Disney XD, Disney Channel i Disney Junior w lutym 2015

Slugterra Powrot sluzakow pieciu zywiolowW lutym na kanale Disney XD nowe DISNEYXDodcinki: „Misja Lanfeusta”, Hulg i agenci Miazgi”, „Szczury laboratoryjne”, „Oddział specjalny”,  „Japanizi: Gonoć, gonić, gonić” oraz nowy film DISNEY CHANNELSlugterra: Powrót śluzaków pięciu żywiołów”. Na kanale Disney Channel nowy 2 sezon serialu „Liv i Maddie” oraz nowe odcinki „Violetta” I Love Violetta”, „Wodogrzmoty małe”, Rysuj i graj”, Dziewczyna poznaje świat” i „Sabrina: Sekret nastoletniej czarownicy”,

 

NOWE ODCINKI W LUTYM:

MISJA LANFEUSTA – 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 16 lutego o 15:20.

LanfeustQuestNa planecie Troya wszyscy mają jakąś niezwykłą umiejętność, z której mogą korzystać jedynie w obecności rady starszych Eckmul. Langefust uzyskuje niezwykłą moc po tym, jak wykuwa miecz z kości Magohamotha. Lanfeust próbuje wyjaśnić zagadkę swojej niezwykłej mocy, a pirat Thanos knuje podstępny plan, by ukraść mu kość Magohamotha.

 

SZCZURY LABORATORYJNE sezon 3 – 7, 14, 21, 28 lutego o 9:05.

Czternastoletni Leo (Tyrel Jackson Williams) zamieszkuje w nowym, wyposażonym w nowoczesne technologie domu. Do jego rodziny należą mama Tasha (Angel Parker), ojczym, wynalazca Donald Davenport (Hal Sparks) oraz zarządzający „inteligentnym domem” komputer Eddie. Niedługo po przeprowadzce Leo odkrywa podziemne laboratorium, a w nim trójkę nastolatków posiadających nadzwyczajne moce. Adam (Spencer Boldman) jest bardzo silny, Bree (Kelli Berglund) nadzwyczaj szybka, a Chase (Billy Unger) nieprzeciętnie inteligentny. Supernastolatkowie wspólnie uczą się od Leo wieść normalne życie licealistów i tylko czasem zdarzają im się wpadki związane z ich niecodziennymi cechami.

ODDZIAŁ SPECJALNY – 7, 14, 21, 28 lutego o 9:55.

Oddzial specjalnyPo odkryciu tajnego skrzydła szpitala, służącego leczeniu superbohaterów, Kaz i Oliver dowiadują się, że komiksy to prawdziwe historie superbohaterów żyjących pośród nas. Chłopcy zyskują szansę, aby właściwie wykorzystać swoją wiedzę o komiksach w ramach najlepszych zajęć pozaszkolnych w historii – będą ratować ludzi, którzy ratują świat. W serialu występują Bradley Steven Perry („Powodzenia Charlie”) oraz Jake Short („Nadzdolni”).

 

 

HULK I AGENCI M.I.A.Z.G.I. – 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19 lutego o 15:45.

Hulk I Agenci S.M.A.S.H.Hulk I Agenci S.M.A.S.H.Największy, najsilniejszy, najpotężniejszy superbohater z serii Marvel Universe wkracza do Disney XD!

 

 

 

 

JAPANIZI GONIĆ GONIĆ GONG – 23, 24, 25, 26, 27 lutego o 18:20.

japanizi goingZobaczcie zupełnie nowy teleturniej w którym uczestnicy muszą bronić się przed ninja!

 

 

 

 

PREMIERY FILMOWE W LUTYM:

Slugterra Powrot sluzakow pieciu zywiolowSlugterra: Powrót śluzaków pięciu żywiołów (Slugterra: Return of the Elementals) – 1 lutego o 9:05.

 

 

 

 

Biały Kieł 2: Legenda o Białym Wilku – 14 lutego o 19:35

 

FILMY POKEMON W LUTYM:

Pokemon Movie 11 – 16 lutego o 9:05.

Pokemon Movie 12 – 17 lutego o 9:05. Pokemon Movie

13 – 18 lutego o 9:05. Pokemon Movie

14 – 19 lutego o 9:05. Pokemon Movie

15 – 20 lutego o 9:05.

 

DISNEY CHANNEL W LUTYM:

NOWE ODCINKI:

 

VIOLETTA 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12 i 13 lutego o 16:00.

Violetta2Violetta (Martina Stoessel) wychowuje się pod okiem surowego i nadopiekuńczego ojca, Germána (Diego Ramos), który skrzętnie ukrywa przed nią informacje o jej zmarłej matce, słynnej aktorce musicalowej. Po kilku latach spędzonych w Europie nastolatka wróciła do rodzinnego Buenos Aires. Tam uczy się w Studiu 21, prestiżowej szkoły dla najzdolniejszych młodych artystów świata. Violetta już wie, że najważniejsza w jej życiu będzie muzyka. Nastolatka jest coraz bardziej pewna siebie i gotowa na wielką karierę. Gorzej z randkami z chłopakami, do których nie dopuszcza ojciec. Violetta wciąż musi też radzić sobie z zazdrosną koleżanką, która robi wszystko, żeby z nią wygrać.

 

I ♥ Violetta 7 i 14 lutego o 8:45.

I_VIOLETTA Najbardziej aktualne doniesienia o „Violetcie”. Prowadzące program zdradzą informacje o aktorach, wyjawią zakulisowe historie oraz najciekawsze wydarzenia w kolejnych odcinkach serialu. Odpowiedzą także na pytania widzów, które można zadawać na stronie www.disney.pl. W studiu pojawią się goście specjalni. Nie zabraknie również doniesień o modzie i dużej ilości dobrej muzyki.

 

 

WODOGRZMOTY MAŁE sezon 2 – 8, 15 i 22 lutego o 10:00.

wodogrzmotymaleDalszy ciąg przygód Dippera i Mabel. Czy zdołają odkryć wszystkie tajemnice Wodogrzmotów Małych?

 

 

 

RYSUJ I GRAJ 1, 7, 8, 14, 15, 21, 22, 28 i 29 lutego o 8:20.

Rysuj i grajUczestnicy teleturnieju muszą wykazać się talentem i zdolnościami artystycznymi, odgadując treść rysunków.

 

 

 

 

DZIEWCZYNA POZNAJE ŚWIAT 7, 14, 21 i 28 lutego o 9:30.

dziewczyna poznaje swiatMinęło kilkanaście lat od chwili, kiedy Cory Matthews (Ben Savage) i Topanga (Danielle Fishel) wzięli ślub. Obecnie mają dwójkę dzieci, a ich nastoletnia córka Riley Matthews (Rowan Blanchard) jest uczennicą gimnazjum. Dziewczyna ma najlepszą przyjaciółkę Mayę (Sabrina Carpenter), która jest od niej znacznie bardziej przebojowa. Z kolei Cory jest nauczycielem historii w szkole, w której uczy się jego córka. Riley na co dzień boryka się z podobnymi problemami jak jej rodzice, kiedy byli młodzi. Życie wydaje się jej strasznie skomplikowane, ale z pomocą rodziny i przyjaciół próbuje odnaleźć swoje miejsce w świecie. Produkcja jest kontynuacją serialu „Chłopiec poznaje świat”.

 

 
Start 2. sezonu LIV I MADDIE – 7 lutego o 9:00 oraz o 16:00!

LIV I MADDIE 7, 14, 21, 22 i 28 lutego o 9:00.

Liv & Maddie Losy dwójki przyjaciół – ekstrawertycznego muzyka i piosenkarza Austina Moona (Ross Lynch) oraz znakomitej, choć nieśmiałej kompozytorki piosenek Ally Dawson (Laura Marano). Oboje postanawiają połączyć swoje siły, aby podbić rynek muzyczny.

 

 

SABRINA SEKRETY NASTOLETNIEJ CZAROWNICY 15 i 22 lutego o 9:30.

Sabrina sekret nastoletniej czarownicySabrina, pozornie zwykła nastolatka i uczennica liceum, w rzeczywistości prowadzi podwójne życie. Jest niezwykle zdolną czarownicą, która uczy się swojego fachu w szkole magii. Kiedy dwa światy, w których żyje Sabrina, łączą się ze sobą, dochodzi do niezwykłych wydarzeń, a dziewczyna musi bardzo uważać, aby nie ujawnić swojej magicznej tożsamości.

 

NAJLEPSI KUMPLE! Luty to miesiąc najlepszych kumpli – będziemy emitować podwójne odcinki Waszych ulubionych seriali:
AUSTIN I ALLY, BLOG NA CZTERY ŁAPY, DZIEWCZYNA POZNAJE SWIAT oraz MÓJ KUMPEL DUCH. Start – codziennie o 10:10 oraz 15:00.

 

NIE Z TEGO ŚWIATA – nie przegapcie niezwykłego, kosmicznego weekendu Disney Channel już 31 stycznia oraz 1 lutego o 12:40. Będziemy emitować filmy WALL-E oraz
FINEASZ I FERB: PODRÓŻ W DRUGIM WYMIARZE.
LUTOWE PREMIERY FILMOWE:
Przygotujcie się na cztery filmy w każdy weekend o 11:00 oraz 18:00! Pokażemy między innymi:
HENNY PENNY, LIZZIE MCGUIRE, ALLADYN, TOY STORY, GARBI – SUPER BRYKA oraz 102 DALMATYŃCZYKI!
Daty i godziny mogą ulec zmianie.

DISNEY JUNIOR

 

Agent specjalny Oso, codziennie od 16.02 o 8:05

Klinika dla pluszaków soboty o 9:25

Jake i piraci z Nibylandii weekendowe maratony od 10:30

Calimero

Zou i Juliusz Junior

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.