Disney XD, Disney Channel i Disney Junior w lipcu 2016

backstageW lipcu na kanale Disney XD nowe DISNEYXDodcinki swriali: „Kornisz i fistach”, „W tę i nazad” oraz „Bystrzaki kontra paskudy”. Kanał Disney Channel wyemituje nowy serial „Backstage” oraz nowe odcinki DISNEY CHANNELserialu „Obóz Kikiwaka”. Kanał Dismey Junior wyemituje nowe odcinki serialu „Pidzamersi”.

 

 

LIPCOWE PREMIERY W DISNEY XD:

 

KORNISZ I FISTACH: 1 LIPCA O 8:10,

kornisz i fistaszTych dwóch kumpli w zaskakujący sposób pokaże Wam, jak być najbardziej oryginalnym z oryginalnych oraz jak cieszyć się nawet najmniejszym zwycięstwem.

 

 

 

MARATON SUPA STRIKAS: 3 LIPCA OD 13:00,

 

W TĘ I NAZAD: 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29 LIPCA O 17:10,

w te i nazadBardzo optymistyczny, międzygalaktyczny podróżnik przemierza planety na swoim rumaku. Zobacz, co go spotka

 

 

 

 

 

BYSTRZAKI KONTRA PASKUDY: 11, 12, 13, 14, 15 LIPCA O 13:55.

bystrzaki kontra kujonyGrupa kujonów, Dudley Squat, Becky Hooger, Irwin Chang-Stein i niezbyt mądry ale silny Stan Grissle, trafiają na niezwykłą wyspę. Rozbitkowie, nie dysponując niczym oprócz swojego rozumu, muszą przetrwać nieustanne ataki zamieszkującego wyspę plemienia dziwacznych potworów, które poczuły się zagrożone ich pojawieniem. Na szczęście dla kujonów potwory nie są zbyt bystre.

 

 

 

 

LIPCOWE PREMIERY FILMOWE W KAŻDY WEEKEND O 11:15:

BIAŁY KIEŁ: 2 LIPCA, OLIVER I SPÓŁKA: 3 LIPCA,

INSPEKTOR GADŻET: 9 LIPCA,

FINEASZ I FERB: PODRÓŻ W DRUGIM WYMIARZE: 10 LIPCA,

WSZYSTKIE KŁAMSTWA JACKA: 16 LIPCA,

LILO I STICH 2: MAŁY FELER STICHA: 17 LIPCA

FILM POKEMON: GENESECT I OBJAWIONA LEGENDA: 23 LIPCA,

GWIEZDNY ZAPRZĘG: 24 LIPCA,

MICKEY, DONALD,

GOOFY: TRZEJ MUSZKIETEROWIE: 30 LIPCA,

ZAWINIĘCI: 31 LIPCA.

 

GODZINY EMISJI MOGĄ ULEC ZMIANIE!

 

DISNEY CHANNEL W LIPCU:

NOWE ODCINKI SERIALU „OBÓZ KIKIWAKA” – 1, 4-8 lipca o 9:00; – Oglądajcie oboz kikiwakadalsze przygody Emmy, Zuri i Raviego od poniedziałku do piątku o 9:00!

NOWY SEZON SERIALU „ANNA I ANDROIDY” – 11-15, 18-22, 25-27 lipca o 11:25; anna i androidyNie przegapcie premiery nowego sezonu serialu „Anna i Androidy” już 11 lipca! Serial będzie emitowany od poniedziałku do piątku o 11:25!

PROGRAM SPECJALNY: „WIELKA GALA OTWARCIA SHANGHAI DISNEY RESORT” – Już 9 lipca o 11:30!

NOWY FILM „MATKA I CÓRKA: PODRÓŻ DO MARZEŃ” – Matka i córka wyruszają do Kalifornii, ale po drodze czeka ich wiele niespodzianek… Nie przegapcie premiery nowego filmu już 23 lipca o 18:00!

PROGRAM SPECJALNY: „WODOGRZMOTY MAŁE: ŚWIAT WEDŁUG PINESÓW” – Myślicie, że wiecie wszystko o „Wodogrzmotach Małych”? Twórca serialu Alex Hirsh udowodni Wam, że się mylicie… Już 16 lipca o 8:00!

FILM: DZIWNOGEDDON – Już 16 lipca o 8:30 (po programie „Wodogrzmoty Małe: Świat według Pinesów”) możecie zobaczyć ostatnie odcinki serialu „Wodogrzmoty Małe” jako jeden film! Nie przegapcie!

NOWY SERIAL „BACKSTAGE” – 25-29 lipca o 19:00. To historia o utalentowanych backstagenastolatkach, którzy zrobią wszystko, żeby spełnić swoje marzenia. Premiera już 25 lipca o 19:00! Serial będzie emitowany od poniedziałku do piątku o 19:00!

GŁOSUJ NA ULUBIONE FILMY DISNEY CHANNEL – W to lato to Wy decydujecie! Głosujcie na swoje ulubione filmy na stronie, a potem oglądajcie zwycięzców w Disney Channel! Pierwsze głosowanie rozpocznie się już 21 lipca! Więcej informacji już wkrótce na naszym Facebooku!

 

Daty i godziny mogą ulec zmianie.

 

DISNEY JUNIOR W LIPCU:

 

„Pidzamersi” (PJ Masks)  – 4-8, 11-15 lipca

pidzamersiPerypetie trójki dzieciaków, które wiodą na pozór zwyczajne życie. Po zapadnięciu zmroku łączą swoje zaczarowane bransoletki i zmieniają się w superbohaterów, którzy walczą z przestępczością. Gdy ściągają kostium, tracą swoje nadprzyrodzone talenty.

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

1 komentarz do “Disney XD, Disney Channel i Disney Junior w lipcu 2016

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.