Disney XD, Disney Channel i Disney Junior w lipcu 2014

Sabrina sekret nastoletniej czarownicyW lipcu na kanale Disney XD nowe DISNEYXDodcinki seriali: „Max steel”, „W te i nazad”, „Doraemon”, „Fineasz i Ferb”, „Oddział specjalny”, „Akwalans” oraz „Hulk i agenci MIAZGI”. Na kanale Disney DISNEY CHANNELChannel premiera nowego serialu animowanego „Sabrina. Sekret nastoletniej czarownicy” oraz nowe odcinki: „Austin i Ally”, „To nie ja”, i „Rysuj i graj”. Kanał Disney Junior wyemituje nowe odcinki serialu animowanego „Juliusz Junior” i „Szeryf Kaja na dzikim zachodzie”.

 

DISNEY XD

Nowe odcinki w lipcu:

MAX STEEL – 5, 12, 19, 26 lipca o godz. 8:30,

MaxSteelNiezwykłe przygody chłopca, który nazywa się Maxwell McGrath. Pewnego dnia Max odkrywa, że jego ciała potrafi wytwarzać tajemniczą i bardzo silną energię. Od tego dnia jego życie całkowicie się zmienia.

 

 

 

 

 

 

W TE I NAZAD – 5, 12, 19, 26 lipca o godz. 8:55,

w te i nazadBardzo optymistyczny, międzygalaktyczny podróżnik przemierza planety na swoim rumaku. Zobacz, co go spotka

 

 

 

FINEASZ I FERB SEZON 3– 5, 12, 19, 26 lipca o godz. 9:20,

Fineasz i Ferb to dwaj bracia, którzy nie lubią marnować czasu na wakacjach. W każdej nowej przygodzie towarzyszy im ich pupil – dziobak Pepe, który wydaje się być potulnym, bezmyślnym zwierzątkiem, jednak gdy tylko znika w swojej kryjówce, staje się tajnym Agentem P, którego misją jest ratowanie świata przed złym dr Dundersztycem.

 

ODDZIAŁ SPECJALNY – 5, 12, 19, 26 lipca o godz. 9:45,

Oddzial specjalnyPo odkryciu tajnego skrzydła szpitala, służącego leczeniu superbohaterów, Kaz i Oliver dowiadują się, że komiksy to prawdziwe historie superbohaterów żyjących pośród nas. Chłopcy zyskują szansę, aby właściwie wykorzystać swoją wiedzę o komiksach w ramach najlepszych zajęć pozaszkolnych w historii – będą ratować ludzi, którzy ratują świat. W serialu występują Bradley Steven Perry („Powodzenia Charlie”) oraz Jake Short („Nadzdolni”).

 

DORAEMON – 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24 lipca o godz. 11:00,

Doraemon

Doraemon to robokot, który przybył z przyszłości, aby wyzwolić od stale prześladującego go pecha ucznia Nobitę – dobrego, lecz leniwego i nie spełniającego pokładanych w nim nadziei chłopca. Za pomocą niezliczonych gadżetów, które nosi w czterowymiarowej kieszeni, Doraemon próbuje uchronić Nobitę przed wszelkimi problemami – wielkimi i małymi.

 

AKWALANS – 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 21 lipca o godz. 11:30,

„Akwalans” to animowany serial komediowy śledzący losy trójki przyjaciół żyjących w akwarium. Bracia Milo i Oskar oraz ich przyjaciółka Bea uczęszczają do Freshwater High, szkoły znajdującej się w akwarium w sklepie zoologicznym. Cała trójka boryka się z typowymi dla każdego nastolatka problemami i wyzwaniami. Mowa tu nie tylko o randkowaniu czy przyjaźni, ale również radzeniu sobie z atakami wielkiego homara czy szkolnymi wycieczkami do klatki chomika.

 

HULK i AGENCI MIAZGI – 28, 29, 30, 31 lipca o godz. 11:30.

Hulk I Agenci S.M.A.S.H.Hulk I Agenci S.M.A.S.H.Największy, najsilniejszy, najpotężniejszy superbohater z serii Marvel Universe wkracza do Disney XD!

 

 

 

MARATONY Z BOGDANEM LAMĄ: codziennie od poniedziałku do piątku od 8:00 do 11:55.

BITWA NA SERIALE: każda sobota o 10:15 start maratonu.

Maraton ze STRAŻNIKAMI GALAKTYKI – 28 lipca o godz. 10:40 (specjalne odcinki HULKA, AVENGERS i  MEGA SPIDER-MANA).

Premiera filmu DŻUNGLA 13 lipca o godz. 9:00.

Maraton serialu RANDY CUNNINGHAM: 20 lipca o 10:30.

FESTIWAL PIŁKI NOŻNEJ: specjalne piłkarskie odcinki seriali, specjalny odcinek MIKI W SZORTACH a następnie film GOL: 13 lipca o godz. 10:20.

 

 

DISNEY CHANNEL

PREMIERA „SERIALU SABRINA. SEKRETY NASTOLETNIEJ CZAROWNICY” w niedzielę 6 lipca o 9:30 aż 2 premierowe odcinki;

EMISJA  6, 13, 20 I 27.07 o godzinie 9:30.

Sabrina sekret nastoletniej czarownicySabrina, pozornie zwykła nastolatka i uczennica liceum, w rzeczywistości prowadzi podwójne życie. Jest niezwykle zdolną czarownicą, która uczy się swojego fachu w szkole magii. Kiedy dwa światy, w których żyje Sabrina, łączą się ze sobą, dochodzi do niezwykłych wydarzeń, a dziewczyna musi bardzo uważać, aby nie ujawnić swojej magicznej tożsamości.

 

NOWE ODCINKI:

AUSTIN I ALLY SEZON 3 – 5, 12, 19 i 26.07 o godzinie 9:00;

austiniallyLosy dwójki przyjaciół – ekstrawertycznego muzyka i piosenkarza Austina Moona (Ross Lynch) oraz znakomitej, choć nieśmiałej kompozytorki piosenek Ally Dawson (Laura Marano). Oboje postanawiają połączyć swoje siły, aby podbić rynek muzyczny.

 

 

 

TO NIE JA – 5, 12, 19 i 26.07 o godzinie 10:00;

To nie jaSiostra i brat bliźniacy Lindy (Olivia Holt) i Logan (Austin North) Watsonowie, oraz trójka ich najlepszych przyjaciół, rozpoczynają pierwszy rok nauki w liceum. Ambitnie uczniowie mają wyjątkowy talent do wpadania w kłopoty, z których nie zawsze im się łatwo później wydostać. Na początku każdego odcinka widzowie dowiadują się, jak doszło do dziwacznej sytuacji, a ciąg dalszy to nie pozbawiona retrospekcji relacja rodzeństwa o tym, jakie miała ona konsekwencje i jak udało się z nią uporać.

 

RYSUJ I GRAJ – 13, 20 I 27.07 o godzinie 9:00;

Rysuj i grajUczestnicy teleturnieju muszą wykazać się talentem i zdolnościami artystycznymi, odgadując treść rysunków.

 

 

 

 

SPECJALNA  PROPOZYCJA PROGRAMOWA FINEASZ I FERB potrójne odcinki przez 2 tygodnie od 7 do 18 lipca, oglądaj najśmieszniejsze odcinki serialu o 9:45 i 16:40;

POWTÓRKOWE ŚRODY w każdą środę od 14:45;

AUSTIN I ALLY: DEZ CZY TRISH? Oglądajcie przez cały tydzień od 21 lipca najlepsze odcinki z Dezem, a od 28 lipca z Trish i zdecydujcie, kto Waszym zdaniem jest śmieszniejszy! Daty i godziny mogą ulec zmianie.

 

FILMY W LIPCU o 11:00:

LICEUM AVALON – 1.07,

16 ŻYCZEŃ – 2.07,

DZIEWCZYNY CHEETAH 2 – 3.07,

TEEN BEACH MOVIE – 4.07,

MULAN – 5.07,

ALADYN POWRÓT DŻAFARA – 6.07,

KADET KELLY– 7.75,

AU PAIR 2 – 8.07,

TATASTROFA – 9.07,

METAMORFOZA – 10.07

CAMP ROCK I CAMP ROCK 2 – 11.07,

DINOZAUR – 12.07,

MULAN 2 – 13.07,

TAJMIAKI – 14.07,

RADIO REBEL – 15.07,

BOSKA PRZYGODA SHARPAY – 16.07,

WYMARZONY LUZER – 17.07,

NIE-PRZYJACIELE – 18.07,

ROBIN HOOD (PREMIERA) – 19.07,

KSIĘŻNICZKA NA LODZIE – 20.07,

CZYTAJ I PŁACZ – 21.07,

RANDKA Z GWIAZDĄ – 22.07,

PROGRAM OCHRONY KSIĘŻNICZEK – 23.07,

DWANAŚCIE OKRĄŻEŃ – 24.07,

LET IT SHINE I LEMONADE MOUTH – 25.07,

ALADYN – 26.07,

TEEN BEACH MOVIE – 27.07,

TEGO JUŻ ZA WIELE – 28.07,

MOŻEMY WYGRAĆ – 29.07,

HARRIET SZPIEGUJE: WOJNA BLOGÓW – 30.07.

Daty i godziny mogą ulec zmianie.

 

DISNEY JUNIOR

„Juliusz Junior” nowe odcinki emisja od 5 lipca godz. 10:45

Julisz JuniorZabawne perypetie małej, ciekawej świata małpki, która mieszka w magicznym domku zabaw. Juliusz razem ze swoimi przyjaciółmi Sheree, Problemisiem, Clancy i Ping konstruuje wymyślne urządzenia i przeżywa wiele przygód.

„Szeryf Kaja na dzikim zachodzie” nowe odcinki od 19 lipca godz 14:30
szeryf kaja na dzikim zachodzieProgram dla najmłodszych pełen opowieści i piosenek. Urocza kotka Kaja za sprawą swojego magicznego lassa sprawia, że wszystko wokół staje się bardziej przyjazne.

W wakacyjne poranki w Disney Junior:

„Calimero”

CalimeroBohaterem serialu jest mały czarny ptaszek o imieniu Calimero. Jego największym marzeniem jest latać, jak inne ptaki. W realizacji celu pomagają mu przyjaciele Priscilla, Valeriano, Susy, Piero i Rosella.

 

 

„Jake i piraci z Nibylandii”

jakeipiraciGrupa małych piratów poszukuje skarbu w krainie Nibylandii. Nieustannie muszą jednak uważać na nikczemnego Kapitana Haka i jego podstępnych towarzyszy, pana Smee, Sharky’ego i Bonesa, którzy również marzą o zdobyciu złota. Na czele szajki młodych rabusiów stoi ośmioletni Jake, który otrzymał drewniany miecz od Piotrusia Pana. Jego pomocnikami są Cubby, Izzy, jedyna dziewczyna pirat, oraz gadająca papuga Skully.

„KLINIKA DLA PLUSZAKÓW”

klinikadlapluszakowDośka i jej zabawki bawią się w parku. Spotykają tam małą dziewczynkę, która jest bardzo smutna, ponieważ jej przyjaciel-łoś się popsuł. Dośka próbuje pomóc, ale nie ma swojego zestawu lekarskiego. To pierwszy raz, kiedy Pani Doktor nie może uratować zabawki. Dośka z tatą budują klinikę na kółkach, żeby mogła leczyć swoich pacjentów poza kliniką.

„JEJ WYSOKOŚĆ ZOSIA”

Jej wysokosc ZofiaHistoria małej dziewczynki, Zofii, która trafia na królewski dwór wprost z ubogiej chaty. Mama nastolatki wychodzi za mąż za władcę i przeprowadza się z córką do pałacu. Dziewczynka z trudem próbuje się odnaleźć w obcym świecie. Imponujący przepych, dworskie intrygi i surowa etykieta są dla niej trudne do zaakceptowania. Z czasem dziewczynka uczy się, co oznacza bycie prawdziwą księżniczką. Ważniejsze od bogatych strojów i urody są cechy charakteru – uczciwość, odwaga i współczucie. One są świadectwem szlacheckiego pochodzenia.

 

„Klub przyjaciół Myszki Miki”

klub przyjaciol myszki mikiNajsławniejsza mysz na świecie ma własny klub! Są już w nim Minnie, Pluto, Goofy, Daisy i Kaczor Donald. Miki jest przewodnikiem w każdym odcinku i razem z przyjaciółmi zaprasza do wspólnej nauki oraz zabawy.

 

 

„Henio Tulistworek”

HENIO TULISTWOREK5-letni Henio Tulistworek mieszka z rodzicami i rodzeństwem – Cobbym, Summer i Ivorem w miasteczku Roarsville. Jego najlepszym przyjacielem jest Denzel. Chłopcy razem muszą zmagać się z codziennymi problemami. Życie Henry’ego było by całkiem zwyczajne, gdyby nie to, że on i cała jego rodzina należą do świata nadprzyrodzonego. Wszyscy z rodu Tulistworków są potworami. Adaptacja powieści dla dzieci „I’m a Happy Hugglewug” cenionej irlandzkiej pisarki i ilustratorki książek dla dzieci Niamh Sharkey.

 

Daty i godziny mogą ulec zmianie.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.