Disney XD, Disney Channel i Disney Junior w lipcu 2017

W lipcu na kanale Disney XD obejrzymy: nowy serial „Marvel’s Rocket And Groot „, nowe odcinki:  „Jedenastka”, „Nastoletnia agentka” oraz „Mech X 4”. Kanał Disney Channel wyemituje: nowy serial „Star Wars Forces Of Destin”, ” Alex i spółka: Jak dorosnąć pod okiem rodziców”, „Obóz Kikiwaka”, „Nastoletnia agentka” oraz „Rodzinka od środka”. Kanał Disney junior wyemituje nowy serial „Kamera, akcja, Lexi! ” oraz nowe odcinki „Lwia straż” i „Miki i raźni rajdowcy”.

Disney XD:

 

Jedenastka –  3-7, 10-14, 17-21, 24-28, 31 lipca;

Nastoletni Gabo Moretim (Mariano González) mieszka ze swoją babcią Amelią w malowniczym miasteczku. Jest wielkim miłośnikiem piłki nożnej. Trener z prestiżowej szkoły średniej o profilu sportowym, Francisco, dostrzega jego talent i proponuje mu stypendium. Chłopak ma dołączyć do drużyny Złote Jastrzębie. Leci do Buenos Aires, gdzie zamieszkuje w szkolnym internacie. Zaczyna intensywne treningi, uczy się zwyciężać i przegrywać. Poznaje też sekrety własnej rodziny.

 

 

 

Nastoletnia agentka – 3-7, 10-14, 17-21 lipca;

Nastoletnia agentkaWaszyngton. Licealistka K.C. Cooper (Zendaya Coleman) jest matematycznym geniuszem. Dziewczyna chce zostać tajnym agentem, tak jak jej matka Kira (Tammy Townsend) i ojciec Craig (Kadeem Hardison). Nastolatka przeżywa liczne przygody, realizując zlecone jej misje.

 

 

Marvel’s Rocket And Groot – 10-14, 17-21, 25-26 lipca;

 

 

 

 

Mech-X4 – 17-21 lipca

Licealista Ryan Walker (Nathaniel Potvin) ma zdolność kontrolowania urządzeń za pomocą umysłu. Jego talent w tajemniczy sposób wybudza ze snu wielkiego robota o nazwie Mech-X4. Maszyna została zbudowana przez geniusza, który się ukrywa. Kiedy nastolatek dowiaduje się, że miastu grozi inwazja potworów, razem z bratem Markiem (Raymond Cham) i przyjaciółmi próbuje je ratować. Postanawia wykorzystać giganta do obrony przed intruzami. Uczy się nim kierować.

 

 

 

 

 

Disney Channel:

 

Rodzinka od środka – 3-7 lipca;

rodzinka od srodkaJak to jest być środkowym dzieckiem w wielkiej rodzinie? Poznaj Harley Diaz i jej sześcioro rodzeństwa!

 

 

 

 

Nastoletnia agentka – 10-14 lipca;

Nastoletnia agentkaWaszyngton. Licealistka K.C. Cooper (Zendaya Coleman) jest matematycznym geniuszem. Dziewczyna chce zostać tajnym agentem, tak jak jej matka Kira (Tammy Townsend) i ojciec Craig (Kadeem Hardison). Nastolatka przeżywa liczne przygody, realizując zlecone jej misje.

 

 

Obóz Kikiwaka – 17-21, 24-28 lipca;

oboz kikiwakaEmma, Ravi oraz Zuri wyruszają na letni obóz w stanie Maine. Dawno temu w tym samym miejscu po raz pierwszy spotkali się ich rodzice. Młodzi Rossowie muszą udowodnić, że potrafią przystosować się do życia w głuszy. Nie jest to jednak łatwe dla dzieci przyzwyczajonych do nowojorskiego zgiełku.

 

 

 

 

Alex i spółka: Jak dorosnąć pod okiem rodziców – 22 lipca;

alex i spolkaPoznajcie Alexa i jego przyjaciół, którzy chodzą do pełnego zasad Instytutu Melshera. Czy uda im się założyć zespół pomimo zakazu śpiewu?

 

 

 

Star Wars Forces Of Destiny – 24-28, 31 lipca

 

 

 

 

 

Disney Junior:

Miki i raźni rajdowcy – 1, 8 lipca;

Kamera, akcja, Lexi! – 10-14, 17 lipca;

 

 

 

 

Lwia Straż – 22, 29 lipca,

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.