Disney XD, Disney Channel i Disney Junior w listopadzie 2014

szczezujskiKanał Disney XD wyemituje nowe seriale: „Szczeżujski” i „Supa Strikas”  DISNEYXD oraz nowe odcinki „Star Wars: Rebelianci”, „Nowe kroniki Yody”, „Horronin”, „Pokemon X Y”, „Szczury laboratoryjne” i „Z kopyta”. Disney Channel wyemituje nowy seriale „Dziewczyna poznaje świat”, nowy 3 sezon „Violetty”, specjalny koncert Violetty  oraz nowe odcinki: „Lato w mieście” „I Love Violetta”, „Blog kulinarny Angie”, DISNEY CHANNEL„Austin i Ally”, „Jessie”, „Sabrina: Sekret nastoletniej czarownicy”, „Blog na cztery łapy”, „Wolfblood” i „To nie ja”. W Disney Junior nowy program „Ruszaj się z Mikim I przyjaciółmi” oraz nowe odcinki: „Jej Wysokość Zosia” i „Klub przyjaciół Myszki Miki”.

 

DISNEY XD

NOWE SERIALE:

SZCZEŻUJSKI (BOYSTER) – 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 listopada o godz. 16.25,

szczezujskiBoyster jest pół chłopcem i pół ostrygą. Rozumie język wielorybów, a ze zjedzonej kredy potrafi zrobić perły. Ukrywa jednak swoje niezwykłe umiejętności, bo zależy mu, aby wszyscy traktowali go jak zwyczajnego chłopca.

 

 

SUPA STRIKAS – codziennie od 3 do 30 listopada o 15.55,

supa strikasW serialu „Supa Strikas” widzowie zobaczą imponujące obrony, śmiałe ataki i spektakularne bramki, a wszystko w atmosferze zaciętej rywalizacji, trwającej do ostatniego gwizdka. Zupełnie nowe przygody utalentowanych zawodników futbolowej drużyny Supa Strikas to znakomita propozycja dla młodych fanów piłki nożnej.

 

NOWE ODCINKI W LISTOPADZIE:

STAR WARS REBELIANCI – 1, 8, 15, 22 listopada o godz. 9.30,

star wars rebelianciW galaktyce nastały mroczne czasy. Potężne Imperium ogarnia kolejne światy. Zajmuje m.in. jedną z odległych planet i wprowadza na niej rządy żelaznej ręki, rujnując życie mieszkańców. Sprytni członkowie statku kosmicznego Duch jako jedni z nielicznych przeciwstawiają się siłom Imperium. Grupa śmiałków stawia wspólnie czoła nowym, niezwykłym rywalom i wyruszy na niesamowite wyprawy, aby rozpocząć prawdziwą rewolucję.

 

SZCZURY LABORATORYJNE sezon 3 – 1, 8, 15, 22, 29 listopada o godz. 9.05,

Czternastoletni Leo (Tyrel Jackson Williams) zamieszkuje w nowym, wyposażonym w nowoczesne technologie domu. Do jego rodziny należą mama Tasha (Angel Parker), ojczym, wynalazca Donald Davenport (Hal Sparks) oraz zarządzający „inteligentnym domem” komputer Eddie. Niedługo po przeprowadzce Leo odkrywa podziemne laboratorium, a w nim trójkę nastolatków posiadających nadzwyczajne moce. Adam (Spencer Boldman) jest bardzo silny, Bree (Kelli Berglund) nadzwyczaj szybka, a Chase (Billy Unger) nieprzeciętnie inteligentny. Supernastolatkowie wspólnie uczą się od Leo wieść normalne życie licealistów i tylko czasem zdarzają im się wpadki związane z ich niecodziennymi cechami.

 

Z KOPYTA sezon 3– 1, 8, 15, 22, 29 listopada o godz. 8.35,

(Kickin’ it) serial komediowy USA 2012

Akademia Sztuk Walki to jedna z najgorszych placówek w nierentownej sieci szkół Bobby’ego Wasabiego. Członkowie nie wnoszą ustalonych opłat, a czynsz zalega od czterech miesięcy. Do zgranej paczki przyjaciół niezbyt chętnie dołącza nastoletni Jack (Leo Howard), który będzie ich uczył karate. Poznaje twardego obiboka Jerry’ego (Mateo Arias), niezdarnego, choć pewnego siebie Miltona (Dylan Riley Snyder), uroczego, ale niezgrabnego Eddiego (Alex Jones) oraz Rudy’ego (Jason Earles) i Kim (Olivia Holt). Nowy nauczyciel zabierze ich w miejsca, o których istnieniu nawet im się nie śniło. Czy uda mu się przywrócić szkole jej dawną chwałę i pokonać zaciekle z nią rywalizującą szkołę Golden Dragon?

 

NOWE KRONIKI YODY – 29 listopada o 9.30.

 

POKEMON XY – 3-14 listopada o 14.30,

pokemon xyAsh Ketchum i Pikachu razem wyruszą na teren Kalos, gdzie spotykają nowych przyjaciół, Clemonta i Bonnie. Ash spotka także swoją przyjaciółkę z dzieciństwa, Serenę, złapie nowe Pokemony z Kalos oraz znajdzie nowych rywali do walk w Lidze Kalos.

 

 

 

HORRONIN – 1, 2, 3, 4 listopada o godz. 19.15.

spooksvilleNad pewnym miasteczkiem od wieków ciąży przerażająca klątwa. Za jej sprawą mieszkańcy nękani są przez nadprzyrodzone zjawiska. Pewnego dnia do osady przybywa chłopak, który odkrywa sposób na odczarowanie zgubnego zaklęcia.

 

DISNEY CHANNEL W LISTOPADZIE:

NOWY SERIAL:

DZIEWCZYNA POZNAJE ŚWIAT – pierwszy odcinek 29 listopada o 9:30 z powtórkami o 16:00 i 20:00.

 

DLA FANÓW VIOLETTY:

PREMIERA TRZECIEGO SEZONU –  10 listopada o 16:00. Nowe odcinki zawsze o 16:00 od poniedziałku do piątku 10-14, 17-21 oraz 24-28 listopada z powtórkami o 20:00.

Violetta2Violetta (Martina Stoessel) wychowuje się pod okiem surowego i nadopiekuńczego ojca, Germána (Diego Ramos), który skrzętnie ukrywa przed nią informacje o jej zmarłej matce, słynnej aktorce musicalowej. Po kilku latach spędzonych w Europie nastolatka wróciła do rodzinnego Buenos Aires. Tam uczy się w Studiu 21, prestiżowej szkoły dla najzdolniejszych młodych artystów świata. Violetta już wie, że najważniejsza w jej życiu będzie muzyka. Nastolatka jest coraz bardziej pewna siebie i gotowa na wielką karierę. Gorzej z randkami z chłopakami, do których nie dopuszcza ojciec. Violetta wciąż musi też radzić sobie z zazdrosną koleżanką, która robi wszystko, żeby z nią wygrać.

 

Specjalny koncert Violetty 9 listopada o 11:00 z powtórką o 18:00.

I <3 VIOLETTA –  15, 22 oraz 29 listopada o godz. 8:45.

I_VIOLETTA Najbardziej aktualne doniesienia o „Violetcie”. Prowadzące program zdradzą informacje o aktorach, wyjawią zakulisowe historie oraz najciekawsze wydarzenia w kolejnych odcinkach serialu. Odpowiedzą także na pytania widzów, które można zadawać na stronie www.disney.pl. W studiu pojawią się goście specjalni. Nie zabraknie również doniesień o modzie i dużej ilości dobrej muzyki.

 

NOWE ODCINKI:

AUSTIN I ALLY  –  1, 8, 15 i 29 listopada o godz.07:45,

austinially Losy dwójki przyjaciół – ekstrawertycznego muzyka i piosenkarza Austina Moona (Ross Lynch) oraz znakomitej, choć nieśmiałej kompozytorki piosenek Ally Dawson (Laura Marano). Oboje postanawiają połączyć swoje siły, aby podbić rynek muzyczny.

 

 

 

JESSIE sezon 3– 1 i 8 listopada o godz.10:30,

Jessie2Jessie (Debby Ryan), 18-latka z małego miasta w Teksasie, po skończeniu szkoły średniej przeprowadza się do Nowego Jorku. Bierze rok wolnego od nauki, ponieważ próbuje odnaleźć swój cel w życiu. W międzyczasie zostaje nianią w bogatej rodzinie Morgana i Christiny Rossów. Mężczyzna jest słynnym reżyserem filmowym, a jego żona, była supermodelka, świetnie prosperującą businesswoman. Mieszkają w luksusowym apartamencie na Upper East Side i mają czworo dzieci, z których trójka, ta którą opiekuje się Jessie, została adoptowana miesiąc przed jej przybyciem. Każde z dzieci pochodzi z innej części świata i jest w innym wieku. Mają różne charaktery i każde na swój sposób próbuje narzucić własne zdanie innym. Razem z dziećmi w domu mieszka dwumetrowa jaszczurka. Główną rolę w serialu gra Debby Ryan, znana z wielu produkcji Disneya, m.in. serialu „Nie ma to jak statek” i filmu „Szesnaście życzeń”.

 

SABRINA SEKRETY NASTOLETNIEJ CZAROWNICY –  2, 9, 16, 23 i 30 listopada o godz. 8:15,

Sabrina sekret nastoletniej czarownicySabrina, pozornie zwykła nastolatka i uczennica liceum, w rzeczywistości prowadzi podwójne życie. Jest niezwykle zdolną czarownicą, która uczy się swojego fachu w szkole magii. Kiedy dwa światy, w których żyje Sabrina, łączą się ze sobą, dochodzi do niezwykłych wydarzeń, a dziewczyna musi bardzo uważać, aby nie ujawnić swojej magicznej tożsamości.

 

TO NIE JA –  2, 9, 16 i 23 listopada o godz. 10:00,

to nie jaSiostra i brat bliźniacy Lindy (Olivia Holt) i Logan (Austin North) Watsonowie, oraz trójka ich najlepszych przyjaciół, rozpoczynają pierwszy rok nauki w liceum. Ambitnie uczniowie mają wyjątkowy talent do wpadania w kłopoty, z których nie zawsze im się łatwo później wydostać. Na początku każdego odcinka widzowie dowiadują się, jak doszło do dziwacznej sytuacji, a ciąg dalszy to nie pozbawiona retrospekcji relacja rodzeństwa o tym, jakie miała ona konsekwencje i jak udało się z nią uporać.

 

 

BLOG NA CZTERY ŁAPY –  15 i 22 listopada o godz. 9:00,

BlogNaCzteryLapyTyler (Blake Michael) i Avery (Genevieve Hannelius) są przybranym rodzeństwem. Bardzo się od siebie różnią – on jest towarzyski i nieco próżny, ona odpowiedzialna i skoncentrowana na nauce. Należą do rodziny, którą stanowią ponadto najmłodsza Chloe (Francesca Capaldi) oraz rodzice Bennett (Regan Burns) i Ellen (Beth Littleford). Kiedy w domu pojawia się pies imieniem Stan, okazuje się, że umie on mówić i zaczyna prowadzić bloga o swojej rodzinie. Dzięki swojemu psiemu punktowi widzenia pomaga on Tylerowi i Avery odnaleźć się w roli rodzeństwa, a przy okazji pomaga im w szkolnych problemach.

 

WOLFBLOOD sezon 2 – 3, 10, 17, 24 listopada o godz. 19:30.

wolfbloodBycie nastolatkiem nie jest łatwe. A bycie nastoletnim wilkołakiem jest dziesięć razy trudniejsze. 14-letni Maddy kocha swoje umiejętności – wyostrzone zmysły, bycie szybszym, silniejszym i bardziej eleganckim — ale nienawidzi tajemnicy, jaka się z tym wiąże.

 

BLOG KULINARNY ANGIE  –  o 12:30 od poniedziałku do piątku 3-7 oraz 10-14 listopada z powtórkami o 15:45,

magazyn kulinarny

 

LATO W MIEŚCIE – o 16:50 od poniedziałku do piątku 3-7 listopada z powtórkami o 20:50.

lato w miescieNastolatki Danny, Elinor, Tamary i Dafi, które od pierwszej klasy mieszkają w jednym bloku w Tel Awiwie, przysięgły sobie wieczną przyjaźń. Gdy podczas wakacji Danny przeprowadza się do Włoch, koleżanki nadal chcą mieć z nią kontakt. Codziennie przez internet opowiadają jej, co się u nich dzieje, planują też odwiedzić Danny pod koniec wakacji.

 

Daty i godziny mogą ulec zmianie.

 

 

WEEKENDOWE FILMY:

KURCZAK MAŁY 1 listopada o 11:00 z powtórką o 18:00,

ZAKOCHANY KUNDEL 2 listopada o 11:00 z powtórką o 18:00,

POCAHONTAS 8 listopada o 11:00 z powtórką o 18:00,

ALADYN 15 listopada o 11:00 z powtórką o 18:00,

DINOZAUR 16 listopada o 11:00 z powtórką o 18:00,

WALL-E 22 listopada o godz.10:30 z powtórką o 18:00

102 DALMATYŃCZYKI 23 listopada o 11:00 z powtórką o 18:00,

OPOWIEŚĆ WIGILIJNA 29 listopada o 11:00 z powtórką o 18:00 

GARBI – SUPER BRYKA 30 listopada o 11:00 z powtórką o 18:00.

Daty i godziny mogą ulec zmianie.

 

Disney Junior

DISNEY MAM SIĘ DOBRZE

Najpierw, nowiutkimi odcinkami Klubu przyjaciół Myszki Miki, będziemy świętować urodziny dwóch najpopularniejszych myszek na świecie – Mikiego i Minnie. Następnie poćwiczymy przed telewizorami z Mikim i jego przyjaciółmi, aby poprawić samopoczucie i obudzić w sobie chęć do zdrowego trybu życia w nowym programie – Ruszaj się z Mikim i przyjaciółmi. W Disney Junior obejrzymy również kontynuację drugiego sezonu przygód Jej Wysokości Zosi – nowe odcinki w każdą sobotę!

 

Jej Wysokość Zosia, soboty o 9:00

Urodziny Mikiego i Minnie, 18.11 o 8:30

Ruszaj się z Mikim I przyjaciółmi, 22.11 o 10:25

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Gadu-Gadu Live
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • RSS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.