Disney Channel i Disney XD we wrześniu 2013

DennyObozWe wrześniu na kanale DISNEY XDDISNEYXD nowy serial animowany „Denny obóz”, nowe sezony seriali „Mega Spiderman” sezon 2 i „Z kopyta” sezon 3, nowe odcinki: DISNEY CHANNEL„Duch i nas dwóch”, Slugterra”, „Max Steel”, „Fineasz i Ferb” i „Crash & Bernstein”. Kanał Disney Channel wyemituje nowy film „Teen Beach Movie” oraz zapowiedź nowego serialu „Wolfblood”. Obejrzymy również nowy 3 sezon serialu „Nadzdolni”, nowe odcinki seriali „Austin i Ally”, „Blog na cztery łapy”, „Taniec rzadzi” i „Jessie”.

DISNEY XD

NOWY SERIAL

PREMIERA NOWY SERIAL DENNY OBÓZ: 6 września o godz. 18.00 podwójny odcinek, kolejne odcinki 13, 20 i 27 września o 18.00.

(Camp Lalebottom)

serial animowanyKanada, 2013, 25 min

DennyObozToksyczne jezioro. Las z potwornymi mutantami. Dorośli zagrażający sobie i innym. A dzieci? Dzieci spędzają najlepsze chwile w swoim życiu.

 

 

NOWE SEZONY

MEGA SPIDER-MAN: PREMIERA 2 SEZONU 19 września o godzinie 19.45 podwójny odcinek, kolejny odcinek 26 września o 19.45.

(Ultimate Spiderman) serial animowany USA 2012

Peter Parker jest Spidermanem zaledwie od roku. Choć ratował już ludzkie MegaSpiderMan2życie i wielokrotnie walczył ze złoczyńcami, to wciąż uczy się jak być superbohaterem. Nick Fury, dyrektor S.H.I.E.L.D., daje Peterowi możliwość doskonalenia swoich umiejętności, dzięki czemu ten może stać się prawdziwym Spidermanem. W potyczkach pomagają mu: Iron Fist, Power Man i White Tiger, którzy często z nim współpracowali, oraz obdarzony szczególną mocą Nova.

 

Z KOPYTA – PREMIERA 3 SEZONU: 3 września o godz. 18.00, kolejne odcinki 10, 17, 24 września o godz. 18.00.

(Kickin’ it) serial komediowy USA 2012

Akademia Sztuk Walki to jedna z najgorszych placówek w nierentownej sieci szkół Bobby’ego Wasabiego. Członkowie nie wnoszą ustalonych opłat, a czynsz zalega od czterech miesięcy. Do zgranej paczki przyjaciół niezbyt chętnie dołącza nastoletni Jack (Leo Howard), który będzie ich uczył karate. Poznaje twardego obiboka Jerry’ego (Mateo Arias), niezdarnego, choć pewnego siebie Miltona (Dylan Riley Snyder), uroczego, ale niezgrabnego Eddiego (Alex Jones) oraz Rudy’ego (Jason Earles) i Kim (Olivia Holt). Nowy nauczyciel zabierze ich w miejsca, o których istnieniu nawet im się nie śniło. Czy uda mu się przywrócić szkole jej dawną chwałę i pokonać zaciekle z nią rywalizującą szkołę Golden Dragon?

 

NOWE ODCINKI WE WRZEŚNIU:

DUCH I NAS DWÓCH: 1 września o godz. 9.00.

(Dude, That’s My Ghost!) serial animowany Wlk. Brytania 2013

DuchINasDwóchPrzygody 14 letniego Spencera Wrighta który przeprowadza się razem z rodziną do Hollywood. Dom, w którym zamieszkuje z rodziną, jest nawiedzony – mieszka w nim duch sławnego niegdyś, ekscentrycznego rockowego gitarzysty, który nazywał się Billy Joe Cobra. Chłopiec musi się nauczyć żyć ze swoim nowym przyjacielem, który staje się też jego opiekunem.

 

SLUGTERRA: 1 września o godz. 8.10.

(Slugterra) serial animowany USA/Kanada 2012

Nastolatek Eli Shane i jego kilku jego przyjaciół tworzą grupę zwaną Gangiem Shane’a. Ich misją jest walka o sprawiedliwość w tajemniczym, wysoko rozwiniętym technologicznie, podziemnym świecie nazywanym Slugterrą. Eli pragnie pójść w ślady swego ojca Willa i zostać największym slugslingerem. Aby tego dokonać, musi zebrać magiczne stworzenia śluzaki, wytrenować je i opanować wraz nimi sztukę pojedynków. Eli próbuje chronić obywateli Slugterry przed złym Dr. Blakkiem, zanim obejmie on władzę nad całym podziemnym światem.

 

MAX STEEL: 2, 9, 16, 23, 30 września o godz. 18.00.

serial animowany Kanada/USA 2012

MaxSteelNiezwykłe przygody chłopca, który nazywa się Maxwell McGrath. Pewnego dnia Max odkrywa, że jego ciała potrafi wytwarzać tajemniczą i bardzo silną energię. Od tego dnia jego życie całkowicie się zmienia.

 

 

 

 

 

CRASH & BERNSTEIN: 4, 11, 18, 25 września o godz. 18.00.

serial komediowy USA, 2012, 25 min

występują: Cole Jensen, Aaron R Landon, Landry Bender, Mckenna Grace

crashandbernstein13-letni Wyatt Brenstein (Cole Jensen) mieszka z matką i czterema siostrami. Pewnego dnia życzy sobie, aby mieć brata. W urodziny jedna z jego sióstr daje mu własnoręcznie wykonaną lalkę. Wyatt nazywa lalkę Crash, ta zaś po jakimś czasie w magiczny sposób ożywa i zaczyna wraz z chłopcem przeżywać pełne humoru przygody.

 

FINEASZ I FERB sezon 3: 5, 12 i 19 września

podwójny odcinek: MISJA MARVEL 26 września o godz. 18.00.

(Phineas and Ferb), serial animowany USA, 2007-2011

Fineasz i Ferb to dwaj bracia, którzy nie lubią marnować czasu na wakacjach. W każdej nowej przygodzie towarzyszy im ich pupil – dziobak Pepe, który wydaje się być potulnym, bezmyślnym zwierzątkiem, jednak gdy tylko znika w swojej kryjówce, staje się tajnym Agentem P, którego misją jest ratowanie świata przed złym dr Dundersztycem.

 

 

PROGRAMY SPECJALNE: DISNEY XD jest NOWY, SZYBKI, ŚMIESZNY! – od poniedziałku do piątku o godzinie 18.00 premierowe odcinki seriali, powtórki w soboty o godz. 7.05. WEEKENDY Z SUPERBOHATERAMI: w każdą sobotę i niedzielę września od 12.45 podwójne odcinki seriali RANDY CUNNINGHAM, MAX STEEL, MEGA SPIDER-MAN, FINEASZ I FERB oraz SZCZURY LABORATORYJNE. FINEASZ i FERB: MISJA MARVEL: premiera 26 września o 18.00, powtórki: 26 września o godz. 21.05, 27 września o godz. 10.05 i 14.30, 28 września o godz. 7.30 i 16.15, 29 września o godz. 6.15 i 22.20.

 

FILMY we wrześniu:

FINEASZ I FERBA: PRZYGODA W DRUGIM WYMIARZE: 7 września o godz. 8.45.

PIORUN: 8 września o godz. 8.45.

PODNIEBNY POŚCIG: 8 września o godz. 19.45.

BRAT ZASTĘPOWY: 14 września o godz. 8.45.

GEORGE PROSTO Z DŻUNGLI: 15 września o godz. 8.45.

W UKRYTEJ KAMERZE: 15 września o godz. 19.45.

12 OKRĄŻEŃ: 21 września o godz. 8.45.

AUTA: 22 września o godz. 8.45.

TAJNIAKI: 22 września o godz. 19.45.

IRLANDZKIE SZCZĘŚCIE: 28 września o 8.45.

INIEMAMOCNI: 29 września o godz. 8.45.

TATASTROFA: 29 września o godz. 19.45.

POKEMON FILM 12: 7 września o godz. 19.45. POKEMON FILM 13: 14 września o godz. 19.45. POKEMON FILM 14: 21 września o godz. 19.45. POKEMON FILM 15: 28 września o godz. 19.45.

 

DISNEY CHANNEL

PREMIERA ROKU: Disney Channel Polska przedstawia najgorętszą premierę roku: TEEN BEACH MOVIE. W rolach głównych — Ross Lynch, gwiazda serial Austin & Ally, jako Brady oraz nowa gwiazda Disney Channel, Maia Mitchell, jako McKenzie. Włącz Disney Channel codziennie od 9 września o 8:55, 16:50 oraz 20:45 i zobacz zapowiedź „Teen Beach Movie”. W sobotę 14 września przed premierą „Teen Beach Movie” mamy nowiutkie odcinki „Austin & Ally”, „Taniec rządzi” i „Jessie”. Już od 9:40. Premiera „Teen Beach Movie” o 11:00. Powtórki w niedzielę o 10:05 oraz 14:25.

GRACE PHIPPS, GARRETT CLAYTON, MAIA MITCHELL, ROSS LYNCHTeen Beach Movie to kolejny z wielu filmów zrealizowanych przez Disney Channel Original Movie, które wprowadziły całe pokolenia w świat ekranowych musicali. Opowiada o popularnej parze surferów: Bradym i McKenzie, którzy niespodziewanie przenoszą się do filmu z lat ’60 ubiegłego wieku. Trafiają do świata potyczek o kontrolę nad plażą między miłośnikami ujeżdżania fal morskich a gangiem motocyklowym. Starcia nieustannie przekształcają się w spontaniczne układy choreograficzne i bitwy na głosy. Dwójka naszych bohaterów musi wrócić do swojej rzeczywistości, jednak ich życie nigdy już nie będzie takie samo. Niechcący zmieniają romantyczny wątek filmu: przystojny surfer Tanner zakochuje się w McKenzie, a należąca do motocyklowego gangu Lela wzdycha do Brady’ego.

 

Zapowiedź NOWEGO SERIALU WOLFBLOOD sobota 14 września o 12:30 –

wolfbloodBycie nastolatkiem nie jest łatwe. A bycie nastoletnim wilkołakiem jest dziesięć razy trudniejsze. 14-letni Maddy kocha swoje umiejętności – wyostrzone zmysły, bycie szybszym, silniejszym i bardziej eleganckim — ale nienawidzi tajemnicy, jaka się z tym wiąże.

 

NOWY SEZON

TRZECI SEZON „NADZDOLNYCH” premiera 21 września o 8:35.

21 września 2 odcinki o godzinie 8:35 i 9:10 oraz 28 września o 8:45.

(A.N.T. Farm) serial komediowy USA 2012

Kolejne przygody wybitnie uzdolnionych uczniów, którzy trzy lata przed swoimi rówieśnikami rozpoczęli naukę w liceum w San Francisco i muszą zmierzyć się z zupełnie dla nich obcą rzeczywistością. Są nimi wyjątkowo uzdolniona Chyna Parks (China Anne McClain), obdarzona pamięcią ejdetyczną Olive Doyle (Sierra McCormick) oraz artystyczny geniusz i Fletcher Quimby (Jake Short). Dołączają do nich nowi uczestnicy programu dla wybitnie uzdolnionych uczniów, m.in. mały Sebastian.

 

NOWE ODCINKI:

AUSTIN I ALLY sezon 2 – 7 i 14 września o godzinie 9:40;

(Austin & Ally) serial komediowy USA 2012

Austin&Ally2Losy dwójki przyjaciół – ekstrawertycznego muzyka i piosenkarza Austina Moona (Ross Lynch) oraz znakomitej, choć nieśmiałej kompozytorki piosenek Ally Dawson (Laura Marano). Oboje postanawiają połączyć swoje siły, aby podbić rynek muzyczny.

 

 

 

TANIEC RZĄDZI sezon 3 – 14 września o godzinie 10:05;

(Shake It Up) serial komediowy USA 2010-2011

Najlepsze przyjaciółki CeCe Jones (Bella Thorne) i Raquel ‚Rocky’ Blue (Zendaya Coleman), które marzą o zawodowej karierze tanecznej, dzięki pomocy dobrze znającego branżę taneczną przyjaciela Deuce (Adam Irigoyen) zostają przyjęte jako drugoplanowe tancerki do młodzieżowego programu tanecznego „Shake It Up Chicago”. Uczą się nowych stylów tańca, walcząc z zakulisowymi intrygami – snutymi zwłaszcza przez ich rywali, Tinkę (Caroline Sunshine) i Gunthera (Kenton Duty) – i oswajając się ze swoim nowym statusem w szkole. Dziewczęta przeżywają coraz to nowe wesołe przygody, które nie raz wystawią ich przyjaźń na ciężką próbę.

 

BLOG NA CZTERY ŁAPY – 7 i 28 września o godzinie 9:10;

(Dog With a Blog) serial młodzieżowy USA 2012

BlogNaCzteryLapyTyler (Blake Michael) i Avery (Genevieve Hannelius) są przybranym rodzeństwem. Bardzo się od siebie różnią – on jest towarzyski i nieco próżny, ona odpowiedzialna i skoncentrowana na nauce. Należą do rodziny, którą stanowią ponadto najmłodsza Chloe (Francesca Capaldi) oraz rodzice Bennett (Regan Burns) i Ellen (Beth Littleford). Kiedy w domu pojawia się pies imieniem Stan, okazuje się, że umie on mówić i zaczyna prowadzić bloga o swojej rodzinie. Dzięki swojemu psiemu punktowi widzenia pomaga on Tylerowi i Avery odnaleźć się w roli rodzeństwa, a przy okazji pomaga im w szkolnych problemach.

JESSIE sezon 2– 14 września o godzinie 10:35;

serial komediowy USA 2011

Jessie2Jessie (Debby Ryan), 18-latka z małego miasta w Teksasie, po skończeniu szkoły średniej przeprowadza się do Nowego Jorku. Bierze rok wolnego od nauki, ponieważ próbuje odnaleźć swój cel w życiu. W międzyczasie zostaje nianią w bogatej rodzinie Morgana i Christiny Rossów. Mężczyzna jest słynnym reżyserem filmowym, a jego żona, była supermodelka, świetnie prosperującą businesswoman. Mieszkają w luksusowym apartamencie na Upper East Side i mają czworo dzieci, z których trójka, ta którą opiekuje się Jessie, została adoptowana miesiąc przed jej przybyciem. Każde z dzieci pochodzi z innej części świata i jest w innym wieku. Mają różne charaktery i każde na swój sposób próbuje narzucić własne zdanie innym. Razem z dziećmi w domu mieszka dwumetrowa jaszczurka. Główną rolę w serialu gra Debby Ryan, znana z wielu produkcji Disneya, m.in. serialu „Nie ma to jak statek” i filmu „Szesnaście życzeń”.

 

FILMY:

PAMIĘTNIK KSIĘŻNICZKI – premiera filmu 7 września o 11:00 – Mia Thermopolis jest bystrą, lecz nieśmiałą nastolatką, jakich wiele. Nieoczekiwanie w życiu Mii pojawia się dystyngowana królowa Clarisse Renaldie, która oświadcza zdumionej dziewczynie, że jest jej babcią.

GDZIE JEST NEMO? premiera filmu 28 września o 11:00 – zanurz się w niezwykłym, podwodnym świecie australijskiej Wielkiej Rafy Koralowej, oglądając nowe arcydzieło nagrodzonych Oscarem twórców filmów „Toy Story” oraz „Potwory i spółka”.

 

Daty i godziny mogą ulec zmianie.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.