec zmianie.

 

 

 

Disney Junior

Filmy Król Lew – w soboty o 10:25 i 16:15
Lwia Straż: Powrót – 26.03 o 9:00
Ruszaj się z Disney Junior – codziennie od 28.03 o 12:00

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Gadu-Gadu Live
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • RSS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.