Disney XD, Disney Channel i Disney Junior w grudniu 2014

7kW grudniu na kanale Disney XD nowy DISNEYXDserial animowany „7K” oraz nowe odcinki: „Max Steel”, „Mega Spider-Man”, „Z kopyta”, „Fineasz i Ferb”, „W te i nazad” i „Supa Strikas”. Na kanale Disney Channel DISNEY CHANNELnowy serial: „Mój kumpel duch”, 2 sezon „Wodogrzmoty małe” oraz nowe odcinki: „Blog na cztery łapy”, Sabrina: Sekret nastoletniej czarownicy”, „Liv i Maddie”, „Violetta”, „Dziewczyna poznaje świat”, „Jessie”, „Blog na cztery łapy”, „To nie ja” i „Austin i Ally”.

 

 

 DISNEY XD

NOWE ODCINKI W GRUDNIU:

7K – premiera 6 grudnia o 9.30, kolejne odcinki 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19 grudnia o 15.25.

7kW zabawnym królestwie o nazwie Lubigród siedmiu krasnoludków: Mędrek, Gburek, Śpioszek, Wesołek, Nieśmiałek, Apsik i Gapcio, na zlecenie Królowej Przecudnej, strzeże porządku i bezpieczeństwa przed zamiarami Niecnych. Krasnoludki codziennie muszą toczyć walkę ze złoczyńcami Grzechem i Helą, którzy próbują przejąć władzę, dokonując kradzieży magicznych klejnotów z należącej do krasnoludków kopalni.

 

MAX STEEL – 2-14 grudnia o 14.30.

MaxSteelNiezwykłe przygody chłopca, który nazywa się Maxwell McGrath. Pewnego dnia Max odkrywa, że jego ciała potrafi wytwarzać tajemniczą i bardzo silną energię. Od tego dnia jego życie całkowicie się zmienia.

 

 

 

 

 

 

MEGA SPIDER-MAN – 2, 3, 4, 5 grudnia o 15.00.

MegaSpiderMan2Peter Parker jest Spidermanem zaledwie od roku. Choć ratował już ludzkie życie i wielokrotnie walczył ze złoczyńcami, to wciąż uczy się jak być superbohaterem. Nick Fury, dyrektor S.H.I.E.L.D., daje Peterowi możliwość doskonalenia swoich umiejętności, dzięki czemu ten może stać się prawdziwym Spidermanem. W potyczkach pomagają mu: Iron Fist, Power Man i White Tiger, którzy często z nim współpracowali, oraz obdarzony szczególną mocą Nova.

 

Z KOPYTA – 6, 13, 20 grudnia o godz. 8.35.

Akademia Sztuk Walki to jedna z najgorszych placówek w nierentownej sieci szkół Bobby’ego Wasabiego. Członkowie nie wnoszą ustalonych opłat, a czynsz zalega od czterech miesięcy. Do zgranej paczki przyjaciół niezbyt chętnie dołącza nastoletni Jack (Leo Howard), który będzie ich uczył karate. Poznaje twardego obiboka Jerry’ego (Mateo Arias), niezdarnego, choć pewnego siebie Miltona (Dylan Riley Snyder), uroczego, ale niezgrabnego Eddiego (Alex Jones) oraz Rudy’ego (Jason Earles) i Kim (Olivia Holt). Nowy nauczyciel zabierze ich w miejsca, o których istnieniu nawet im się nie śniło. Czy uda mu się przywrócić szkole jej dawną chwałę i pokonać zaciekle z nią rywalizującą szkołę Golden Dragon?

 

FINEASZ I FERB sezon 3 – 6 grudnia o godz.9.05.

Fineasz i Ferb to dwaj bracia, którzy nie lubią marnować czasu na wakacjach. W każdej nowej przygodzie towarzyszy im ich pupil – dziobak Pepe, który wydaje się być potulnym, bezmyślnym zwierzątkiem, jednak gdy tylko znika w swojej kryjówce, staje się tajnym Agentem P, którego misją jest ratowanie świata przed złym dr Dundersztycem.

 

W TE I NAZAD – 6 grudnia o godz. 10.00,

w te i nazadBardzo optymistyczny, międzygalaktyczny podróżnik przemierza planety na swoim rumaku. Zobacz, co go spotka

 

 

 

 

SUPA STRIKAS – 1, 2, 3, 4, 5 grudnia o 15.55, 6, 7, 8, 9, 10, 11 grudnia o godz.16.25.

supa strikasW serialu „Supa Strikas” widzowie zobaczą imponujące obrony, śmiałe ataki i spektakularne bramki, a wszystko w atmosferze zaciętej rywalizacji, trwającej do ostatniego gwizdka. Zupełnie nowe przygody utalentowanych zawodników futbolowej drużyny Supa Strikas to znakomita propozycja dla młodych fanów piłki nożnej.

 

FILMY:

CZARNA LISTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA – 1 grudnia o godz. 14.30.

INSPEKTOR GADŻET – 7 grudnia o godz. 9.05.

PLANETA SKARBÓW – 14 grudnia o godz. 9.05.

 

 

DISNEY CHANNEL W GRUDNIU:

 

NOWY SERIAL

MÓJ KUMPEL DUCH – premiera 13 grudnia o 10:30!

MÓJ KUMPEL DUCH – 13, 20, 27 grudnia o 10:30,

moj kumpel duchBinny jest zwykłą nastolatką, która przeprowadza się do nawiedzonego domu. Jej współlokatorem zostaje Melchior, duch który nie pamięta swojej przeszłości…

 

 

 

WODOGRZMOTY MAŁE sezon 2 – 6, 13, 20 grudnia o 10:00,

wodogrzmotymaleDRUGI SEZON WODOGRZMOTÓW MAŁYCH – premiera 6 grudnia o 10:00. Dalszy ciąg przygód Dippera i Mabel. Czy zdołają odkryć wszystkie tajemnice Wodogrzmotów Małych?

 

 

MIKOŁAJKI W DISNEY CHANNEL – Nie przegapcie specjalnych, mikołajkowych filmów i programów w sobotę 6 grudnia od 11:00!

ŚWIĘTA Z DISNEY CHANNEL – od 8 do 14 grudnia i od 15 do 19 grudnia

ŚWIĄTECZNE ODCINKI o 14:50 i 18:00, a już od 22 do 26 grudnia o 11:00 i 18:00 ŚWIĄTECZNE FILMY.

 

NOWE ODCINKI:

VIOLETTA – od 1 do 5 grudnia o 16:00,

Violetta2Violetta (Martina Stoessel) wychowuje się pod okiem surowego i nadopiekuńczego ojca, Germána (Diego Ramos), który skrzętnie ukrywa przed nią informacje o jej zmarłej matce, słynnej aktorce musicalowej. Po kilku latach spędzonych w Europie nastolatka wróciła do rodzinnego Buenos Aires. Tam uczy się w Studiu 21, prestiżowej szkoły dla najzdolniejszych młodych artystów świata. Violetta już wie, że najważniejsza w jej życiu będzie muzyka. Nastolatka jest coraz bardziej pewna siebie i gotowa na wielką karierę. Gorzej z randkami z chłopakami, do których nie dopuszcza ojciec. Violetta wciąż musi też radzić sobie z zazdrosną koleżanką, która robi wszystko, żeby z nią wygrać.

 

DZIEWCZYNA POZNAJE ŚWIAT – 6, 13, 20, 27 grudnia o 9:30,

dziewczyna poznaje swiatMinęło kilkanaście lat od chwili, kiedy Cory Matthews (Ben Savage) i Topanga (Danielle Fishel) wzięli ślub. Obecnie mają dwójkę dzieci, a ich nastoletnia córka Riley Matthews (Rowan Blanchard) jest uczennicą gimnazjum. Dziewczyna ma najlepszą przyjaciółkę Mayę (Sabrina Carpenter), która jest od niej znacznie bardziej przebojowa. Z kolei Cory jest nauczycielem historii w szkole, w której uczy się jego córka. Riley na co dzień boryka się z podobnymi problemami jak jej rodzice, kiedy byli młodzi. Życie wydaje się jej strasznie skomplikowane, ale z pomocą rodziny i przyjaciół próbuje odnaleźć swoje miejsce w świecie. Produkcja jest kontynuacją serialu „Chłopiec poznaje świat”.

 

SABRINA: SEKRETY NASTOLETNIEJ CZAROWNICY – 7, i 14 grudnia o 10:00,

Sabrina sekret nastoletniej czarownicySabrina, pozornie zwykła nastolatka i uczennica liceum, w rzeczywistości prowadzi podwójne życie. Jest niezwykle zdolną czarownicą, która uczy się swojego fachu w szkole magii. Kiedy dwa światy, w których żyje Sabrina, łączą się ze sobą, dochodzi do niezwykłych wydarzeń, a dziewczyna musi bardzo uważać, aby nie ujawnić swojej magicznej tożsamości.

 

JESSIE sezon 3– 10 grudnia o 14:50 i 21 grudnia o 10:30,

Jessie2Jessie (Debby Ryan), 18-latka z małego miasta w Teksasie, po skończeniu szkoły średniej przeprowadza się do Nowego Jorku. Bierze rok wolnego od nauki, ponieważ próbuje odnaleźć swój cel w życiu. W międzyczasie zostaje nianią w bogatej rodzinie Morgana i Christiny Rossów. Mężczyzna jest słynnym reżyserem filmowym, a jego żona, była supermodelka, świetnie prosperującą businesswoman. Mieszkają w luksusowym apartamencie na Upper East Side i mają czworo dzieci, z których trójka, ta którą opiekuje się Jessie, została adoptowana miesiąc przed jej przybyciem. Każde z dzieci pochodzi z innej części świata i jest w innym wieku. Mają różne charaktery i każde na swój sposób próbuje narzucić własne zdanie innym. Razem z dziećmi w domu mieszka dwumetrowa jaszczurka. Główną rolę w serialu gra Debby Ryan, znana z wielu produkcji Disneya, m.in. serialu „Nie ma to jak statek” i filmu „Szesnaście życzeń”.

 

BLOG NA CZTERY ŁAPY – 8 grudnia o 14:50,

BlogNaCzteryLapyTyler (Blake Michael) i Avery (Genevieve Hannelius) są przybranym rodzeństwem. Bardzo się od siebie różnią – on jest towarzyski i nieco próżny, ona odpowiedzialna i skoncentrowana na nauce. Należą do rodziny, którą stanowią ponadto najmłodsza Chloe (Francesca Capaldi) oraz rodzice Bennett (Regan Burns) i Ellen (Beth Littleford). Kiedy w domu pojawia się pies imieniem Stan, okazuje się, że umie on mówić i zaczyna prowadzić bloga o swojej rodzinie. Dzięki swojemu psiemu punktowi widzenia pomaga on Tylerowi i Avery odnaleźć się w roli rodzeństwa, a przy okazji pomaga im w szkolnych problemach.

 

AUSTIN I ALLY – 12 grudnia o 14:50,

austinially Losy dwójki przyjaciół – ekstrawertycznego muzyka i piosenkarza Austina Moona (Ross Lynch) oraz znakomitej, choć nieśmiałej kompozytorki piosenek Ally Dawson (Laura Marano). Oboje postanawiają połączyć swoje siły, aby podbić rynek muzyczny.

 

 

 

LIV I MADDIE – 15 grudnia o 14:40,

Liv & Maddie Losy dwójki przyjaciół – ekstrawertycznego muzyka i piosenkarza Austina Moona (Ross Lynch) oraz znakomitej, choć nieśmiałej kompozytorki piosenek Ally Dawson (Laura Marano). Oboje postanawiają połączyć swoje siły, aby podbić rynek muzyczny.

 

 

 

TO NIE JA – 19 grudnia o 14:50.

to nie jaSiostra i brat bliźniacy Lindy (Olivia Holt) i Logan (Austin North) Watsonowie, oraz trójka ich najlepszych przyjaciół, rozpoczynają pierwszy rok nauki w liceum. Ambitnie uczniowie mają wyjątkowy talent do wpadania w kłopoty, z których nie zawsze im się łatwo później wydostać. Na początku każdego odcinka widzowie dowiadują się, jak doszło do dziwacznej sytuacji, a ciąg dalszy to nie pozbawiona retrospekcji relacja rodzeństwa o tym, jakie miała ona konsekwencje i jak udało się z nią uporać.
WEEKENDOWE FILMY o godz. 11:00 z powtórkami o 18:00:

ŚNIĘTY MIKOŁAJ 2 – 6 grudnia,

ŚNIĘTY MIKOŁAJ 3 – 7 grudnia,

ODLOTOWY PREZENT GWIAZDKOWY – 13 grudnia,

POWODZENIA CHARLIE: SZEROKIEJ DROGI – 14 grudnia,

NOC WIGILIJNA – 10 grudnia,

THE NAUGHTY LIST – 21 grudnia.

 

Daty i godziny mogą ulec zmianie.

 

DISNEY JUNIOR

Doktor Dosia otwiera swoją Szkołę Medyczną na całe dwa tygodnie! Włącz Disney Junior i dowiedz się, kim są: pielęgniarka, okulista, laryngolog i inni specjaliści. Zobacz, jak to jest być pacjentem na ostrym dyżurze u Doktor Dosi. Kubuś i przyjaciele mają dla Ciebie podwójną porcję piosenek na każdy dzień. Czy zaśpiewasz razem z nimi? Do tego nowe odcinki Gumisiów, Chipa i Dale’a, Kaczych opowieści oraz Wróżek.

W przerwie świątecznej – specjalnie dla widzów Disney Junior – codzienna ogromna dawka filmów: Grufołak, Dziecko Grufołaka, Kaczorek szczęściarz, Zakochany kundel i wiele innych.

Szkoła Medyczna Dosi Maskotek, 8-21.12 o 9:30

Gumisie, Kubuś i przyjaciele, Chip i Dale, Kacze opowieści, Wróżki

Grufołak, Dziecko Grufołaka, Kaczorek szczęściarz, Zakochany kundel

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.